Happy Holidays

Mängutootja: Microgaming

Pühade slot mängutootjalt Microgaming Mängus on härmatise boonusfunktsioon ja tasuta spinnide voor Võida kuni 8000x panus! On aeg ehtida oma…

Happy Holidays

68
68
Hinne
4 Ridade arv
0.3 Minimaalne panus
243 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Üldine info

Nimi
Happy Holidays
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2933
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
243

Panused

Maksimaalne panus
30
Minimaalne panus
0.3

Happy Holidays ülevaade

  • Pühade slot mängutootjalt Microgaming
  • Mängus on härmatise boonusfunktsioon ja tasuta spinnide voor
  • Võida kuni 8000x panus!

On aeg ehtida oma kodud ning alustada kõige hubasemate pühadega. Jõulumeeleolu aitab luua Microgaming oma jõuluteemalise mänguautomaadiga Happy Holidays. Selles mängus on olemas tasuta keerutused, aga samuti härmatise boonusfunktsioon, mis kingib võite isegi ilma võidukombinatsioonideta.

Happy Holidays põhimäng on viie rulliku, kolme rea ja 243 võiduliiniga videoslot, mille volatiilsus ehk riskifaktor on madal kuni keskmine. Tasuta spinnide vooru jõudmisel muutub mänguala aga ühe rea võrra suuremaks ehk siis tasuta voor toimub viiel rullikul, neljal real ja võiduliinide arv on boonusvoorus 1024.

Happy Holidays RTP on 96.62%.

Võta Happy Holidays mängimiseks pühadeboonus

Nii mõnigi kasiino teeb jõulude lähenemisel kampaaniad just pühade slottidel mängijatele. Ja seda lisaks oma tavapärastele tervituspakkumistele ja boonustele. Kui pühad on lähedal, siis soovitame jõuluboonuseid Happy Holidays mängimiseks otsida järgmistest kasiinodest:

Lisaks eelnevatele on mäng olemas ka Betsafe’is, Olybetis, Chanz kasiinos ja Marias.

Happy Holidays sümbolid ja väljamaksed

Happy Holidays sloti sümbolid on arusaadaval põhjusel kõik väga pühadehõngulised.

Sümbolid

Visuaalselt on Happy Holidays väga nauditav. Selle rullid on paigutatud lumise maja taustale ning sümbolite hulka kuuluvad erinevad jõuluteemalised esemed ja isikud – piparkoogid, saaniga sõitvad lapsed, kingitused, kuusepuu, jõuluvana, kingisokk jne. Kõik sümbolid on pühademeeleolus, välditud on tavapäraseid mängukaartide sümboleid.

Väljamaksete tabel

Kolme euro suuruse panuse juures on sümbolite väljamaksed järgmised:

Happy Holidays sloti sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus, automaatmäng

Happy Holidays sloti minimaalne panuse suurus on 30-senti ning maksimaalne keerutuse hind on 150 eurot. Soovi korral on võimalik sisse lülitada ka sloti automaatmängu režiim, mis teeb vastavalt sinu soovile 10 kuni 100 keerutust ilma, et sina spinnimise nupule vajutama peaks.

RTP ja riskifaktor

Happy Holidays RTP on 96.62% ning tegemist on madala kuni keskmise riskifaktoriga mänguga.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt võib Happy Holidays mängus kõigest ühe spinniga võita kuni 8000x võidu.

Mängu funktsioonid

Kellele ei meeldiks jõulukingid? Happy Holidays mäng jagab oma tasuta keerutuste voorus ja boonusmängus jõulupakke üsna heldelt.

Härmatise boonuslahendus

Häramatise boonuslahendus võib aktiveeruda juhuslikult siis, kui põhimängu keerutus ebaõnnestub – ehk kui sa põhimängus keerutusega võitu ei saa. See boonuslahendus kingib kõige kõrgemate sümbolite eest võidusumma. Kui aga rullikutel olevate sümbolite seas peaks olema ka vaid üks kuldse muna hajussümbol, siis härmatise boonuse aktiveerumisel avaneb sellisel juhul koheselt tasuta keerutuste voor.

Tasuta keerutuste voor

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste voor käivitub kolme või enama hajussümboli tabamisel või siis nagu äsja mainitud, härmatise boonusfunktsiooni kaudu. Tasuta spinne antakse sulle kokku 10. Tasuta spinnide voorus lisatakse rullikute peale veel üks rida ning tõstetakse võiduliinide arv 243 pealt 1024 peale.

Üks äge lumememme sümbol

Lumememme sümbol muutub tasuta keerutuste vooru ajal ükskõik milliseks teiseks kõrgemaks sümboliks ning suurendab oluliselt sinu võiduvõimalusi.

Happy Holidays taustahelid ja graafika

Mängu taustahelide ja üldise helilise lahenduse poole pealt ei ole mäng just eriti märkimisväärne. Spinnimise heli loomisel on tõenäoliselt mõeldud kelgusõidu sahinale. Mängu disain on lihtne, aga samas piisavalt jõuluteemaline, et piisavalt mängurõõmu pakkuda.

Teised Happy Holidays mänguga sarnased mängud

Jõuluteemalisi slotte on loodud juba üsna palju. Näiteks võiks ära mainida mängud Jingle Spin (NetEnt) ja Fat Santa (Push Gaming). Leia veel jõuluteemalisi mänge meie jõuluslottide lehelt.

Kokkuvõte

Happy Holidays on keskmise volatiilsusega videoslot, mis pakub põnevust uutele keerutajatele ja pidulikumat mängu juba kogenenumale keerutajale. Microgaming on ühendanud suhteliselt kenad visuaalid ja tasuvad boonuslahendused. Mängu ainsaks miinuseks võiks tuua selle, et tasuta keerutuste vooru ajal tasuta keerutusi lisaks pole võimalik juurde teenida.

Happy Holidays
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP