Disco Spins

Mängutootja: NetEnt

Kas sa oled piisavalt vana, et mäletada 1970ndate tantsupidusid? Selliseid, kus litterkleitides ja platvormkingades naised koos sama edevate meesterahvastega ennastunustavalt…

Disco Spins

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

31%

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Üldine info

Nimi
Disco Spins
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Võiduvõimalus
31
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

Disco Spins ülevaade

Kas sa oled piisavalt vana, et mäletada 1970ndate tantsupidusid? Selliseid, kus litterkleitides ja platvormkingades naised koos sama edevate meesterahvastega ennastunustavalt diskokuuli all tantsida vehivad? Igatahes on sul nüüd võimalus üheskoos NetEnti videoslotiga see pidu taas käima tõmmata. Saad seda teha kas niisama oma lõbuks või soovi korral raha peale panustades Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodes.

Disco Spins mängust lähemalt

Disco Spins on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad kaks erinevat tasuta keerutuste funktsiooni ja tantsupõranda asendussümboli voor.

Mängu saad mängida 20-l panusereal, ühest kümneni tasemel ja erinevatel mündiväärtustel.

Mängu tegevustik toimub muidugimõista diskosaalis koos peole kohaselt erivärvilistes riietes tantsivate inim-sümbolitega. Samuti on mämngus traditisoonilised mängukaartide sümbolid 10, J, Q, K ja A. Sloti hajussümboliks on diskokuul.

Boonusfunktsioonid

Tantsuplatsi asendussümbol

Iga keerutusega ilmub rullikutele juhusliku värvimustriga 15 tantsupõranda plaati, mis muudavad värvi. Hoia pöidaid, et tantsupõranda plaadi värv vastaks selle tipus ilmuvale diskotantsija sümbolile, sest nii muutub see mängus asendussümboliks. Asendussümbolid asendavad kõiki teisi sümboleid peale hajussümbolite, et tuua sulle suuremaid võidukombinatsioone. Pealegi, sõltuvalt sellest, kuidas need põrandaplaadid organiseeritud on, siis märkad, et tihtilugu õnnestub sul tabada suisa kahte wild’i samal rullikul. Nii duubeldad oma potentsiaalsed võidud.

Tavaline tasuta keerutuste voor

Kui sul õnnestub jõuda tasuta keerutuste vooru, siis ootavad sind koheselt 15 tasuta keerutust. Lisaks on sul võimalus võita täiendavalt lisakeerutusi. Selleks on kaks võimalust, kui aktiveerid mistahes kohas kolmandal, neljandal või viiendal rullikul hajussümbolid:

  • Kaks hajussümbolit annavad kolm tasuta keerutust
  • Kolm hajussümbolit annavad 15 tasuta keerutust

Pane tähele, et tasuta keerutuste panuserea võidud on kolmekordsed. Tasuta keerutuste vooru lõpus lisatakse sinu vooru võidud põhimängule, mis selle käivitas.

Kahe tasuta keerutuse voor

Fantastiline diskokuuli hajussümbol tagab sulle pääsu sellesse põnevasse boonusmängu. Hajussümbolid ilmuvad vaid kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul ning kui sul õnnestub neist kolme tabada, siis on sul võimalik valida kas tasuta keerutuste või diskokeerutuste vooru vahel.

Diskokeerutuste voor

Kui teed oma valiku diskokeerutuste kasuks, siis saad sa vaid 10 tasuta keerutust, ent selles voorus on rullikutel tantsijad ja hajussümbolid, mis suurendavad sinu võite. Taaskord, kaks või enam hajussümbolit kingib sulle lisakeerutusi. Need aktiveerivad režiimi mistahes kohas kolmandal, neljandal või viiendal rullikul ilmuvad hajussümbolid:

  • Kaks hajussümbolit aktiveerivad kolm lisakeerutust
  • Kolm hajussümbolit aktiveerivad kümme lisakeerutust

Kokkuvõte

Disco Spins on rõõmus mäng, mida soovitame kõikidele diskosõpradele. Selle graafika, heli ja boonusvoorud on tingimata nägemist ja proovimist väärt. Pealegi on mängust olemas ka mobiilne versioon. Vaata alltpoolt, kuidas see käib.

Disco Spins
67
Hinne

31%

Võiduvõimalus

96.4%

RTP