Slotparadise

Slotparadise paistab silma oma laia mänguvalikuga ning kiire klienditoega. Mängude valikust võimalik leida ka väiksemate mängutootjate mänge.

Slotparadise

Slotparadise
89
89
Hinne
Populaarsus
Tingimused
Kasutatavus
Klienditugi
Kontovaba Kontovaba
Live chat Live chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
1 000€ Boonus Läbimängimise nõue 40x
- Tasuta spinnid
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Kehtivad reeglid ja tingimused
89
Hinne
Populaarsus

Tegemist on värske kasiinoga, mis pakub enda mängijatele korraliku tervitusboonust. Lisaks on esindatud ka erinevad mängutootjad, keda Eesti kasiinod väga palju varem pakkunud ei ole.

88/100 Arvustas Ronald

Erinevad tingimused on küllaltki tavapärased ning tervitusboonuse puhul on läbimängimise nõue näiteks 40x.

75/100 Arvustas Ronald

Kõik funktsioonid töötavad ilusti ning kogu lehekülg toimib laitmatult. Eesti mängijate jaoks võib kohati segadust tekitada vaid osaliselt tõlgitud lehekülg.

90/100 Arvustas Ronald

Klienditugi on saadaval mugavalt läbi vestlusakna, kuid kahjuks ei ole see saadaval Eesti keeles.

84/100 Arvustas Ronald

Kokkuvõte

Slotparadise puhul on tegemist kasiinoga, mille populaarsus on kindlasti kasvamas. Mängijatele pakutakse head tervitusboonust ning lisaks 10% suurune cashback igal nädalal. Saadaval on vestlusaken, kus on võimalik kiiresti enda probleemidele lahendus leida.
Kontovaba mängimine
Kiired sisse- ja väljamaksed
Lai mängude valik
Head pakkumised ja boonused
Puudub Eesti keel
Live kasiino osa on väike

Detailid

Nimi
Slotparadise
Nägi ilmavalgust
2023
Litsentsid
Eesti litsents
VIP programm
Ei

Maksed

Makseviisid

Bank Transfer Bank Transfer
Brite Brite
CoopPank CoopPank
LHV LHV
Luminor Luminor
SEB SEB
Swedbank Swedbank

Sissemakse

Minimaalne sissemakse
20€

Väljamakse

Minimaalne väljamakse
20€

Klienditugi

E-post

Klienditugi e-posti kaudu
E-posti aadress

Vestlusaken

Klienditugi vestlusakna kaudu

Slotparadise arvustus

Kontovaba kasiino, kiired sisse- ja väljamaksed ning lai mängutootjate valik. Need on kõigest mõned aspektid, mis muudavad Slotparadise kasiino heaks kasiinoks.

Mida leiate Slotparadise arvustusest

Enda ülevaadetes pöörame alati suurt tähelepanu täpsusele ning info korrektsusele. Soovime teile edastada informatsiooni Slotparadise kohta, mis aitab lihtsustada kasiino valimist. Kõige suuremat tähelepanu pöörame järgnevatele punktidele.

Slotparadise litsents, turvalisus ja usaldusväärsus

Eestis aitab kasiino turvalisust tagada litsentsi ja tegevusloa olemasolu. Sellisel viisil saab olla kindel, et Maksu- ja Tolliamet kontrollib kasiinot pidevalt ning hoiab asjad kontrolli all.

Litsents

Slotparadise omab Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsentse.

 • Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud – HKL000373
 • Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud – HKT000060

Mis muudab Slotparadise kasiino turvaliseks

Esimese asjana pöörame tähelepanu tegevusloa omamisele. Kasiinod peavad lehekülje jaluses näitama, milliseid litsentse nad omavad, ning kelle poolt need väljastatud on. Eestis võivad kasiinod pakkuda oma teenuseid ainult juhul, kui neil on olemas kehtiv Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsents.

Järgnevalt vaatame üle mõned punktid, mis tagavad parema turvalisuse:

 • Isikuandmete töötlemine on tehtud maksimaalselt turvaliseks
 • Pakutavad mängud on kontrollitud ning ausad
 • Teie raha turvalisus on tagatud litsentsi saamisega määratud tingimustes
Slotparadise on litsentseeritud Eesti kasiino
Kogu Slotparadise tegevus toimub vastavalt Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt määratud korrale. Selliselt on tagatud mängude ausus ning mängijate turvalisus.

Tervitusboonused ja pakkumised

Slotparadise paistab silma mitmekülgse boonuste ja pakkumiste valikuga. Lisaks suurele tervitusboonusele on saadaval ka igapäevane cashback 10%.

Slotparadise 200% kuni 1000€ tervitusboonus

Slotparadise pakub kõikidele uutele mängijatele tervitusboonust 200% kuni 1000€. Võrreldes teiste kasiinodega on tegemist küllaltki hea pakkumisega, kuid tuleks arvestada ka 40x läbimängimise nõudega. Küll aga on teil võimalik boonusraha enda kontole saada peale boonuse täitmist. Selleks on küljel olemas Reward Tracker, mis näitab kaugele olete jõudnud boonuse täitmisega. Kui loendur täitub oranži värviga täielikult, siis on boonus täidetud ning lisatakse teie kontole.

Slotparadise cashback

Kõikidele uutele ja olemasolevatele mängijatele pakutakse igapäevane cashback 10%. Cashback makstakse välja teie kaotuste pealt järgmisel päeval. Kvalifitseerumiseks ei tohi teie kontojääk olla suurem, kui 5€. Läbimängimise nõue antud juhul ei kehti ja saate raha koheselt kasutada.

Slotparadise turniirid

Mängijatele pakutakse võimalust osaleda igakuisetel turniiridel, kus auhinnafondiks on lausa 100000€. Kokku jagatakse aasta jooksul auhindadeks 1000000€.

Kuidas registreerida konto Slotparadise lehel

Registreerimine on tehtud äärmiselt lihtsaks, kuid saab hakkama ka ilma selleta. Teil on võimalik ennast tuvastada läbi Brite lahenduse ning sellega luuakse teile automaatselt konto. Järgmisel korral mängudega alustades peate uuesti lihtsalt ennast läbi Brite tuvastama. Tegemist on väga sarnase lahendusega pangalingile, mis on eestlaste seas väga populaarne.

Tavalise konto loomine on võimalik, kuid soovitame kasutada tuvastamist läbi Brite lahenduse, mida saab teha järgnevate sammudega:

 1. Leidke nupp “Deposit & Play” ning vajutage sellel
 2. Valige enda jaoks sobiv summa – minimaalselt 20€
 3. Teid suunatakse panka makset kinnitama
 4. Raha laekub teie kontole, ning saate alustada mängudega.

Dokumendid ja informatsioon mida peate Slotparadise lehel jagama

Tegemist on kontovaba kasiinoga ehk te ei pea otseselt infot nendega jagama. Kogu tuvastamine toimub läbi Brite lahenduse ning lisaks mugavusele on see ka väga kiire.

Küll aga on kasutusel TOK ehk tunne oma klienti lahendus, mis on vajalik pettuste tuvastamiseks. Dokumentide esitamise kohustus jõuab kätte hetkel, kui teie sisse- või väljamaksete summa ületab 2000€. Mängukonto kinnitamiseks kasutatav protsess hõlmab endas kolme erinevat elementi. Esiteks isiku kinnitamine, teiseks aadressi tõend ning kolmandaks maksetõend.

Alusta mängimist kõigest mõne minutiga
Slotparadise pakub head tervitusboonust uutele mängijatele.
Tuvastamiseks saate kasutada Brite lahendust, mis on sarnane pangalingiga.
Nautige huvitavaid ning erinevaid mänge.

Slotparadise makseviisid

Kõik sisse- ja väljamaksed toimuvad läbi Brite lahenduse. Valikus kõik Eestis populaarsed pangad, ning tõenäoliselt on seal esindatud ka teie pank. Sissemaksed võtavad kõigest mõne minuti, ning väljamaksed on tavaliselt sama kiired.

MakseviisMin. Sissemakse/VäljamakseMax VäljamakseKeskmine sissemakse aegKeskmine väljamakse aeg
Brite€20 / €20 €10000 (päevas) mõni minut mõni minut kuni 24h
Kiired maksed
Läbi Brite on teil võimalik kõigest mõne minutiga teha sisse- ja väljamakseid. See tähendab seda, et te ei pea asjatult enda raha ootama ning saate seda peaaegu kohe kasutada.

Mängud mida saab Slotparadise lehel mängida

Slotparadise pakub enda mängijatele erinevate mängutootjate mänge. Saadaval on erinevad slotimängud, live kasiino ning ka lauamängud. Ilmselt leiab endale sobiva mängu ka kõige nõudlikum mängija.

Slotparadise populaarsed slotid

 • Starburst – läbi aegade üks kõige populaarsemaid mänge, milles pakutakse tasuta spinne. Madala volatiilsusega mäng, milles on võidud tihedad, kuid suurt võitu on keeruline saada.
 • Money Train 3 – saaga kolmas mäng, mille põhimõte on sarnane eelmise kahega. Tegemist on väga kõrge volatiilsusega mänguga, milles on võimalik boonusmängus saada väga suur võit. Mängutootjaks on Relax Gaming.
 • Temple Tumble – pakub mängijatele närvikõdi ning ahvaltevat boonusmängu. Boonusmängus on võimalik valida kolme erineva lahenduse vahelt, millel on erinevad volatiilsused.
 • Gates of Olympus – on väga populaarne mäng, mis on toodetud Pragmatic Play poolt. Boonusmängus on võimalik hea õnne korral saavutada väga suur võit ning tegemist on volatiilse mänguga.

Slotparadise live kasiino

Slotparadise kasiinos on teil enda õnn võimalik proovile panna live kasiinos. Mängude valik ei ole küll väga suur, kuid saadaval on nii Evolution kui ka Pragmatic Play poolt loodud mängud. Mängudest on olemas näiteks rulett, pokker ja blackjack.

Slotparadise mängusaadete valik

Live kasiinos on olemas ka erinevad mängusaated. Nendest ilmselt kõige populaarsem on Crazy Time. Erinevad mängusaated on väga meelelahutuslikud ning soovi korral võite ka mõned voorud vahele jätta ning nautida saadet.

Mängutootjad

Slotimängude poolest on saadaval üle kümne erineva mängutootja. Leitavad on kõik tuntud mängutootjad koos oma parimate mängudega, kuid leiab ka vähem tuntud tootjaid.

Live kasiinos pakutavatest mängutootjatest on esindatud Pragmatic Play ja Evolution.

Suurimatest slotimängude tootjatest on esindatud näiteks Pragmatic Play, Hacksaw Gaming, Betsoft ja teised tuntud nimed.

Palju meelelahutust uute mängutootjate näol
Hoolimata sellest, et tegemist on Eesti mõistes uue kasiinoga, pakutakse mängijatele järjekordselt innovatiivseid lahendusi. Mõned mängutootjad on sellised, kelle mänge pole varem Eestis olnud.

Kuidas teha väljamakse Slotparadise lehel

Väljamakse sooritamiseks peate veenduma, et teil oleks kontol piisavalt vahendeid ning puudub aktiivne boonus.

Sammud raha väljamakseks Slotparadise lehel

 1. Mine väljamakse lehele
 2. Vali väljamakseks soovitud summa
 3. Kinnita enda otsus
 4. Raha laekub tavaliselt teie kontole mõne minutiga

Oluline informatsioon väljamaksete kohta

Minimaalne võimalik väljamakse on 20€ ning sellest väiksemat summat ei ole võimalik väljamaksele suunata. Kõige rohkem on võimalik ühes päevas väljamakseid teha 10000€ väärtuses. Peale mitmete väljamaksete tegemist võib tekkida olukord, kus klienditugi palub teil enda isikut kinnitada. Tavaliselt hõlmab see endast kommunaalarvete või sarnaste dokumentide esitamist, kus on näha teie nimi ning asukoht.

Väljamaksed jõuavad panka kiirelt
Kuna väljamaksed tehakse sarnaselt sissemaksetele läbi pangalingi, siis jõuavad need üldiselt teie kontole koheselt. Vahel harva võib see võtta mõne tunni.

Slotparadise klienditugi

Klienditugi on mängijatele olemas 24/7 ning kõige lihtsam on ühendust võtta läbi vestlusakna. Kahjuks ei ole Eesti mängijatele omas keeles kliendituge. Saate valida kas inglise keelse teeninduse või näiteks soome keelse teeninduse.

KontaktKeskmine vastamiseks kuluv aeg
E-mail[email protected]24 tundi
Telefonpuudubpuudub
Live chatlehekülje alumine parem nurktavaliselt paar minutit
 • Keeled – klienditugi on saadaval inglise keeles.
 • Abilehed – lehekülje alumisest servast on võimalik leida erinevaid abilehti.
 • Muu – boonuste ja kasiino kasutamiseks mõeldud tingimused on lihtsasti leitavad
Klienditugi on tõeliselt abivalmis
Kui satute kuskil olukorda, millele ise lahendust ei leia, siis klienditugi aitab teid kiiresti. Keskmiselt kulub küsimustele vastamiseks kõigest paar minutit.

Slotparadise mobiilis

Sarnaselt teistele Eesti kasiinodele on Slotparadise mobiilikasiino kenasti optimeeritud ja töötab hästi. Sõltumata sellest, kas soovite enda õnne proovile panna tahvelarvutis, mobiilis või arvutis – kogu sisu on kenasti kuvatud. Eraldiseisvat rakendust hetkeseisuga saadaval ei ole.

Töötab kõikides nutiseadmetes
Slotparadise kasiinot saate kasutada kõikides nutiseadmetes, milles on olemas internet. Sisu on optimeeritud ning kuvatakse teil ilusal kujul.

Vastutustundlik mängimine

Kasiinode puhul ei ole võimalik mööda vaata vastutustundliku mängimise aspektist. Slotparadise pakub enda mängijatele erinevaid tööriistu, millega aidatakse sellele kaasa. Näiteks on võimalik limiteerida enda sissemakseid, määrata ajalisi piiranguid ning vajadusel seada endale ka mängimisekeeld.

Ära jää probleemiga üksi
Kui tunned, et sinu mängimine hakkab väljuma kontrolli alt, siis pöördu julgelt klienditoe poole, kes suunab edasi abi suunas. Hasartmängudega on paljud inimesed kimpus ning kunagi ei tohiks mängida suuremate summadega, kui olete selleks arvestanud.

Kokkuvõte

Slotparadise paistab silma enda cashback funktsiooniga, mida pakutakse igapäevaselt. Lühidalt öeldes on tegemist uue kasiinoga, kes soovib endale kliente juurde saada tänu headele pakkumistele ning kampaaniatele. Mängude valikust leiate kindlasti endale sobivad mängud ning saate nautida kvaliteetset meelelahutust.

Teised kasiinod kus mängida, kui teile meeldib Slotparadise

Korduma Kippuvad Küsimused

Jah, Slotparadise kasiinole on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt tegevusluba.
Slotparadise võimaldab sisse- ja väljamakseid teha läbi erinevate pangalinkide.
Jah, Slotparadise pakub uutele mängijatele 200% kuni 200€ boonust.
Valikus on paljud erinevad mängutootjad, kes ei ole saanud suurt tähelepanu. Kuid olemas on ka suured tootjad nagu näiteks: Hacksaw Gaming, Big Time Gaming, Pragmatic Play ning paljud teised.
Slotparadise kasiinos on võimalik tuvastada ennast läbi pangalingi ehk tegemist on kontovaba kasiinoga.
Kõige lihtsam on seda teha vestlusaknas, kuid samuti on võimalik saata e-kiri.
Slotparadise
1 000€
Boonus
-
Tasuta spinnid

Your casinos will be cleared

Are you sure?