Pirate's Gold - asu piraatidega kullajahile

Muidu modernsemate mänguautomaatide pärusmaale jääv viie rullikuga mänguväli, on paigutatud klassikalise slotimasina kesta. Ilmselt selle pärast loetaksegi seda videosloti ikkagi klassikaliseks mänguks, kuigi Pirate's Gold pakub parimat mõlemast maailmast.

Asu kulda jahtima Maria, Unibeti või Pafi veebikasiinodes. Neis kõigis saad videoslotti niisama ajaviiteks kui ka soovi korral reaalse raha peale panustades mängida.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Pirate's Gold on viie rulliku ja üheksa panusereaga klassikaline videoslot Net Entertainment'ilt, millel on kaks boonusmängu.

Selles mänguautomaadis võid ühe mängukorra kohta panuse teha kuni üheksale mängureale. Väikseim võimalik panus on üks münt ühe mängurea kohta ning suurim võimalik panus hõlmab 10-mündist panust iga üheksa mängurea kohta. Sümbolite võidukombinatsioonid on välja toodud võitude tabelis, mis asub mänguautomaadi üleval vasakus nurgas.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 9
Tasuta keerutused: Ei
Progresiivne: Ei
Boonusmäng: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Põhimängu jackpot: 10000x
Mängija tasuvus: 97,3%
Välja antud: 2014

Välimuselt meenutab Pirate's Gold tõesti klassikalist slotiautomaati - näiteks aardekirstu sümbol on tavaliselt ka teistes samalaadsetes mängudes, kuid võidutabel ning boonusmängud kuuluvad pigem modernsete videoslottide kilda.

Mängus on piraadimündi hajussümbol, mis küll ei aita rullikutele ilmudes otseselt võitudele kaasa, ent viib mängija boonusmängu.

Boonuslahendused

Kui mängureal on kolm või rohkem piraadi münti, siis pääsete boonusmängu, mis annab võimaluse oma võidule lisa teenida. Boonusmängus kasutage kahurit, et tulistada ja põhja lasta vaenlase laev ning võita 10-, 50- või 100-kordne panuse summa – või isegi rohkem.

Pirate's Gold boonusmäng

Selles boonusmängus peab mängija uputama vastaste laeva. Kaalul on kas 10, 50 või lausa 100 kordne eelnevalt panustatud summa. Selleks, et laeva tabada, peab kõigepealt vasakule ja paremale suunates kahurit sihtima ning punase tulistamisnupu abiga tulistama. Kui laeva tabada kuldse võtmega, viiakse mängija uude boonusmängu, milleks on Aardekirstu boonusmäng. Kui ka see mäng on läbi, viiakse mängija baasmängu tagasi, boonusmängu võiduraha lisatakse arvele ning mäng võib jätkuda sealt, kus see pooleli jäi.

Aardekirstu boonusmäng

Selles erilahenduses peab mängija juhatama koopas ringilendavat papagoid, kes peab kuldse võtmega avama peidetud aardekirstu. Mängija kasutab paremat ja vasakut noolenuppu linnu juhatamiseks ning avab seejärel kirstu, mille juurde papagoi lennutas, avastamaks selles peidetud varanduse. Võitude suurus võib ulatuda 100-kordsest panusest kuni 1000-kordse panuseni. Mängu lõppedes viiakse mängija tagasi baasmängu.

Kokkuvõte

Kui Pirate's Gold mäng oleks välja tulnud 20 aastat tagasi, oleks seda peetud tõeliselt innovatiivseks, kuid tänapäeva erilahenduste ja boonusmängudega ära hellitatud mängude maailmas tekitab see pigem vastuolukaid tundeid. Siiski võib kõrvutada käesolevat mängu klassikaliste suurmängudega nagu Mega Joker või Super Nudge 6000.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...