Guns N’ Roses

Mängutootja: NetEnt

Guns N’ Roses on NetEnt’i uus mänguautomaat, mis anti välja legendaarse bändi taasühinemise puhul ning mängus kõlab ka nende muusika,…

Guns N’ Roses

94
94
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

28%

Võiduvõimalus

97%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Guns N’ Roses
Välja antud
2016-01-22
Mängutootja

Detailne info

RTP
97%
Võiduvõimalus
28
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1250
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

Guns N’ Roses ülevaade

Guns N’ Roses on NetEnt’i uus mänguautomaat, mis anti välja legendaarse bändi taasühinemise puhul ning mängus kõlab ka nende muusika, mida on üle maailma müüdud üle 100 miljoni plaaditäie. Sellised elust suuremad tegelased nagu Axl Rose ja Slash on ehk tuttavad ka muusikakaugetele inimestele või saavad selleks nüüd läbi tahvel-ja sülearvutite või mobiilsete seadmete. Proovi uut mängu tasuta või pärisraha peale panustades näiteks Maria Casinos, Unibetis või Pafis. 

Mängust lähemalt

Guns N’ Roses on viie rulliku ja 20 võiduliiniga mänguautomaat Net Entertainment’ilt, mida iseloomustavad erinevad asendussümbolid (tavalised, laienevad ja erilised Appetite For Destruction asendussümbolid), boonussümbolid, lisaloo tasuta keerutused, legendikeerutused, soolo kordajad ning eriline boonusmäng. Mängus kõlavad lood legendaarselt bändilt, mida mängija oma maitseeelistustele vastavalt valida saab.

Silmad tasub lahti hoida Guns N’ Roses sümboli osas, kuna see on asendussümboliks ning võib ilmuda kõigil rullidel asendades kõiki teisi sümboleid, välja arvatud keskmisel rullil ilmuvat Appetite for Destruction asendussümbolit. See asendussümbol võib aga muutuda laienevaks asendussümboliks, mis katab kogu rulliku.

Boonuslahendused

Baasmängu erilahendused

Baasmängust võib leida veel kolm erilahendust.

  • Esiteks ootab sind legendikeerutuste erilahendus, mille ajal kingitakse mängijale kolm lisakeerutust ühe või kahe virnastuvate asendussümbolite rullikuga, mille iga keerutuse ajal muutuvad erinevad rullid virnastuvateks asendussümboliteks.
  • Appetite for Destruction asendussümbol muutub X-­kujuliseks asendussümbolite mustriks ning võib kas täielikult või osaliselt ilmuda kolmes erinevas kohas, kui tabad lisaks tavalisi asendussümboleid esimsele, teisel, neljandal ja/või viiendal rullikul. See sümbol võib viia sind tõeliselt suurte võitudeni.
  • Soolokordaja erilahendus lisab aga võitudele nelja kuni kümnekordse kordaja. See baasmängu erilahendus aktiveerub vaid juhul, kui võiduliinil on vähemalt kolm samasugust sümbolit. Kahjuks ei käivitu see juhul, kui võidukombinatsioonis esinevad asendussümbolid, kuid siiski võib see pangakontole lisada mõjusaid summasid.

Boonusmängud

Tahad lisalugu? Mängus on veel ka boonuslahendused, mis aktiveeruvad, kui tabad kolme boonussümbolit. Need ilmuvad esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul. Boonusratta keerutus otsustab, milline alljärgnevast kolmest boonusmängust avaneb:

Mündivõidu boonusmäng

  • Mündivõidu boonusmäng: Esimeseks boonusmänguks on võimalus võita rahasumma, mille suurus on vahemikus 10x kuni 30x panustatud summa.
  • Lisaloo tasuta keerutused: Teiseks boonusmänguks on võimalus võita 10 tasuta keerutust. Ühe bändiliikme sümbol ilmub ühel kolmest keskmisest rullikust virnastatud asendussümbolina. Kahjuks pole võimalik keerutusi juurde võita, nii et selles mängus tuleb kümne lisakeerutusega hakkama saada.
  • Crowd­Pleaser boonusmäng: Viimasena on mängus rahvahullutaja boonusmäng, millel on veel lisaks kolm erinevat tasandit. Olemuselt on see klassikaline valiku tegemise boonusahendus, kus erinevad valikud kingivad erineva rahasumma. Mängija saab kolm valikut esimesel ja teisel tasandil ning pääseb kolmadale tasandile, kui on võitnud eelnevatel 300 mündi (15x panustatud summa) suuruse võidu. Siin võib oma võidusumma kahekordistada, milleks maksimaalselt võiduks on 400-korselt panustatud summa.

Kokkuvõte

Guns N’ Roses on tõeline pärl slotimasinate maailmas ­ lisaks silma paitavatele graafilistele lahendustele ja suurepärasele muusikavalikule, on selles keskmise varieeruvusega mängus peidus suured võidud ja hunnik boonuslahendusi, mis käivituvad igal sammul. Erinevad asendussümbolite kombinatsioonid teevad mängimise eriti lõbusaks. Kui sulle meeldivad muusikast inspireeritud mänguautomaadid, proovi ka WMS Gaming’u üllitisi, nimega KISS Shout It Out Loud ning Elvis the King Lives.

Guns N’ Roses
94
Hinne

28%

Võiduvõimalus

97%

RTP