Elements

Mängutootja: NetEnt

Elements: The awakening on videoslot, mille sarnast meie veel enne näinud pole. Tegu on absoluutselt omanäolise kosmosetemaatilise mänguga, mille loomisel…

Elements

66
66
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96%

RTP

Üldine info

Nimi
Elements
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1500
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Elements ülevaade

Elements: The awakening on videoslot, mille sarnast meie veel enne näinud pole. Tegu on absoluutselt omanäolise kosmosetemaatilise mänguga, mille loomisel on kasutatud viimasepeal tehnoloogiaid ja 3D animatsioone. Kas oled valmis üheks fantaasiarikkaks kosmoseseikluseks? Kui jah, siis külasta Pafi, Unibetti või Maria kasiinot ja proovi mänguautomaati niisama ajaviiteks või pane oma õnn rahaliste panustega kohe proovile – valik on sinu!

Mängust lähemalt

Elements: The Awakening on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot NetEntilt, mida iseloomustavad laviini-funktsioon ja neli erinevat vabalangemise režiimi koos asendussümboliga. Mängu saad mängida 20-l paikapandud panusereal.

Elements on kosmosetemaatiline videoslot, mille iga sümboli valmistamisel on kasutatud hulgaliselt loomingulisust. Mängus puuduvad traditsioonilised kaardisümbolid, vaid nende asemel on kaheksa suurt ja väikest vee-, õhu- või tuleelemendi sümbolit.

Niisiis on slotis sinine taevakeha/veeolend, tumesinine õhusümbol/õhuolend, roheline maakivi/rohelise maakivi olend, leegitsev kivi/ tuleolend. Sloti graafika sümboliseerib vee, õhtu ja maa elemente. Suuremad sümbolid on muuseas väärtuslikumad. Mängu asendussümboliks on metallikuubik, mis võib ilmuda teisele, kolmandale, neljandale ja viiendale rullikule asendades kõiki teisi sümboleid.

Boonuslahendused

Vabalangemise boonusmäng

Kui sinu põhimängu rullikutele ilmub mistahes kohas neli või enam järjestikust laviini, siis aktiveerib see ühe vabalangemise-režiimidest. Seda, milline režiim avaneb selgitab välja põhimängu elemendi energia mõõdik, mis näitab juhtivat elementi ja seda, milles on enim energiat. Nii sisened sa kas õhutormi, tuletormi, veetormi või maatormi režiimi. Neist igal on oma unikaalne sümbol, mis annab sulle suuremate võitude võimaluse. Iga vabalangemise voor tagab sulle 10 tasuta keerutust.

Vabalangemise vooru lõpus lisatakse selle koguvõit kõikidele võitudele, mis on saadud sellest ringist, mis selle aktiveeris.

Tuletormi asendussümbol

Need sümbolid ilmuvad teisele, kolmandale ja neljandale rullikule ning saavad laieneda, hõlmates sedasi ka esimese ning viienda rulliku. Need sümbolid saavad rullikute igas suunas laieneda, muutes ühe kahest külgnevast sümbolist asendussümboliks ja andes sulle suurema võiduvõimaluse.

Õhutormi asendussümbol

Kaks seesugust sümbolit langevad esimeses vabalangemises juhuslikult rullikutele ning jäävad sinna kogu vooru välteks. Esimese langemise järel liiguvad sümbolid juhuslikult külgnevatele positsioonidele kas igaks vabalangemiseks või laviiniks. Enne, kui sümbolliigub järgmisele poitsioonile, keerleb see näitamaks, millises suunas ta liikuma hakkab.

Maatormi asendussümbol

Need sümbolid saavad ilmuda vaid teisel, kolmandal ja neljandal rullikul jäädes rullikutele seniks, kuni nad on lisatud ühele või enamale võitvale panusereale, kolmele laviinile või seni, kuni enam võite ei teki.

Veetormi asendussümbol

Antud sümbolid saavad liikuda vaid teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Tegu on vertikaalselt laieneva asendussümboliga, mis katab kogu rulliku ning muudab tavalised sümbolid asendussümboliteks.

Laviini-funktsioon

Tegu on funktsiooniga, kus sümbolid langevad oma positsioonidele pöörlemise asemel. Võitnud panuserida käivitab laviini ehk, et võidukombinatsioone moodustavad sümbolid plahvatavad ja kaovad, tehes ruumi järgmisele sümbolite langemisele. Nii sinu võiduvõimalused aina suurenevad. Iga uus mänguring algab laviinimõõdikuga

Kokkuvõte

Kiidame vist NetEnti kujundust iga mängu juures, aga sellest lihtsalt ei saa üle ega ümber. Vaata kasvõi mängu tutvustavat videot. Lisaks on sloti vabalangemiste funktsioon tõeliselt põnev, soovitame sul selle järele proovida. Eriti arvestades tõika, et sinu võiduvõimalused pole teps mitte väikesed. Panustamist saad alustada nii vähesest kui seda on €0.20 panuserea kohta ning soovi korral on võimalik panustada ka maksimaalselt €100.00.

Elements
66
Hinne

-

Võiduvõimalus

96%

RTP