Helloween

Mängutootja: Play'n GO

Seitse erinevat tasuta spinnide vooru Võida kuni 5000x panus Taustaks naudi power metalit Helloween on hästi ajastatud slotimäng mängutootjalt Play’n…

Helloween

86
86
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
10 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.2%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Helloween
Välja antud
2020-10-14
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.2%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5000
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
10

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Helloween ülevaade

  • Seitse erinevat tasuta spinnide vooru
  • Võida kuni 5000x panus
  • Taustaks naudi power metalit

Helloween on hästi ajastatud slotimäng mängutootjalt Play’n GO. Halloween on juba peaaegu käes ja selleteemalise sloti välja andmine on väga sobilik. Samas on antud sloti puhul tegemist mitte vaid selle „püha” teemalise mänguga, vaid tegelikult on lisaks tegemist ka uue mänguga Play’n GO metal bändide slotiseerias. Sellest tuleb ka väike tähe erinevus mängu nimes.

Helloween on 1984. aastal loodud Saksa power metal kollektiiv, mis on oma tegutsemisaastate jooksul esinenud ka Eestis. Näiteks 2008. aastal võis neid kuulda ja näha Järvakandis Rabarockil ja 2013. aastal esines koosseis Tallinnas Rock Cafés.

Play’n GO eelmised metal bändide seerias välja antud mängud on Annihilator, Demon, Sabaton, Twisted Sister, Testament ning Saxon.

Helloween on lihtne viie rulliku, kolme rea ning 10 vasakult paremale võidureaga mäng, millest midagi väga uut pole mõtet otsida mõtet. Küll aga on mängus koguni seitse pisut erinevat tasuta spinnide vooru, mis teoreetiliselt võiks korralikult mängurõõmu pakkuda kõigile. Kas see ka päriselt nii on, sellest juba hetke pärast lähemalt.

Helloween boonusmängud

Helloween sloti RTP on 96.2%.

Võta Helloweeni mängimiseks parim boonus

Helloween slotil on võimalik spinne teha pea kõikides Eesti online kasiinodes. Küll aga soovitame igaks juhuks üle kontrollida mängu RTP igas kasiinos eraldi. Seda seetõttu, et Play’n GO mängude puhul on kasiinodel endil võimalik erinevate RTP konfiguratsioonide hulgast just endale sobivaim välja valida. Samas positiivse poole pealt peab ära mainima, et enamik Eesti kasiinosi on valinud just kõrgeima võimaliku konfiguratsiooni.

Hea näitena võiks siin ära mainida näiteks Chanz kasiino, Unibeti ja Betsafe kasiino.

Helloween sümbolid ja nende väärtused

Võrreldes teiste Play’n GO metal-seeria mängudega Helloweeni slotis bändimehi sümbolitena ei kasutata.

Sümbolid

Sümboliteks on siin tavapärased kaardipaki sümbolid 9-A. Kõrgema väärtusega sümbolid on aga vähemal või rohkemal määral Halloweeniga seotud sümbolid nagu kõhedad käed, mingid veidrad elukad, kristallkuuliga näotu maag ning sõrmus.

Samuti on olemas helendav Halloweeni kõrvits, mis on samaaegselt ka asendussümboliks. Lisaks toimib asendussümbolina mängu scatter, mis näeb välja kui must (või okei, sinakas) auk, mille peal hõljuvad võtmed.

Sümbolite väärtused

Helloween sümbolid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Helloween minimaalseks panuseks on 10 senti ja maksimaalseks panuseks 100 eurot.

RTP ja volatiilsus

Helloween sloti RTP on 96.2% ning tegemist on väidetavalt keskmise volatiilsusega slotiga. Meie kogemusest lähtuvalt tahaks seda küll väga kõrge volatiilsusega slotiks nimetada. Seda just väljamaksete suuruste osas. Umbkaudu 500-700 keerutuse vältel õnnestus meil umbkaudu kümnel korral ka mängu boonusfunktsioon käivitada ja nende käigus õnnestus meil ühel korral võita vaid 2x panus, teisel korral 8x panus ning kolmandal korral vaid 17x panus. Tavaliselt jäidki võidud sinna 10x ja 30x vahele. Vaid ühel korral õnnestus meil saada umbkaudu 100x võit.

Maksimaalne võit

Helloween sloti maksimaalne võit, mida ühe spinniga võimalik saada on, on 5000x panus. Aga nagu juba mainitud, meil endal ei ole õnnestunud sellele isegi ligilähedast tulemust saada.

Mängu funktsioonid

Helloween boonusratas

Helloween slotil on olemas seitse erinevat tasuta spinnide vooru ning lisaks ka juhuslikult käivituv võidukordaja.

Võidukordaja

Tasuta spinnide lõpus „võib” juhuslikult käivituda Helloween Multiplier funktsioon – võimalikud võidukordajad on näha mängulaua keskel, ülemises ääres. Sinu boonusmängu võitudele võidakse anda 2x, 3x, 5x või 10x võidukordisti.

Aga peab taaskord ära mainima, et meil õnnestus oma kümne tasuta spinnide vooru jooksul võidule võidukordaja saada kahel korral ning mõlemal korral oli selleks 2x.

Helloween boonusmängude käivitamine

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide vooru käivitamiseks on vaja saada esimesele, kolmandale ja viiendale rullikule mängu scatter-sümbol. Seejärel käivitub Keeper of the Seven Keys funktsiooniratas, mis valib automaatselt välja ühe seitsmest tasuta spinnide mängust. Tasuta spinne antakse sulle 5 tükki, v.a. üks tasuta spinnide voor, kus sulle antakse 7 tasuta spinni. Tasuta spinnide vooru taaskäivitada vooru jooksul võimalik ei ole, v.a. Helloween tasuta spinnide voorus. Sellest juba kohe lähemalt.

I’m Alive tasuta spinnid

Selles tasuta spinnide voorus on laienevad asendussümbolid. Kui rullikutele jääb asendussümbol, siis muutub see kleepuvaks ja iga järgmise spinniga lisatakse kas asendussümboli üles või alla lisa-asendussümbol ja seda seni kuni terve rullik asendussümboleid täis on. Seejärel nad kõik taas eemaldatakse rullikult.

Future Wild tasuta spinnid

Future Wild tasuta spinnide voorus muutub iga rullikutele jääv asendussümbol terve rulliku kõrguseks.

Eagle Fly Free tasuta spinnid

Asendussümbolid on siin ringi lendavad kõrvitsad ning iga spinniga lisatakse mängu üks lisa-kõrvits. Ehk siis esimesel spinnil on üks lendav asendussümbol, viiendal aga viis. See on just see tasuta spinnide voor, kus meil kõige paremini läks.

Dr Stein tasuta spinnid

Selles tasuta spinnide voorus valitakse üks madala väärtusega sümbol ja kõik rullikutele jäänud valitud sümbolid muudetakse asendussümboliks.

March of Time tasuta spinnid

Iga rullikutele jääv asendussümbol kleepub mängulauale, libisedes aga iga järgmise spinniga ühe rulliku võrra vasakule. Ja seda seni kuni ta laualt väljas on.

I Want Out tasuta spinnid

I want out tasuta spinnid

Iga rullikutele jääv asendussümbol muutub suureks 2×2 asendussümboliks. Ka siin voorus (lisaks siis Eagle Fly Free voorule) läks meil pisut paremini kui ülejäänutes voorudes.

Helloween tasuta spinnid

Helloween tasuta spinne antakse sulle viie asemel seitse. Nende tasuta spinnide jooksul saad sa taaskord iga kolme scatteri rullikutele saamisel mängimiseks uue tasuta spinnide vooru. Ehk siis käivitatakse taaskord boonusmängu funktsiooniratas. Meil kahjuks seda tasuta spinnide vooru käivitada ei õnnestunud.

Helloween sloti disain ja muss

Helloween sloti disain on tasemel ja piisavate, samas mitte häirivate animatsioonidega. Madalaid väljamakseid andvad sümbolid võiks olla midagi muud kui tavapärased 9-A, aga sellest saame ka üle. Sloti taustaks mängib samanimelise power metal bändi muss.

Kui sulle meeldib Helloween, proovi ka neid mänge

Helloween slot on ühelt poolt väga tavaline 5×3 mängulaua ja 10 võiduliiniga slotimäng. Samas kuulub ta aga ka Play’n GO metal slotimängude seeriasse. Kõik need mängud on kohati sarnased. Seega kui sulle Helloween meeldib, siis soovitame proovida ka näiteks mänge Testament, Twisted Sister ja Annihilator.

Kokkuvõte

Play’n GO metal bändide slotiseeria idee on väga hea ja nii mõnigi neist mängudest on olnud üsna nauditav. Näiteks Testament ja Twisted Sister on meile pigem hea sõnaga meelde jäänud. Samas antud mängu, Helloweeni kohta meil liiga palju häid sõnu ei ole. Mäng näeb küll üsna mõnus välja ja üldine mängukogemus ei ole kaugeltki mitte halb. Küll aga mängu pandud raha tagasi saamine tundub olevat liiga keeruline.

Positiivse poole pealt tuleks ära mainida see, et tasuta spinnide funktsioon käivitub suhteliselt tihti ning olemas on seitse erinevat tasuta spinnide funktsiooni. Negatiivse poole pealt on need võidud, mida tasuta spinnide voorud sulle annavad, kuidagi ülipisikesed. Kui mäng promob ennast kui kuni 5000x võiduga slotti, siis arusaadavalt me ei oota selliseid võite. Kuid kui tasuta spinnid annavad sulle reeglina vaid 2-30x võidu, siis see on pisut liiga vähe, seda isegi juhul kui boonusratas käivitub tihedamini kui paljudes teistes mängudes.

Meie hinnang mängule on 3/5. Kuigi muidu oleksime me tõenäoliselt Helloweenile vaid 2 punkti andnud, suurendab punktisummat pigem tihedasti käivituv boonusfunktsioon.

Helloween
86
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.2%

RTP