Cosmic Fortune

Mängutootja: NetEnt

Uus Net Entertainmenti videoslot Cosmic Fortune on väljas ning mänguhuvilised on rõõmsad, sest seda tulnukate maaletungi on tulnud oodata pikkisilmi.…

Cosmic Fortune

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.3 Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP

Üldine info

Nimi
Cosmic Fortune
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.9%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x735000
Volatiilsus
Low

Panused

Maksimaalne panus
300
Minimaalne panus
0.3

Cosmic Fortune ülevaade

Uus Net Entertainmenti videoslot Cosmic Fortune on väljas ning mänguhuvilised on rõõmsad, sest seda tulnukate maaletungi on tulnud oodata pikkisilmi. Cosmic Fortune on 5 rullikuga, 3-realine, 15 panuserea ja viie erineva jackpotiga videoslot, millel on Avalanch-i fuktsioon, Free Falls-i boonusmäng ja hajus– ning asendussümbolid.

Mängu ülevaade

Cosmic Fortune on viie rulliku, kolme rea ja 15 fikseeritud võiduliiniga Net Entertainmenti uus videoslot, mis kirjeldab galaktiline ja futurstlik disain, mis meenutab kohati oma helesiniste tulnukatega 80ndate videomängu.

Cosmic Fortune kuvatõmmis

Vaata treilerit ja sa mõistad täpselt, millest räägime. Uus slot on viie erineva jackpotimängu ja teiste boonusfunktsioonidega ning selle tasuvus ulatub pea 97%. Tundub, et kosmilised võidud ei pruugi enam valguskaugusel olla.

Mängu sümboliteks on marmorkuulide sees olevad tulnukad, astronaudid, robotid, kosmoselaevad, kuu jms. Asendussümbolid ilmuvad põhimängus ja vabalanguste (Free Falls) mängus juhuslikult teisel, kolmandal ja neljandal rullil. Asendussümbolid asendavad kõiki teisi peale hajussümbolite, milleks on sinine “S” kuldse kuuli sees.

Free Falls ja selle boonusmäng

Põhimängu mis tahes kohas juhuslikult rullikutele ilmuvad kolm hajussümbolit aktiveerivad 10 Free Falls-i, viie sümboli ilmudes saad lisaks veel 5 tasuta vabalangemist. Free Falls algab kui panuserea võite enam ei teki ning Avalanche-i funktsioon lõpeb.

Vabalangemiste boonusmäng aktiveerub, kui kogud mõned marmorkuulid. Proovi Free Falls mänguosas koguda nii palju marmorkuulikesi, kui suudad. Jackpoti mängu jõudmiseks pead saama kolm kuuli vastavasse anumasse. Jackpotimängus tulistab kosmoselaev välja 50 kuuli ja kui oled ühte jackpoti anumasse kolm kuuli saanud, võidad selle jackpoti.

Free Falls boonusmängus langevad võidetavad marmorkuulid kogu mängu vältel kaskaadis alla, ja võivad peatuda Mündivõidu Karikas või Jackpoti Kogumise Karikas.Igal marmorkuulil on võrdsed võimalused langeda kas Mündivõidu Karikasse või Jackpoti Kogumise Karikasse, samuti kummastki karikast mööda langeda.

Mis on Cosmic Fortune mängus Avalanche?

Põhimängus ja Free Fallis langevad sümbolid rullikutel pöörlemise asemel teatud asendisse. Kõik võidukombinatsiooni sümbolid, välja arvatud hajussümbolid, jätavad ruumi teisele sümbolite Avalanche’ile, mis annab võimaluse suuremateks võitudeks. Avalanche’id jätkuvad, kuni rohkem võite ei teki.

Jackpoti mäng

Sellel kosmose-teemalisel mängul on viis jackpotti: kolm kasvavat ja kaks fikseeritud väärtusega jackpotti. Mega, Major ja Midi kasvavad koos, alustades 57 000 eurost. Kõige suurem jackpot (Mega), algab 53 000 eurost, nii et tead, millel silma peal hoida.

Jackpotimängu alguses langeb läbi boonusmängu 50 marmorkuuli, mis võivad juhuslikult aktiveerida mündivõidu ja/või ühe 5-st erinevast jackpotivõidust. Viimases on 4 Mündivõidu Karikat ja 5 Jackpoti Kogumise Karikat.

Kui marmorkuul maandub samasse Jackpoti Kogumise Karikasse 3 korda, võidetakse see jackpot. Igal Jackpoti Kogumise Karikal on mõõdik, mis suureneb iga karikasse langeva marmorkuuliga.

Progressiivse jackpoti võiduvõimalus on otseses seoses panuse suurenemisega. Pane tähele, et jackpotimängus on võimalik võta maksimaalselt üks jackpot.

Jackpoti boonusmängus on 3 progressiivset jackpotti, mis tähendab, et iga kord kui mängu mängitakse, lisatakse osa panusest nendele jackpottidele.

Rapid jackpot: fikseeritud jackpot, mille oodatav võit maksimaalse panuse korral on 100€;
Mini jackpot: fikseeritud jackpot, mille oodatav võit maksimaalse panuse korral on 500€;
Midi jackpot: progressiivne jackpot, mille oodatav väljamakse väärtus on 4000€;
Major jackpot: progressiivne jackpot, mille oodatav väljamakse väärtus on 13 500€;
Mega jackpot: progressiivne jackpot, mille oodatav väljamakse väärtus on 100 000€.

Cosmic Fortune terminite tabel

Inglisekeelne terminSelle tõlge

Wild

Asendussümbol

Free Falls

Vabalangemised

Scatter

Hajussümbol

Autoplay

Automaatmäng

Paytable

Võidutabel

Avalanche

Laviin

Bonus Game

Boonusmäng

Jackpot Game

Jackpotimäng

Mega

Mega

Major

Peamine

Midi

Midi

Mini

Mini

Rapid

Kiire

Kokkuvõte

Meie arvates on Cosmic Fortune videosloti näol tegu laheda uue Net Entertainmenti mänguga, mille loomisega on keskmisest enam vaeva nähtud – kui näiteks hinnata sloti kreatiivseid boonuslahendusi ja progresiivne jackpoti mänge. Pealegi, ei saaks öelda, et väljamakse protsent 96.90% just kehv oleks.

Cosmic Fortune
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP