Sheriff of Nottingham
Mängutootja : iSoftBet
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 1.0 / 5

Sheriff of Nottingham sloti arvustus: mäng Sherwoodi metsadest

 • Rohkelt erinevaid boonusmänge
 • Robin Riches tasuta spinnid ja tagaotsitavate kordusspinnid
 • Keskmise riskitasemaga slott, mida on lõbus mängida
   
iSoftBet - Sheriff of Nottingham
 

Sherwoodi mets – see on koht, kus kõik alguse saab. Ühine Robin Hoodi ja tema meestega nende seiklusel. Seiklusel, kus neid iga puu taga võib oodata õel, tõenäoliselt lapsepõlves emapiimata jäetud, Nottinghami Sheriff.

Sheriff of Nottingham sloti RTP on 96.0%. Kui väga paljud teised uued slotid tunduvad olevat väga kõrge riskitasemega, siis antud mäng on neile suhteliselt heaks vahelduseks. Tegemist seekord keskmise riskitasemega slotiga.

 

Mängu nimi:

Sheriff of Nottingham

Mängutootja:

iSoftbet

Riskifaktor:

Keskmine

RTP:

96.00%

Featuurid:

Tasuta spinnid
Kordusspinnid
Võidukordaja
Üllatusboonused

Võiduliine:

25

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.25

Max panus:

€25

Maksimalne võit:

1000x sinu panus

Mängi Sheriff of Nottingham slotil boonusrahaga

Mitmetes Eesti kasiinodes on võimalik saada koos oma esimese sissemaksega ka 100% kuni 200% tervitusboonust. Seda tervitusboonusena saadud raha on võimalik kasutada soovi korral just Sheriff of Nottinghami mängu mängimiseks.

Hetkel on võimalik Sheriff on Nottinghami mängida ja liitumisel ka boonusraha saada järgmistest Eesti mängijatele mõeldud kasiinodest:

 • Paf kasiino annab sulle esimese sissemaksega kaasa 10 tasuta eurot, millel põhimõtteliselt puudub igasugune läbimängimise nõue.
  € 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 • Betsafe'is Sheriff of Nottingham mängu mängida soovides on sul seda võimalik mängida aga kuni 500 euro boonusrahaga.
  500€ boonus
  10€ live kasiino boonus

 • Optibetis saad aga koguni kuni 1000 eurot slottidel keerutamiseks.
  € 1 000 boonus.

 • Hea tervitusboonus on olemas ka Tonybetis.  
  € 300 boonus.

Sheriff of Nottingham slotimäng

Sheriff of Nottingham on viie rulliku ja kolme reaga slotimäng, mis on võrreldes teiste sarnastega väga hea disaini ja ülevoolavate boonusfunktsioonidega. Sellest kõigest räägime juba hetke pärast, aga kõigepealt vaatame mängu sümboleid, võimalikke panuse suurusi ja muud sellist.

Sümbolid

Sheriff of Nottingham mängu sümboliteks on J kuni A. Samuti rulli keeratud seaduste nimekiri, trompetid, mõõgad, kilp. Samuti Sherwoodi metsa tegelased nagu Robin Hood, loomulikult teda taga ajav Nottinghami Sheriff, Marion, ja veel nii mõnigi tegelane. Samuti on olemas boonusmängu sümbol.

Sümbolite väljamaksed

Sheriff of Nottingham sloti sümbolite väljamaksed

Võiduliinid

Sheriff of Nottingham sloti võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Mängu ühe spinni minimaalne panus on 0.25 ning maksimaalne panus on 25 eurot.

Sheriff of Nottingham RTP, volatiilsus

Sheriff of Nottingham sloti RTP on 96.0%. Volatiilsus ei ole küll kõige madalamate hulgas, küll aga jääb sinna keskmike sekka.

Maksimaalne võit

Mängu maksimaalne võit ühe spinniga on 600x. Samas Wanted-kordusspinnide voorus võid saada vaid ühe spinniga ka rohkem kui 1000x võidu. Ehk seda, kui suur on täpne suurim võit selles mängus, on raske öelda.

Sheriff of Nottingham über-ägedad funktsioonid

Antud slotis on mitmeid lisafunktsioone, millest kasu lõikamiseks ei tule oodata tasuta spinnide vooru jõudmiseni. Mängus on loomulikult olemas ka asendus-sümbol, aga sellest me siinkohal isegi rääkima ei hakka. Pigem vaatame kohe juhusliku kuningliku dekreedi funktsiooni ja seejärel uurime lähemalt ka Wanted-kordusspinne ning tasuta spinnide vooru.

Kuninglik dekreet

Sheriff of Nottingham kunginglik dekreet

Igal suvalisel hetkel võib aktiveeruda boonusmäng, milles sulle antakse valida kolme erineva kuningliku dekreedi vahel ning võita on võimalik üks järgnevatest boonusraundidest:

Tagaotsitava spin

Sheriffi sümbol maksab välja rullikutel oleva kolme kuni nelja Robin Hoodi mehe väärtuse.

Boonusmängu võimalus

Mäng lisab mingi juhusliku arvu lisa-boonussümboleid valikusse andes sulle seeläbi suurema võimaluse tasuta spinnide boonusvooru saada.

Sheriffi asendussümbolid

Sheriffi asendussümbolid lisakse keerutusele, aga antud juhul on need asendussümbolid terve rulliku suurused.

Win Spin ehk lisatud kuldmündid

Kuldmündid lisatakse rullikutele. Kõik rullikutele maandunud kuldmündid muudetakse samaks sümboliks.

Wanted kordusspinnid

Sheriff of Nottingham Wanted taaskeerutused

Juhul kui rullikutele jääb 5 või enam Robin Hoodi meest, siis algavad tagaotsitavate kordusspinnid. Igal mehel on oma väärtus. Alguses on sul kolm spinni. Iga uue mehe rullikutele maandumisel on sul taas kolm spinni. Ja nii seni kaua kuni kolme spinni jooksul rullikutele enam uusi Robin Hoodi salga mehi ei maandu. Võiduvõimalused antud boonusmängus on väga suured.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide boonusmäng

Kui sul õnnestub saada esimesele, kolmandale, ja viiendale rullikule Boonuse sümbol, käivitub mängu tasuta spinnide voor, kus sa saad koheselt 8 tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus on sünkroniseeritud rullikud - kas vaid kaks või siis isegi koguni 5 täpselt samade sümbolite asetusega rullikut. Ehk siis võita võib taas korraga väga palju.

Mängu disain ja heli

Sheriff of Nottingham mängu disain on lihtne aga nauditav. Soundtrack tuleb otse Sherwoodi metsadest, vähemalt juhul kui seal pidevalt mängiks keskaegne taustamuusika.

Sarnased mängud

Sheriff of Nottingham tuletab kohati meelde Pragmatic Play mänge. Seda eelkõige tänu oma Wanted Respins funktsioonile. Esimese asjana tuleb meelde mäng Pirate Gold. Sarnane boonusfunktsioon on olemas näiteks ka NetEnti Divine Fortune mängus. Samuti on mängu kohati võrreldud Play’n Go mänguga Riches of Robin.

Kokkuvõte

Sheriff of Nottingham on lahedate boonustemängudega videoslot, mida on üsna lõbus mängida. Võrreldes paljude teiste slottidega ei ole mängu maksimaalne võit ehk liiga suur, aga pannes selle kokku mitte kõrge vaid keskmise volatiilsusega on ka mängu maksimaalne võit täitsa piisav.

Kuigi kohati ei ole tegemist väga unikaalsete funktsioonidega mänguga, siis erinevate juhuslike boonuste võimalus on see, mis teeb selle mängu väga huvitavaks.

Mängi Sheriff of Nottinghami järgmistes Eesti kasiinodes:


€ 300 boonus.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 1 000 boonus.

 


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...