Beach

Mängutootja: NetEnt

Kas sa oled üks neist, kes lööks aega rannas surnuks, kui vähegi võimalik? Kui jaa, siis see videoslot on hea…

Beach

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP

Üldine info

Nimi
Beach
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.8%
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Minimaalne panus
0.2

Beach ülevaade

Kas sa oled üks neist, kes lööks aega rannas surnuks, kui vähegi võimalik? Kui jaa, siis see videoslot on hea asendus. Pealegi, kui otsustad reaalse raha peale panustada võib juhtuda, et tabad head võidukombinatsiooni ning veedad kasvõi kõik oma ülejäänud päevad sooja päikese all.

Beach on viie rulliku ja 20 võiduliiniga videoslot Net Entertainmenti sulest, mida iseloomustavad asendus-ja hajussümbolid ja lisalained. Mängu mängitakse 20-l paika pandud panusereal, 1-10 panusetasemel ja erinevatel mündiväärtustel.

Nagu öeldud, on videoslot saadaval niisama enda lõbuks mängimiseks kui ka reaalse raha peale panustamiseks näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.

Mängust rohkem

Kellele ei meeldiks vahel rannas käia? See NetEnti videoslot toob sinuni kõik need mererannamõnud, mis sulle kuuma suvepäeva meenutavad – troopilise saare rahustav merekohin ja loksuvad lained. Beach on viie rulliku ja 20 panusereaga slot, mille sümboliteks mängukaartidel on kõik rannas leiduv – merekarbid, aardelaeegas ja meritäht. Sellest ei puudu ka ajupuu asendussümbol, mis võib esineda esimesel, teisel, neljandal ja viiendal rullikul ning kiri pudeli sümboliseerib hajussümbolit.

Boonuslahendused

Kaheksajala asendussümbol

Beach slot teiseks spetsiaalseks asendussümboliks on kaheksajalg. Tegu on rõõmsameelse lillat värvi tegelasega, kes ilmub vaid kolmandale rullikule. Nagu ikka on ka sellel erilisel asendussümbolil võime teisi sümboleid asendada. Aga mitte ainult, sest kaheksajalal on suurema koguvõidu genereerimiseks võime ka sümboleid vahetada. Nii võib ta vahetada mistahes kahe sümboli asukohta, kui need asetsevad kõrvuti teisel, kolmandal või neljandal rullikul. Kui kaheksajalg on leidnud vahetuskombinatsiooni, mis tooks sulle võimalikult suure võitu, vahetab ta need kaks sümbolit, sinu võit makstakse välja ning kaheksajalg lahkub mängust.

Kui sellist kombinatsiooni aga ei leidu, ootab kaheksajalg vasakul rullikul oma etteastet. Pane tähele, et kõik selle sümboliga võidud on kahekordsed.

Lisalained ehk tasuta keerutused

Lisalainete hajussümbol aktiveerib lisalainete vooru. Taba kolme või enamat hajussümbolit, et oma lained laksuma lüüa. Lisalained on klassikalises mõttes tasuta keerutused.

3 hajussümbolit = 8 lisalainet
4 hajussümbolit = 16 lisalainet
5 hajussümbolit = 24 lisalainet

Lisalainete mänguring käib samal panusetasemel ja mündiväärtusel nagu põhimäng. Mängu lõppedes lisatakse sinu lisalainetest saadud võidud põhimängu võitudele.

Kokkuvõte

Hoolimata sellest, et Beach ei ole progressiivse jackpotiga slot, on sellegipoolest mänguga võimalik võita suuri summasid. Ja ilmselt ka graafiliselt, ei saa ükski teine rannamäng sellele vastu. Kui sulle just ei meeldi jäätise, päikese ja rannatoolide sümolid rohkem.

Hakka aga keerutama ja tunne, kuidas lained sind unustamatult endaga kaasa triivivad.

Beach
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP