Holiday Spirits
Mängutootja : Play'n GO
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 5
Rullikute arv : 3
Hinnang: 3.7 / 5

Holiday Spirits: Play’n Go üritus jõuluks midagi uut luua

  • Play’n Go uus jõuluslott
  • Juhuslikult aktiveeruv võidukordisti, mis võidakse veelkord kahekordistada
  • Võida kuni 1600x panus

Jõulud on lähenemas ja taaskord on mängutootjatel põhjust välja tulla uute ja kummaliste pühade teemaliste slottidega. Play’n Go uus mäng Holiday Spirits jõuab kasiinodesse juba 5. novembril.

Holiday Spirits

Holiday Spirits sloti peategelaseks on Ebenezer Scrooge, kes viiakse reisile, mille jooksul teda külastavad jõulukummitused minevikust, olevikust ja tulevikust.

Sedakorda on tegemist 3x3 slotiga, ehk siis tavapärase viie rulliku asemel on Holiday Spirits slotis kolm rullikut. Samuti on võiduridade arv siin vaid 5.

Holiday Spiritis sloti RTP on 96.29%.

 

Mängu nimi:

Holiday Spirits

Mängutootja:

Play'n Go

Riskifaktor:

Keskmine/kõrge

RTP:

96.29%

Featuurid:

Kordusspinn(id)
Võidukordaja
Võidu kahekordistaja

Võiduliine:

5

Rullikuid:

3

Min panus:

€0.05

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

1600x 

Võta Holiday Spirits mängimiseks pühadeboonus!

Holiday Spirits peaks Eesti kasiinodes leitav olema hiljemalt alates 5. novembrist 2020. Paljudes kasiinodes, kus seda mängu mängida saab, leidub ka ägedaid liitumisboonuseid uutele mängijatele ja mida lähemalt jõulud jõuavad, seda ägedamaid pakkumisi võib kasiinodelt oodata. Vaata, mida näiteks Chanz ja Paf kasiino sulle pühade puhul pakuvad ja naudi seal Holiday Spirits slotil spinnimist.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Holiday Spirits sümbolid ja nende väärtused

Holiday Spirits sloti sümbolid seostuvad kõik arusaadavatel põhjustel jõulude ja Ebenezer Scrooge’iga.

Sümbolid

Sümbolite seas on Scrooge ise, kes on mängu asendussümboliks, ning tema vana äripartner Jacob Marley. Samuti on sümboliteks kolm jõulukummitust – üks minevikust, üks olevikust ja üks tulevikust. Madalamaid väljamakseid annavad aga kommikepp, jõulusokk, puuvõõrik ning klaasist kera, kus sees sajab lumi. Kuidasiganes seda siis eesti keeles ka ei nimetataks.

Sümbolite väärtused

Holiday Spirits sümbolite väärtused

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmäng

Holiday Spirits sloti minimaalne panus on väiksem kui enamikes teistes slottides, kõigest 5 senti. Maksimaalseks panuseks on aga 100 eurot.

Soovi korral on võimalik kasutada ka automaatmängu režiimi, mille puhul teeb slot ise 10, 20, 50, 75 või 100 järjestikust spinni.

RTP ja volatiilsus

Holiday Spiritis RTP on 96.29%. Või vähemalt see on selle sloti RTP vaikeseadistuseks. Kuna aga tegemist on Play’n Go mänguga ning Play’n Go pakub kasiinodele endile võimalust valida mitme erineva etteantud RTP konfiguratsiooni hulgast, võib selle mängu RTP erinevates kasiinodes varieeruda.

Erinevad võimalikud seadistused on 96.29%, 94.22%, 91.21%, 87.26% ja 84.25%. Õnneks saab muidugi kohe ära öelda, et reeglina valivad Eesti kasiinod kõige kõrgema võimaliku RTP ning vaid mõni üksik kasutab siis sellele järgnevat konfiguratsiooni.

Maksimaalne võit

Holiday Spirits maksimaalseks ühe spinni võiduks on 1600x panuse summa.

Mängu funktsioonid

Holiday Spirits ei hillga ülipaljude ja ülilahedate boonusfunktsioonidega. Küll aga on siin olemas kaks erinevat võidukordajat ning samuti Win Spin funktsioon. Viimane on põhimõtteliselt kordusspinn, mis toimub kindlate eelduste täitmisel. Mis need eeldused on, sellest juba hetke pärast.

Võidukordisti – Ebenezeri kell

Võidukordistid

Igal spinnil võidaks sinu võidule juhuslikult anda võidukordaja. Võidukordaja suurus on kas 2x, 3x, 4x, 5x või 10x.

Võidu kahekordistaja – Ebenezeri kingitus

Lisaks eelnevale võidukordajale võib pärast võidukordaja valimist juhuslikult avaneda ka Ebenezeri kingikarp, korrutades sinu eelnevad võidud veel kahega.

Win Spin ehk kordusspinn(id)

Holiday Spirits Win Spin funktsioon võib sulle anda ühe või ka mitu kordusspinni. See oleneb sellest, kas sa võidad kordusspinniga või kaotad. Kordusspinne antakse sulle seni kuni sa võidu saad. Ehk siis Win Spin funktsioon garanteerib sulle võidu.

Holiday Spirits suur võit


Kordusspinn ehk Win Spin käivitub AINULT siis, kui kaks rullikut täituvad täielikult samade sümbolitega NING tegemist on mittevõitva spinniga, mille puhul käivitus Ebenezeri kell ehk su spinnile anti ka juhuslik võidukordaja.

Kordusspinne on kolme tüüpi. Nad on üksteisega väga sarnased, erinevad nad vaid väikse detaili poolest. Küll aga jäävad kõikide kordusspinnide vältel lukustatuks need kaks rullikut samade sümbolitega.

  • Mineviku jõulude korduspinn – Võidukordaja algab 10st ja iga spinni vältel, mil võitu ei tule, võidukordaja läheb ühe astme võrra madalamaks.
  • Oleviku jõulude kordusspinn – algselt valitud võidukordaja jääb samaks kuni kordusspinnide lõpuni.
  • Tuleviku jõulude kordusspinn – võidukordaja algab 2-st ning iga järgneva kordusspinniga tõuseb see ühe astme võrra.

Holiday Spirits välimus ja heli

Mängu taustaks mängib muss, mida võiks oodata ka mõnelt jõuluteemaliselt filmilt. Aeg-ajalt kuuled Scrooge'i kõhedat naeru. Sloti välimus on lihtne ja jõulteemaline – tasutal on keegi süüdanud kaminas tule ja ei puudu ka ehitud kuusepuu.

Kui sulle meeldivad jõuluteemalised slotid, siis proovi ka neid

Jõuluteemalisi slotte on tehtud üsna palju. Näiteks võid proovida Microgamingu slotti Happy Holidays, Play’n Go Xmas Joker või miks mitte mängutootja Stakelogic poolt loodud Wild Christmas.

Kokkuvõte

Holiday Spirits välimus

Play’n Go on oma tegutsemisaja jooksul välja tulnud väga paljude ägedate ja paljulubavate mängudega. Kahjuks Holiday Spirits slotti me nende hulka lisada ei saa. Kuigi mängus on olemas juhuslikult, ja üsna tihedalt aktiveeruv kuni 10x võidukordisti ja kingikarp, mis võib sinu võitu veelkord kahekordistada, siis mingil põhjusel ei ole kahjuks tegemist just liiga huvitava mänguga, mis piisavat mängurõõmu võiks pakkuda.

Meie hinnang mängule on 3.7 punkti viiest.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...