Alien Robots

Mängutootja: NetEnt

Vali kahe erineva mänguversiooni vahel Võida kuni 10 000x panus Tasuta spinnide voorus kuni 50 tasuta spinni! Alien Robots on…

Alien Robots

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
243 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Üldine info

Nimi
Alien Robots
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x333
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
243

Panused

Maksimaalne panus
150
Minimaalne panus
0.01

Alien Robots ülevaade

  • Vali kahe erineva mänguversiooni vahel
  • Võida kuni 10 000x panus
  • Tasuta spinnide voorus kuni 50 tasuta spinni!

Alien Robots on viie rulliku ja kolme mängureaga videomänguautomaat mängutootjalt NetEnt, mida saad mängida 1-30 panusereaga ning erinevate panusetasemetega. Võimalik on mängida ka 30 panuserida 243 panuseteega erinevate panusetasemete juures.

Kas sulle meeldib kosmosetemaatika, ufod ja robotid? Siis on Alien Robots just sulle. Tegu on viie rulliku ja 30 panusereaga mänguga, milles on võimalik valida võitude suurendamiseks ka 243 võiduliini.

Alien Robots RTP on 96.60% ja tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga.

Alien Robots Eesti kasiinodes

Kuigi mäng oli alles mõni aeg tagasi mängitav ka mitmetes Eesti kasiinodes nagu näiteks Paf ja Unibet, siis tänasel päeval me ei leidnud seda mängu enam kusagilt. Isegi mitte NetEnti enda mängude lehelt. Seega soovitame selle asemel hoopis näiteks Chanzis mängida Wild Robo Factory slotil või näiteks Max Damage: Alien Attack slotil Betsafe kasiinos.

Alien Robots sümbolid ja väljamaksed

Nagu juba mängu nimest võiks eeldada, on mängu peamisteks sümboliteks robotid.

Sümbolid

Suurema väärtusega sümbolid selles slotis on erinevat värvi robotid, neist kõige suuremaid väljamakseid annavad vastavalt sinine, roheline, kollane, oranž ja punane tegelane. Sloti asendussümboliks on punasilmne ja rohelise ajuga tulnukas ning hajussümboliks on rohelust kiirgav UFO. Mängu tegevustik toimub kosmose tähistaevas.

Sümbolite väljamaksed

Alien Robotos sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Minimaalne panus on 0.30 ning maksimaalne panus Alien Robots mängus on 150 eurot.

RTP ja volatiilsus

Mängu RTP 96.30%-96.60%, olenevalt mängu versioonist. Ning mängu volatiilsus on keskmine.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on võimalik võita kuni 10 000x panus.

Mängu funktsioonid

Alien Robots slotis palju erinevaid lisafunktsioone ei ole. Küll aga on olemas väga korralik tasuta spinnide voor.

Tasuta spinnid

Tabades kolme UFO hajussümbolit ükskõik millistel rullikutel, saad sa 10 tasuta keerutust. Neli või viis sellist sümbolit aktiveerivad vastavalt kas 20 või 50 priid spinni.

  • 3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 50 tasuta keerutust

Tasuta keerutuste vooru ajal hakkab asendussümbol erilist rolli mängima. Võitval panusereal või panuseteel olevad asendussümbolid käivitavad kogu rullikul laiendatud kleepuvad asendussümbolid, mis on oma kohal seni, kuni teised rullikud võitude lootuses uuesti pöörlevad.

Nii saad sa lisakeerutusi, et moodustada rohkem võidukombinatsioone.

Alient Robots graafika ja heli

Alien Robots mängus on mõnusad vikerkaare värvides animeeritud mängurobotid. Mängu taustaheliks on aga kerge sumin, mis peaks siis tekitama tunde, nagu istuksid kosmoselaevas. Suminale lisanduvad vestlused robotite vahel, mis reaalsuses koosnevad siis piiksudest ja kriuksudest. Üldiselt jätavad helid sellise vanema akraadmänguautomaadi mulje.

Alient Robots mänguga sarnased mängud

Kuna Eesti kasiinodest meie hetkel seda mängu enam ei leidnud, siis lähtuvalt temaatikast soovitame uurida mänge Cosmic Fortune (mängi Tonybetis), Wild Robo Factory (mängi Chanzis) ja Max Damage (mängi Kingswin kasiinos), Max Damage: Alien Attack (mängi Betsafe kasiinos).

Kokkuvõte

Alien Robots on lihtne videoslot mänguarendajalt, kes on oma tegemistega tõestanud, et on enamaks võimeline kui antud mäng seda on. Kuid öeldakse ju, et teinekord peitub just lihtsuses ilu, eriti kui mängu graafika ja heli seda kinnitavad.

Alien Robots
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP