Happy Halloween

Mängutootja: Play'n GO

Haua tänava elanikud on kõik end üles löönud, et viia sind ehakumas kommijahile läbi Happy Halloweeni, Play’n GO tegijate uue videosloti…

Happy Halloween

67
67
Hinne
4 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
50 Võiduliinide arv
5 Rullikud

38%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Happy Halloween
Välja antud
2015-10-17
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Võiduvõimalus
38
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x4000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
50

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.01

Happy Halloween ülevaade

Haua tänava elanikud on kõik end üles löönud, et viia sind ehakumas kommijahile läbi Happy Halloweeni, Play’n GO tegijate uue videosloti lõbusate, kuid närvekõditavate keerutuste. Aktiveeri kuni 50 võiduliini ning hulgu üle viie küünlakumase mängurulli, et leida enda jaoks see õige Halloweeni tunne!

Mäng on saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis. Saad soovi korral keerutada niisama ajaviiteks või teha võitude ootuses pärisraha panuseid.

Mängust lähemalt

Happy Halloween on viie rulliku ja 50 võiduliiniga uus Halloweeni teemaline videoslot mängutootjalt Play’n GO. Mängust leiad virnastuvad asendussümbolid, hajussümbolid, tasuta keerutused ja duubeldusvõimaluse.

Sümboliteks rullidel on kummitused, muumiad ja mitmed hirmuäratavalt maitsvad Halloweeni maiused. Mängja võib maksimaalselt panustada kuni 5 münti võiduliini kohta. Liinid on nummerdatud ning aktiveeruvad alati numbrilises järjekorras. Rullid on valgustatud võbiseva küünlavalgusega, mis lisab mängule tõelist Halloweeni atmosfääri.

Madalamateks sümboliteks on erinevad maiustused, nagu näiteks pealuuga muffin, kondiga õun, musta kassiga viinamarjakobar, nahkhiire iiris ja ämblikuvõrguga maasikas. Kõrgemateks sümboliteks on erinevad rõõmsameelselt hirmuäratavad Halloweeni tegelased, nagu näiteks Frankensteini koletis, muumia ning erinevad nõiakesed. Asendussümboliks on kõrvitsalatern, mis ilmub rullidel 2-5 ning asendab kõiki teisi sümboleid, välja arvatud hajussümbolit, milleks on kübaraga nõid.

Boonuslahendused

Tasuta spinnid

Tabades kolme nõia hajussümbolit esimesel, teisel ja kolmandal rullikul, kingitakse sulle neljakordselt panustatud summa ning lisaks veel 10 tasuta spinni.

Igal tasuta keerutusel lisatakse rullidele kaks kuni viis asendussümbolit, mis ilmuvad eelnevalt olemasolevate asendussümbolite peale, muutes nende pikkust neljast sümbolist enamaks iga korraga. Tasuta keerutuste ajal on võimalik juurde teenida veel 10 tasuta keerutust, andes kokkuvõttes mängijale võimaluse võita kokku 20 tasuta spinni lisanduvate asendussümbolitega ja maksimaalse võidusummaga 1,000,000 münti!

Kõrvitsalaterna asendussümbol

Kõrgelt tasustatud kõrvitsalaterna asendussümbol ilmub rullidel alati neljakordse sümbolivirnana nii baasmängus kui tasuta keerutuste voorus. Viimasel juhul lisandub nendele igal keerutustel veel asendussümboleid.

Õnnemängu funktsioon

Mängus on samuti õnnemängu ehk gamble-funktsioon, mis annab võimaluse mitmekordistada baasmängus juba võidetud summasid. Mängija peab ära arvama peidetud kaardi masti ja seda kuni viis korda järjest.

Kokkuvõte

Oma peidetud üllatustega peegeldab antud videoslot tõelist Halloweeni hinge, lastes osaks saada hirmujudinaid tekitavast mängukäigust ja suurtest võitudest.

Happy Halloween
67
Hinne

38%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP