Attraction

Mängutootja: NetEnt

Attraction on 96.7% RTP-ga mäng NetEntilt Mängus on kordusspinnid ning ka Magneti boonusmäng Tegemist on keskmise riskifaktoriga slotiga Kui sa…

Attraction

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Üldine info

Nimi
Attraction
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x500
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Attraction ülevaade

  • Attraction on 96.7% RTP-ga mäng NetEntilt
  • Mängus on kordusspinnid ning ka Magneti boonusmäng
  • Tegemist on keskmise riskifaktoriga slotiga

Kui sa arvasid tänu sloti nimele, et see mäng paiskab õhku romantikat, siis seda me pahaks panna ei saa, küll aga on teemaks pigem külgetõmbeseadused (laws of attraction). Ehk siis magneetika, energia ja füüsika. Need nähtamatud jõud, mis meid koos hoiavad.

Attraction on mängutootja NetEnt poolt loodud videoslot, millel on 5 rullikut, 3 mängurida ja 10 võiduliini. Mäng viib sind maagilisse maa-alusesse laborisse, kus elekter tavalised sümbolid magnetilisteks asendussümboliteks muudab.

Kes ei tahaks pääseda sinna hullumeelsesse laborisse oma võitude järele? Ilmselgelt ei tasu liialt pööraseks minna – muidu puutud valesid juhtmeid – ja vaevalt, et soovid eksperimendikäigus šhokki saada.

Mäng toimub retrohõngulises laboris ning sloti peamiseks tõmbenumbriks on magnetina töötavad asendussümbolid, mis muutuvad Sticky-sümboliteks ja aktiveerivad tasuta keerutused. Nii töötavad asendussümbolid külgetõmbeseaduse alusel tõmmates magnetina ekraanile aina uusi omasuguseid, muutudes üheskoos veelgi võimsamaks ja suurendades võidukordajat.

Attraction sloti RTP on 96.7%.

Parimad kasiinod Attraction slotil spinnimiseks

Kahjuks hetkel Eesti kasiinodes Attraction slot enam leitav ei ole. Küll aga soovitame sarnaseid mänge otsida näiteks Boost Casino lehelt, Pafist ning ka Optibetist.

Attraction sloti sümbolid ja nende väärtused

Nagu juba eeldada võib, on mängu sümbolid samuti seotud magnetite, energia ja muu sellisega.

Sümbolid

Attraction sloti kõrgema väärtusega sümbolid onerisugused laboriga seotud esemed. Madalama väärtusega sümbolid on aga tavapärased kaardipaki sümbolid nagu 10, J, Q, K ja A. Mängus on ka asendussümbolid ja Sticky-sümbolid. Asendussümbol esineb ainult teisel, kolmandal ja neljandal rullikul nii põhimängus kui ka tasuta keerutuste ringis. Sticky-sümbolid on ekraanil lisakeerutuste ajal.

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmäng

Attraction sloti minimaalseks panuseks on 10 senti ning maksimaalselt võib ühele spinnile kulutada kuni 100 eurot. Soovi korral, või kui käsi spinnimisest ära peaks väsima, on võimalik käivitada ka automaatmängu funktsioon, kus on võimalik lasta mängul endal teha 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500, 750 või isegi 1,000 spinni järjest.

RTP ja volatiilsus

Attraction Sloti RTP on 96.7% ning tegemist on keskmise volatiilsuse/riskifaktoriga mänguga.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt võib ühe spinniga võita kuni 500x panuse.

Mängu funktsioonid

Kuigi mängus tasuta spinnide funktsiooni ei ole, on kordusspinnid mängus päris ägedad.

Magneti kordusspinnid

Kui oled eksperimenteerinud piisavalt ettevaatlikult ja edukalt, siis tea, et asendussümbolite, sticky-wilds sümbolite ja tasuta keerutuste vahel külgetõmbejõu tekitamine pole mingi eriline teadus – selle eest kannab hoolt magnetjõud. Sina naudid vaid suuri võite oma oskusliku töö tulemusena.

Boonuse sümboliteks on roosa aatomi asendussümbol ning lukustuvaks asendussümboliks on sinine aatom.

Roosa aatom võib ilmuda teisele, kolmandale ja neljandale rullikule ning võib asendada mistahes teist sümbolit, kui see sulle võidu tooks.

Iga spinni ja kordusspinni alguses liigub magnet suvalisele kohale rullikute ümber. Kui magentist alla, üles, vasakule või paremale peaks jääma mõni asendussümbol, muudab magnet selle asendussümboli lukustuvaks asendussümboliks. Samuti võib ta rullikutele sellisel juhul lisada veel mõne asendussümboli, mis järgneva kordusspinni ajal rullikutele lukutatud on. Kordusspinni ajal tuleb mängu ka uus magnet, mis funktsioneerib sarnaselt esimesele ja võib anda samal viisil veel ka järgmise kordusspinni ja nii edasi.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide voor Attraction slotis puudub, aga nagu juba mainitud, siis slotis on olemas kordusspinni featuur, mis aktiveerub juhul kui asendussümbol jääb magnetribale.

Attraction sloti graafika ja heli

Mängul on üsna omapärane graafika – tegu on osaliselt valgustatud laboriruumiga, mille peamisteks elementideks on arvutiekraanid, segamini juhtmed, helendavad valgustid ja võnkuvad värvid ja tuled. Meeldejäävad ja pilkupüüdvad animatsioonid, tuntav elektrienergia ja taustal mängivad elektroonilised biidid annavad slotile lisasärtsu.

Kui sulle meeldib Attraction, proovi ka teisi mänge

Kui sulle sellist tüüpi slotid meeldivad, siis võid uurida näiteks ka videoslotte nagu Evolution ja Mad Scientist.

Kokkuvõte

Testi neid magnetjõude ja vaata, kas usud edaspidi külgetõmbeseaduse maagilise väesse? Tegemist on väga mõnusa kordusspinni-slotiga, mida soovitaks kindlasti järele proovida. Tihtipeale korduspinni-slotid nii liiga huvitavad ei ole. Küll aga on Attraction sloti näol tegemist üsnaga nauditava mänguga. Samuti on Attraction sloti 96.7% suurune RTP vägagi mõistlik.

Kahjuks peab aga mainima, et vähemalt lähtuvalt meie otsingutest hetkel Attraction slotti ühestki Eesti kasiinost enam ei leia.

Attraction
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP