Arcader

Mängutootja: Thunderkick

Thunderkick’il on õnnestunud luua vägev retro temaatikaga, kuid futurislik videoslot Arcader. Tuleb juba etteruttavalt tunnistada, et Eestikasiino.com meeskond on slotist…

Arcader

67
67
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Arcader
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Võiduvõimalus
23%
Volatiilsus
Medium

Arcader ülevaade

Thunderkick’il on õnnestunud luua vägev retro temaatikaga, kuid futurislik videoslot Arcader. Tuleb juba etteruttavalt tunnistada, et Eestikasiino.com meeskond on slotist lihtsalt vaimustus.

Kas mäletad vana head Space Invader mängu? Või klassikuid nagu Galaxian ja Phoenix? Thunderkick’i Arcader viib sind just seesugustele nostalgiaradadele meenutades varaseid 16-bitiseid arvutimänge.

Arcader mängust lähemalt

Arcader on viie rulliku, kolme mängurea ja 15-võiduliiniga videoslot Thunderkickilt, mille pikseldatud sümbolid, futuristilik, ent nostalgiline olemus ja 3D tunnetus ühes meeletult heade heliefektidega mõjuvad värskendavalt, ent samas parajalt retrolt.

Mängu lisavad põnevust boonusraundid, tasuta keerutused ja asendus-ning hajussümbolid. Lisaks erifunktsioonidele on ka mängija teoreeriline tasuvus kõrge – ulatudes suisa 96.1%-ni.

Nendest kasiinodest leiad Arcaderi

Maria ja Unibeti valikus on juba Arcader olemas – mõlemis saad mängu ajaviiteks proovida või kui on soovi, ka oma õnn rahapeale mängides proovile panna.

Sümbolid

Põhimängu sümbolid on pikseldatud versioonid traditsioonilistest mänguautomaadi ikoonidest nagu kirsid, sidrunid, apelsinid, ploomid, arbuusid, kellad ja number “7”. Põhimängus moodustuvad võidud neil 15 võiduliinil vasakult paremale. Lisaks on slotil asendus-ja hajussümbolid, mis viivad sind boonusmängudesse ja ühtlasi vingete võitudeni.

Tasuta keerutused ja boonusmängud

Boonusmängudena on slotil lisaks tavalisele tasuta keerutustele ka Expander ning saladusemäng ehk Mystery Game. Viimane avaneb siis, kui rullikutele ilmub korraga kolm või enam “M”-tähe sümbolit. Nelja või viie sümboliga lisandub võitudele vastavalt kahe- või kuuekordne kordaja. Antud boonusmängus tuleb sul valida erinevate sümbolite vahel, millest igaühel on summaarne väärtus sinu võitudele. Mäng kestab, kuni valid sümboli, mille taga on punane ‘X’.

Teine boonusmäng Expander aktiveerub, kui ekraanile ilmuvad suured ja rohelised “B”-tähe hajussümbolid. Neid on sul vaja vähemalt kolm, et mängus algaks tõeline meteoriidisadu ja boonusmäng. Võid olla kindel, et Expander valib alati laienemiseks kõige tulutoovama kombinatsiooni.

Kolm scatter sümbolit – 9 tasuta keerutust + 1x kordaja
Neli scatter sümbolit – 9 tasuta keerutust + 3x kordaja
Viis scatter sümbolit – 9 tasuta keerutust + 9x kordaja

Iga keerutusega on sul võimalik tabada teisel, kolmandal või neljandal rullil ühte asendussümbolit, mis jääb oma kohale seni kuni ülejäänud üheksa tasuta keerutust aktiveeruvad. Mida endam “B”-tähti sa selle jooksul kogud, seda suurem on sinu tagasimakse väärtus.

Kokkuvõte

Ühtaegu klassikaline aga samas futuristlik slotimäng mängukompaniilt Thunderkick toob tagasi arcade mängude ajastu. Mäng on omamoodi lahe, kui oled elanud ajal, mil ruulisid veel 16-bitti ja sulle on tuttav nais-robothääl, kes ka käesolevas mängus õhkab inglisekeelselt võitude peale “Awesome” või “Great”. Muusikaline taust on ajastule kohane – kellele tüütu, kelle jaoks eriti vinge. Meile meeldib igatahes väga.

Selle sloti järeleproovimine on küll rangelt soovitatav!

Kui sulle meeldivad Thunderkicki videoslotid, siis viimati hiljus nende sulest Flux. Varasemalt on nad loonud sellised mängud nagu Toki Time, Birds on Wire, Turning Totems jne.

Arcader
67
Hinne

23%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP