Drive: Multiplier Mayhem

Mängutootja: NetEnt

Autofännid, ühinegem! Net Entertainment’i kõige hiljutisem videoslot on loodud kõigile autospordisõpradele, kelle meeldivad adrenaliin ning “Kiired ja vihased”. Asu korralikku…

Drive: Multiplier Mayhem

70
70
Hinne
3 Ridade arv
0.15 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

29%

Võiduvõimalus

98%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Drive: Multiplier Mayhem
Välja antud
2016-03-25
Mängutootja

Detailne info

RTP
98%
Võiduvõimalus
29
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5100
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
75
Minimaalne panus
0.15

Drive: Multiplier Mayhem ülevaade

Autofännid, ühinegem! Net Entertainment’i kõige hiljutisem videoslot on loodud kõigile autospordisõpradele, kelle meeldivad adrenaliin ning “Kiired ja vihased”. Asu korralikku rallivõistlusesse mängu peategelease Jette-ga ja naudi vägevaid võite. Enne, kui asud aga pärisraha eest panuseid tegema, proovi Drive: Multiplier Mayhem mängu tasuta Unibetis, Maria Casinos ja Pafis.

Mängust lähemalt

Drive: Multiplier Mayhem on NetEnt’i viie rulliku, kolme mängurea ja 15 fikseeritud kombinatsiooniga õnnemäng, mida iseloomustavad lisakeerutused, hajussümbol, asendussümbol ja kordaja. Tegu on äärmiselt tempoka ja energilise mänguga, mis on pungil põnevatest lahendustest. Drive: Multiplier Mayhem pakub sulle suurepärast võimalust tänu asendussümboli kordajale ja Nitro Collect Meter meetrile vingelt võita.

Videoslotti mängitakse kuni kümnel panusetasemel ning erinevate mündiväärtustega. Tänu sellele sobib uus videoslot nii neile, kes tahavad pärast tasuta mängimist tagasihoidlikult ka pärisraha panustega katsetada kui ka hullumeelsetele high-rolleritele, kes panevad vägevate võitude ja vinge mängu nimel mängu suuremad panused.

Mängu tegevustik toimub suurlinna reljeefi taustal, Drive: Multiplier Mayhem disain tume õhtune valgus, mida saadavad kohatised neoonsed sähvatused. Virtuaalsed suurlinna tänavad ja Jette ergutavad püüdlused võidusõidus tõstavad garanteeritult su adrenaliinitaset. Sellele annavad hoogu mängu temaatilised heliefektid nagu valjult käivituv võimas mootor ja rehvivilin.

Mängi Drive: Multiplier Mayhem videoslotti tasuta

Proovi NetEnt’i uut videoslotti tasuta. Soovitame sul enne, kui alustad pärisraha panuste peale mängimist, oma oskusi mänguraha versioonis lihvida. Nii saad riskivabalt tutvuda mängu kõikide nüansside ja lahendustega ning annab suurtele võitudele tõelise võimaluse. Kui sa ei tunne vajadust pärisraha peale panustada, saad mängu oma meelelahutuseks piiramatult tasuta mängida.

Mängu erilahendused

Kordaja asendussümbol ehk Multiplier Wild

Selle futuristliku automängu peamiseks võidutoojaks on kordajaga asendussümbolid. Multiplier Wild ilmub esimesele kuni viiendale rullikule juhuslikult asendades kõiki teisi sümboleid peale hajussümboli ja Nitro sümbolite. Igal Multiplier Wild’il on sama kordaja kui selle rulliku number, millel ta sattunud on. Näiteks, kui kordajaga asendussümbol ilmub kolmandal rullikul, siis on sinu võidud kolmekordsed. Kui panustatud mängurealt tuleb võit ja seal on kaks või enam Multiplier Wild sümbolit, siis korrutatakse need üksteiseda. Näiteks, kui Multiplier Wild on teisel rullikul (x2) ja neljandal rullikul (x4), siis annavad need kokku kaheksakordse kordaja.

Lisakeerutused

Tasuta keerutuste voorus pistad rinda kolme teise võidusõitjaga. Kui baasmängus ilmub ekraani teisele, kolmandale ja neljandale rullikule kolm hajussümbolit, käivituvad automaatselt 10 tasuta keerutust. Kui tasuta keerutuste voorus ilmuvad aga teisele, kolmandale ja neljandale rullikule kolm Nitro sümbolit, siis saad veel tasuta spinne ja Multiplier Wild’e. Tasuta spinnide arv tulenev võidutabelist. Tänu kordajaga asendüssümbolitega võid võita oma panuse enam kui 5000-kordselt.

Nitro Collect Meter

Kõik mängu jooksul ekraanile kogutud Nitro sümbolid asetatakse Nitro Collect Meter’isse. Sinu esimeseks vastaseks on Twitch. Kui kogud temaga võidu sõites kolm Nitro sümbolit, liigud edasi järgmisele tasemele, kus sind ootab uus vastane. Hamaki annab sulle neli kordajaga lisakeerutust. Kolmandal levelil astud Bruiser’ile vastu ning saad veel kolm tasuta keerutust kahekordse kordajaga. Viimane tase on sama vastasega, ent saad veel kaks lisaspinni kolmekordse kordajaga.

Drive: Multiplier Mayhem touch mobiilis mängimiseks

Drive: Multiplier Mayhem mobiilislot on saadavad nii Android kui iOS seadmetelt mängimiseks – saad oma kihutamisoskused slotika desktopi versioonile proovile panna ka nutitelefonist või tahvelarvutist. Esimese asjana märkad ilmselt pisidetaile, mida NetEnt osavalt mängu graafikas kasutanud on. Näiteks seda, kuidas mängu all nurgasolev superauto justkui lendab mööda kiirteed alla. Või kuidas linnarelfjeef aeglaselt paremalt vasakule liigub, et tajuksid reaalset liikumist. Ühtpidi väga lihtsa temaatikaga mäng, millele aga öine linna-atmosfäär oluliselt müstilisust lisab.

Mängu ehk negatiivsemaks pooleks on see, et baasmängus tulevad tõeliselt head võidud vaid asendussümbolitega. Ja ka seda ainult põhjusel, et nendega kaasnevad kordajad. Teisele rullikule ilmuval asendussümbol on kahekordse kordajaga, kolmandale rullikule ilmub sümbol aga kolmekordse sümboliga jne. Kohati tundub, et neljandale ja viiendale rullikul ei olegi asendussümboleid, sest need ilmuvad väga harva.

Kokkuvõte

Oleme üsna veendunud, et Drive: Multiplier Mayhem videoslot saab ilmtingimata äärmiselt populaarseks autospordi fännide seas. Antud videoslot on oma varieeruvuse poolest võrreldav Pyramid Quest For Immortality slotikaga, ent vastupidiselt püramiidimängule, mis annab sulle pidevaid põnevushetki väikeste õnnestumiste näol, on rallislotikas – kas kõik või mitte midagi.

Võib juhtuda, et mängid pikalt enne, kui saad võidu ning tasuta spinne on pigem keeruline saada, ent kui panustad suurelt on asjalood erinevad. Just nagu autosport on atraktiivne riskialtitele, on ka see mäng. Teine võimalus on, et mängid rahulikumalt ja ootad võite, mis ei jää ilmselt tulemata, ent võtavad aega.

Drive: Multiplier Mayhem
70
Hinne

29%

Võiduvõimalus

98%

RTP