Hades: River of Souls

Hades: River of Souls

proovi mängu ja mängi demo tasuta või leia online kasiino.

Mängi raha eest
21+ | Mängi vastutustundlikult| 15410.ee| Tervitusboonust saavad kasutada vaid uued mängijad. Boonus + sissemakse tuleb läbi mängida 30x ning tasuta spinnidega saadud võidud 45x. Boonus ja keerutustega saadud võidud on aktiivsed 30 päeva, mille jooksul tuleb täita läbimängimise kohustus.| Kehtivad reeglid ja tingimused

Mängi Hades: River of Souls slotil siin

Duelz

Duelz

Mängi kohe - Duelz Arvustus
Kehtivad tingimused Reeglid ja tingimused kehtivad info ikoon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonust saavad kasutada vaid uued mängijad. Boonus + sissemakse tuleb läbi mängida 30x ning tasuta spinnidega saadud võidud 45x. Boonus ja keerutustega saadud võidud on aktiivsed 30 päeva, mille jooksul tuleb täita läbimängimise kohustus.
Slotti

Slotti

Mängi kohe - Slotti Arvustus
Kehtivad tingimused Reeglid ja tingimused kehtivad info ikoon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonus on mõeldud vaid uutele mängijatele. Minimaalne sissemakse on 25 € ning läbimängimise nõue 25x.
HappySlots

HappySlots

Mängi kohe - HappySlots Arvustus
Kehtivad tingimused Reeglid ja tingimused kehtivad info ikoon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonus kehtib vaid uutele mängijatele.
Slotbox

Slotbox

Mängi kohe - Slotbox Arvustus
Kehtivad tingimused Reeglid ja tingimused kehtivad info ikoon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Minimaalne sissemakse tervitusboonuse saamiseks on 20 €. Boonus + sissemakse ja tasuta spinnidega saadud võidud tuleb läbi mängida 35x ning selleks on aega 7 päeva.

Üldine info

Nimi
Hades: River of Souls
Välja antud
2020-06-09
Mängutootja
FantasmaFantasma

Detailne info

RTP
96.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5058
Volatiilsus
Kõrge
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
50
Minimaalne panus
0.2

Hades: River of Souls ülevaade

  • Progressiivne võidukordaja
  • Võidud mõlemalt poolt
  • Maksimaalne võit 5,058x sinu panus

Hades – River of Souls on tasemel graafika ja suurepärase helilahendusega slot, milles aga parimate hetkedeni jõudmiseks on vaja korralikult kannatust. Samuti võtab selles mängus ehk pisut kauem aega see, et aru saada mis seal täpsemalt üldse toimub. Kuigi ühest küljest on tegemist tavapärast 5×3 mängulauaga, siis ülemisse äärde pannakse igal spinnil veel mingeid sümboleid, mis justkui kunagi midagi ei tee. Tegemist ei ole aga kindlasti kasutute sümbolitega – millega tegu? Sellest ja kõigest muust räägime kohe lähemalt.

Enne võiks aga ära mainida selle, et mäng on loodud mängutootja Fantasma (koostöös Microgaminguga) poolt. Hades – River of Souls RTP on 96.56% ning tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga.

Mängutootja Fantasma sõnul on sinu eesmärgiks selles mängus põgeneda allmaailmast ning seda tehes samal ajal ka võimalikult palju rikkusi kaasa haarata.

Võta Hades – River of Souls slotil spinnimiseks boonus

Hades – River of Souls slotil on võimalik spinnida mitmetes Eesti kasiinodes, millest nii mõnigi annab sulle mängimiseks ka väga korralikke tervitusboonuseid.

Unibet annab sulle liitumisel 5 tasuta spinni ja kuni 100 euro suuruse tervitusboonuse.

Ninja Casino sulle liitumisel boonust ei anna, küll aga saad sa neilt iga päev erinevatel tingimustel tasuta spinne. Ja võimalik, et mõnel päeval saad sa sissemakse eest tasuta spinne just Hades – River of Souls slotil mängimiseks.

Korralik tervituspakkumine on olemas ka Chanz kasiinol.

Hades – River of Souls sümbolid ja väljamaksed

Hades – River of Souls slotis on viis madalamaid väljamakseid andvat sümbolit ja kuus kõrgemaid väljamakseid andvat sümbolit.

Sümbolid

Madalamaid väljamakseid andvad sümbolid on põhimõtteliselt erineva kujunduse ja värvilahendusega savipotid. Viie sümboli eest maksavad need välja 1 euro kuni 1.50. Kõrgemaid väljamakseid andvad sümbolid maksavad aga viie sümbolilise võidurea eest välja 5 kuni 10 eurot. Seda siis ühe eurose panuse puhul.

Minimaalne ja maksimaalne panus

Minimaalseks keerutuse hinnaks on 20 senti. Maksimaalne võimalik panuse suurus on aga 50 eurot.

RTP, volatiilsus, ja võidusagedus

Hades – River of Souls RTP on 96.56%, volatiilsus on kõrge ning keskmiselt tuleb sulle vähemalt mingigi võit 19.49% ajast.

Maksimaalne võit

Hades – River of Souls maksimaalne võidu suurus on 5,058x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Nagu juba eelpool mainitud sai, on mängulaud jagatud kaheks. Selle alumises osas on tavapärased 5 rullikut kolme reaga. Ekraani ülemises osas on aga müstilised sümbolid, millest alguses on keeruline aru saada.

Võidu korral võidu toonud sümbolid purunevad ning nende asemele tulevad uued sümbolid seni, kuni sa võitu enam ei saa. Võidu korral võivad rullikute ülemises ääres paiknevad müstilised sümbolid aga mängulauale kukkuda ja sulle veel enam võiduvõimalusi anda.

Asendussümbol asendab mistahes teist sümbolit. Asendussümbolid on olulised ka võidukordaja suurendamisel. Saades ühe spinni jooksul lauale kolm asendussümbolit, mis sulle ka võidu toovad, kasvab Wild Souls Multiplier ehk Metsikute hingede kordaja. Kui baasmängus see kordaja läheb iga uue spinni alguses taas ühe peale, siis tasuta spinnide voorus võidukordajat ei nullita.

The Skull of Charon funktsioon

Kolju sümbol või täpsemalt Kreeka mütoloogiast päris Charoni kolju sümbol võib rullikutele ilmuda igal spinnil. Kui spinn enam võite ei too ja laual on see kolju sümbol, siis aktiveerub The Skull of Charon funktsioon, mis eemaldab laualt 2 kuni 10 tavasümbolit, mille asemele tulevad uued.

Tasuta spinnid – Hades Free Spins

Kui sul õnnestub rullikutele saada kolm tasuta spinnide sümbolit ehk kolm Hadese kuldset kolmhargi sümbolit, aktiveerub tasuta spinnide voor. Tasuta spinnide voorus on sul 10 tasuta spinni. Kui sui sa said rullikutele aga enam kui kolm tasuta spinnide sümbolit, saad iga järgneva eest veel 5 tasuta spinni.

Tasuta spinnide voorus võidukordajat spinnide vahel ei nullita ning iga kolme asendussümboli eest suureneb võidukordaja 2 võrra, mitte ühe võrra nii nagu baasmängus.

Hades – River of Souls graafika ja heli

Hades – River of Souls on hea väljanägemise ja kurjakuulutava helilise lahendusega slotimäng. Kohati võib tänu tema kaheosalisele mänguväljale mäng küll pisut ”väike” tunduda, aga see on juba väga suures osas maitse küsimus.

Kui sulle meeldib Hades – River of Souls, proovi ka neid mänge

Kui sulle see mäng muljet avaldab, siis soovitame üle vaadata ka Fantasma teised mängud. Tegemist ei ole küll väga tuntud mängutootjaga ja tegutseb see ettevõte alles 2017. aastast alates. Aga välja on antud juba üsna mitmeid mänge. Näiteks on nende portfoolios Heroes Hunt Megaways, Desert Shark, Rivera Star.

Kokkuvõte

Hades – River of Souls on üsna mõnus kahelt poolt võite andev mäng. Esmapilgul võivad mängu lisad pisut segadust tekitada, aga juba üsna pea peaks kõik selge olema. Mängu 96.56% RTP on korralik ning maksimaalne võit, mida sa ühe spinniga saada võid, ei ole ka üldsegi paha – 5058x.

Kuna tegemist on päris korraliku volatiilsusega mänguga, siis peaks siin küll piisavalt kannatust olema.

Hades: River of Souls
68
Hinne

x5058

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

96.6%

RTP

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?