Creature from the Black Lagoon

Mängutootja: NetEnt

Filmifriigid tunnevad koheselt ära, kust tuli Net Entertainmenti inspiratsioon mängu Creature From the Black Lagoon loomiseks. See 20-panuserea, viie rulliku…

Creature from the Black Lagoon

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Üldine info

Nimi
Creature from the Black Lagoon
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x7500
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Creature from the Black Lagoon ülevaade

Filmifriigid tunnevad koheselt ära, kust tuli Net Entertainmenti inspiratsioon mängu Creature From the Black Lagoon loomiseks. See 20-panuserea, viie rulliku ja kolme mängureaga slot põhineb samanimelisel õudusklassikal.

Kui sa ei ole veel filmi näinud, siis ilmselt vaatad pärast sloti järele proovimist kohe ka filmi. Ja vastupidi, need, kes sellega tuttavad, tunnevad suure tõenäosusega mänguautomaadi näol rõõmu klassika taaselustamise üle.

Tutvu mänguga

Creature from the Black Lagoon on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 panusereaga videomäng, mida iseloomustavad asendussümbolid, kleepuvad ja laotuvad asendussümbolid ning tasuta keerutused.

Marias, Unibetis ja Pafis saad videoslotti kas niisama ajaviiteks või raha peale panustades mängida.

Boonuslahendused ja tasuta keerutused

Õnneks pakub mäng lisaks heale presentatsioonile ka põnevat sisu. Näiteks tasuta keerutusi, kleepuvaid asendussümboleid ja hajusaid sümboleid.

Tasuta keerutused

Põhimängu, mistahes kohas juhuslikult rullikutele ilmuvad kolm või enam hajussümbolit aktiveerivad tasuta keerutuste vooru.

3 sümbolit = 10 tasuta keerutust
4 sümbolit = 15 tasuta keerutust
5 sümbolit = 20 tasuta keerutust

Sihtsümboli ilmumisel näed ekraani paremal servas tegelast, keda lüüa. Ekraani paremas alumises nurgas on tervisemõõtus, mis kuvab olendi tervislikku seisundit. Mida enam lööke ta sinult saanud on, seda kaugemale jõuad mõõdiku skaalal, olendi tervis kehveneb ning sina jõuad uuele tasemele, mis kohanud järgnevate tulemustega:

Esimene tase ehk 0-2 lööki
Sinu asendussümbolid on kleepuvad ning jäävad üheks lisakeerutuseks rullikutele.

Teine tase ehk 3-5 lööki
Siin aktiveerub sinu jaotuv asendussümbol, mis tähendab, et wildid laienevad horisontaalselt vaid ühe asendi võrra vasakule ning jäävad rullikutele üheks taaskeerutuseks.

Kolmas tase ehk 6-8 lööki
Laienevad asendussümbolid laienevad rullikutel horisontaalselt ühe asendi võrra nii paremale kui vasakule ning jäävad üheks lisakeerutuseks rullikutele.

Neljas tase ehk 9 lööki
Oled ära teeninud 10 tasuta lisakeerutust.

Kokkuvõte

Tõesti, Creature From the Black Lagoon ongi nii hea, kui tundub. Esimesena hakkab mõistagi silma videosloti detailne ja kvaliteetne graafika, ka heli ja eriefektid meenutades tõetruult tegelikku filmi, millel see mäng põhineb.

Me peame tunnistama – videoslotid, mille loomisel on kasutatud klasskuid, on meie suured lemmikud. Eriti, kui need on tehtud niisama professionaalselt nagu linateos ise.

Kui tunned, et oled valmis koletisega vägevasse võitlusesse astuma, siis pane oma panus paika ja hakka aga keerutama.

Creature from the Black Lagoon
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP