Gonzo’s Quest

Mängutootja: NetEnt

Äge langevate purunevate sümbolitega slot NetEntilt Tööta koos Gonzoga ja ürita jõuda peidetud linna Kullaotsingud võivad lõppeda korraliku 2500x võiduga…

Gonzo’s Quest

92
92
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

41%

Võiduvõimalus

96%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Gonzo’s Quest
Välja antud
2013-11-11
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Võiduvõimalus
41
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2500
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
50
Minimaalne panus
0.2

Gonzo’s Quest ülevaade

  • Äge langevate purunevate sümbolitega slot NetEntilt
  • Tööta koos Gonzoga ja ürita jõuda peidetud linna
  • Kullaotsingud võivad lõppeda korraliku 2500x võiduga

Kuigi mäng lasti välja juba 2011. aastal ning oli NetEnt’i esimene plaatinastaatusega videomänguautomaat, on see üks enim mängitud ja armastatud mänge tänase päevani. Äsja andis NetEnt koostöös mängutootjaga Red Tiger välja ka Gonzo’s Questi Megaways versiooni.

Gonzo’s Quest RTP on 95.97% ning volatiilsuse näitaja on kõrge, või siis minimaalselt keskmine kuni kõrge.

See üliedukaks osutunud NetEnti slot baseerub Hispaania vallutajate teekonnal läbi Lõuna-Ameerika džunglite otsimaks legendaarset kullalinna El Doradot. Peategelaseks on ajaloost tuntud hispaanlasest konkistadoor Gonzalo Pizzaro, kes viib sind sellesse põnevasse aega, kus maailmas oli veel kohti, kuhu valge inimese jalg polnud astunud.

Ajalooga rohkem kursis olevale mängijale on selge, et El Dorado on väljamõeldis, mis sellegipoolest ei takistanud sellel olemast paljude 16. sajandi maadeavastajate ihaldusobjektiks. Sinu missiooniks ongi leida tee läbi läbipääsmatute Peruu džunglite pannes rullikud keerlema ning võtta vastu kõik võidud, mida tee peal jagatakse. Leides üles kullalinna enda, saab su vaev tuhandekordselt tasutud!

Gonzo's Quest

Gonzo’s Quest videoslotil on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võiduliini. Mängida saad a ühest kuni viie panusetasemega ning erinevate mündiväärtustega. Lisaks tavapärastele sümbolitele on mängus ka asendussümbol, tasuta keerutused, vaba langemise võidud ja laviini funktsioon.

Võta Gonzo’s Questi mängimiseks parim boonus

Alusta oma kullaotsinguid kas ajaviiteks mängides või päris raha peale panustades Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.

Samuti on mängu võimalik leida Betsafe kasiinos, Kiirkasiinos, Ninja’s, ja mitmetes teistes online kasiinodes.

Gonzo’s Quest sümbolid ja nende väärtused

Gonzo’s Questi sümbolid on põhimõtteliselt keerulised raidkivid. Puuduvad igavad kaardimasti sümbolid jms. Ja see on loomulikult vaid positiivne.

Sümbolid

Sümboliteks on Ladina-Ameerika põliskultuure meenutavad keerulised raidkivid, mida on kõige lihtsam eristada värvide järgi – helesinine, punane, oranž, lilla, pruun, roheline ja sinine. Kõikide raidkujude välimus on erinev, kuid neid on pigem keeruline kirjeldada. Kaks erisümbolit on kuldne vabalangemise blokk ja küsimärgiga graveeritud asendussümbol.

Sümbolite väärtused (10 eurose panuse korral)

Gonzo's Quest sümbolite väärtused

Minimaalne ja maksimaalne panus

Minimaalselt saab Gonzo’s Questi mängida loomulikult tasuta. Aga kui raha mängus panustada, siis on minimaalseks panuse summaks 20-senti ja maksimaalne panus ühe spinni kohta on 50 eurot.

RTP, volatiilsus, võidusagedus ja tõenäosused

Gonzo’s Questi RTP on 95.97%, volatiilsus on pigem kõrge. Tõenäosus järgmise spinniga mingigi võit saada on 40.36% ning tõenäosus järgmise spinniga tasuta spinnide vooru jõuda on umbes 1/163 (0.66%).

Umbkaudu 65.3% mängu pandud rahast makstakse välja põhimängus ja 30.7% makstakse välja tasuta spinnide voorus.

Maksimaalne võit

Gonzo’s Quest mängus saab maksimaalselt ühe spinniga võita kuni 2500x panuse.

Mängu funktsioonid

Gonzo’s Quest mängus on olemas kõik vajalik – tasuta spinnid, asendussümbolid, purunevatest sümbolitest rääkimata. Samuti tuleks Gonzo’s Questi puhul ära mainida see, et tasuta spinnide vooru aitavad jõuda ka asendussümbolid. Saades võidureale vähemalt ühe tasuta spinnide sümboli, võivad sind tasuta spinnide vooru nüüd aidata mitte ainult kaks lisa scatter-sümbolit, vaid sama töö võivad ära teha ka asendussümbolit.

Enamikes teistes mängudes asendussümbolid scatter-sümboleid asendada ei saa, küll aga on see nii Gonzo’s Questis ja samuti tema järglases Gonzo’s Quest Megaways mängus.

Laviin-funktsioon ehk Avalanche

Gonzo’s Quest ei ole tavapärane keerlevate rullikutega mäng. Innovatiivse laviini-funktsiooni ajal rullikud ei keerle, vaid kukuvad paika, just nagu Tetrises. Võidu puhul võiduliinis olnud blokid purunevad ning nende asemele kukuvad uued sümbolid suurendades järgmiste võitude võidukordajat põhimängus omakorda kuni viiekordseks. Laviin jätkub seni, kuni asemele kukkunud sümbolid enam võidukombinatsiooni ei moodusta.

Kuigi tänapäeval on purunevate sümbolitega mängud juba väga tavalised, siis Gonzo’s Questi väljatulekul oli tegemist millegi suhteliselt uuega.

Tasuta spinnid

Gonzo's Quest suur võit

Saades pihta kolmele kuldsele ‘Free Fall’-sümbolile esimesel, teisel ja kolmandal rullil, ja seda õigetes kohtades (ehk siis võiduliinil), avaneb sul võimalus proovida vaba langemise boonusmängu. Kolm sellist sümbolit annavad kümme tasuta keerutust, panusest sõltumata.

Asendussümbolite või veel kolme ‘Free Fall’ sümboli abiga saad võita tasuta keerutusi juurde ka enne nende otsa lõppemist. Rullikute all on rida, kus on kirjas alles jäänud tasuta keerutuste arv. Boonusmängu ajal on kõik nupud, kaasa arvatud panuse muutmine, välja lülitatud.

Sind ootab tõeline seiklus, kuna iga võidu korral käivitub laviini-funtsioon ka tasuta keerutuste ajal, seekord suurendades iga võidu korral võidukordajat kuni 15-kordseks.

Gonzo’s Quest Touch ehk mängu mobiilversioon

Videoautomaadi mobiiliversioonil on niisama head heliefektid kui seda on veebimängul, tekitades autentset džungli-tunnet. Sama kehtib ka mängu graafika kohta – ei ole vahet kas mängid seda oma arvutis, mobiilis või tahvelarvutis. Ainus vahes seisneb ehk selles, et mobiilis ei tantsi ega hüppa Gonzo iga natukese aja tagant su rõõmuks üles-alla. Nii, et saad keskenduda rullikutele ja keerutustele.

Gonzo’s Quest disain ja heli

Gonzo’s Quest heli on planeeritult minimalistlik. Mängu disain on samal ajal väga detailne ja võrreldes väga paljude teiste slottidega õhkub sellest autentsust.

Kui sulle meeldib Gonzo’s Quest, proovi ka neid mänge

Gonzo’s Quest fännide jaoks on 2020. aasta hea aasta, kuna välja tuli ka mängu megaways versioon. Ehk siis kui sa seda veel proovinud ei ole, soovitame soojalt üle vaadata ka Gonzo’s Quest Megaways. Aga sarnaseid mänge on veel – näiteks Microgamingu Lara Croft: Temples and Tombs.

Kokkuvõte

Kasutades laviini-funktsiooni, mis laseb uutel sümbolitel paika kukkuda ja moodustada uusi võite, samal ajal võidukordajat suurendades, on NetEnt teinud selle mänguautomaadi välja töötamisel väga head tööd. Pole ime, et sarnaseid funktsioone lisatakse mängudele üha enam, kuna see sai mängijate seas tõeliselt populaarseks. Selline süsteem võimaldab võita väga suuri võite, eriti arvestades, et mängida pole seda väga kallis.

Lisaks on mängu graafika ja üleüldine mängukäik suurepärased. Idee teha Gonzo Pizzaro’st väike jändrik tegelane lisab mängule teatud huumorikraadi. Eriti muidugi siis, kui ta võidutantsu teeb.

Tantsiv Gonzo

Kuigi sümbolitel on alguses ehk pisut raske vahet teha, lisab see ometi autentsust – edu nende müstika lahti mõtestamisel ning kullalinna otsimisel! Meie hinnang mängule on 4.9 punkt viiest.

Gonzo’s Quest
92
Hinne

41%

Võiduvõimalus

96%

RTP