Fisticuffs

Mängutootja: NetEnt

Fisticuffs on uhiuus Net Enti produktsioon ja nagu nimestki aimata hõlmab teemastik endas poksimisvõistlust ja rusikalöömise kunsti, ent seda 20ndast…

Fisticuffs

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Üldine info

Nimi
Fisticuffs
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x500
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

Fisticuffs ülevaade

Fisticuffs on uhiuus Net Enti produktsioon ja nagu nimestki aimata hõlmab teemastik endas poksimisvõistlust ja rusikalöömise kunsti, ent seda 20ndast sajandi stiilis. Mänguautomaadi graafika on esilekerkivalt hea meenutades meile aegu, kui rusikavõitlus käis tunde ja tunde ning vuntsid tundusid olevat obligatoorsed kõigil. Sloti teevad põnevaks selle erilahendused.

Mängust rohkem

Fisticuffs on viie rulliku, kolme rea ja 10 panusereaga videoslot, mille tootjaks on Skandinaavia päritolu Net Entertainment. Mängus on klassikaline, diagonaalne, otse ja virnastatud asendussümbol, võimalus kahtpidi võita ja poksimise funktsioon. Seda rusikavõitluse slotti mängitakse kokku kümnel fikseeritud panusereal kuni kümnel panusetasemel mõlematpidi ja erinevate mündiväärtustega.

Mänguautomaat on kas ajaviiteks mängimiseks või pärisraha peale panustamiseks saadav Unibetis ja Maria kasiinos.

Mängu sümboliteks on rusikavõitlusega seotud treeneri tool, poksikindad, saapad, hambakaitsmed, rätik, kell ja vöö. Selles on kaks asendussümbolit, milleks on kaks matšis osalejat – üks veidi jõulisem tüüp ehk otsene wild kolmandal rullikul ja veidi saledam võitleja ehk disagonaalne wild teisel ja neljandal rullikul

Boonuslahendused

Just nagu nii mõnedki viimase aja slotid Net Enti sulest, nagu näiteks Eggomatic, on ka selle erilahendused aktiivsed põhimängus ning eraldi boonusmängu vooru ei olegi.

Poksimise funktsioon

See funktsioon muundab külgnevad sümbolid täiendavateks asendussümbolite asendusteks. See käivitud, kui mängu diagonaalne või otsene asendussümbol ilmuvad rullikutele kas horisontaalselt või diagonaalselt kõrvuti.

  • Kui üks või kaks diagonaalset asendussümbolit ilmuvad otsese wildiga samale reale
  • Kui üks või kaks diagonaalset asendussümbolit ilmuvad otsese wildiga disagonaalselt

Otsene asendussümbol

Otsene asendussübol saab ilmuda vaid kolmandale rullikule asendades kõiki teisi sümboleid ja kui diagonaalne wild ilmub teisele või neljandale rullikule selle kõrvale, avab see sulle mini-boonuse. Sõltuvalt sellest kummal pool diagonaalne asendussümbol on, lükkab see otsese sümboli esimesest viienda rulliku vahele, muundades keskel olevad sümbolid täiendavateks asendussümboliteks.

Diagonaalne asendussümbol

Diagonaalne asendussümbol saab ilmuda vaid teisele ja neljandale rullikule asendades kõiki teisi sümboleid. Kui see ilmub diagonaalselt otsese sümboliga, siis muutub selle kohal asuv sümbol täiendavaks wildiks jäädes paigale ja tagades sulle lisakeerutuse.

Virnastatud asendussümbolid

Virnastatud asendussümbol ehk stacked wild ilmub taaskeerutuse ajal vaid esimesel ja viiendal rullikul ning asendav kõiki sümboleid. Taaskeerutusi mängitakse samal panusetasemel ja mündiväärtusega nagu keerutust, mis selle aktiveeris. Selle vooru võidud lisatakse kõikidele algsetele panuserea võitudele.

Kokkuvõte

Fisticuffs on kena graafika ja heade heliefektidega kaasahaarav mäng, mida tasub proovida.

Lisa Mariale ja Unibetile on see mäng olemas ka Tonybetis.

Fisticuffs
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP