Ice and Fire

Mängutootja: Yggdrasil

Ice and Fire on 2020. aasta jaanuaris välja tulnud mäng, mis on toodetud Yggdrasili/Dreamtech Gamingu poolt. Maksimaalseks võiduks on kuni…

Ice and Fire

87
87
Hinne
5 Ridade arv
0.12 Minimaalne panus
120 Võiduliinide arv
10 Rullikud

25%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Ice and Fire
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Võiduvõimalus
25
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x19139
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
120

Panused

Maksimaalne panus
30
Minimaalne panus
0.12

Ice and Fire ülevaade

  • Ice and Fire on 2020. aasta jaanuaris välja tulnud mäng, mis on toodetud Yggdrasili/Dreamtech Gamingu poolt.
  • Maksimaalseks võiduks on kuni 19,139x panus (kuni 574,170€)
  • Mängul on kaks erinevat üksteisega seotud olevat 5×5 mänguvälja

Ice and Fire on Yggdrasil Gamingu ja Dreamtech Gamingu koostöös valminud mänguga, mis anti välja 2020. aasta jaanuaris. Tegemist on kahe mänguväljaga slotiga, mõlemal mänguväljal on 60 võiduliini.

Ice and Fire RTP on 96.64% ning Ice and Fire volatiilsus ehk riskifaktor on pigem nende kõige kõrgemate hulgas. Mõnikord võib teha üsna palju spinne enne kui mõni korralik võit tuleb.

Tasuta spinnide funktsiooni keskmiseks esinemise sageduseks on välja arvutatud 1/168 ja Ice and Fire keskmiseks võidusageduseks tavamängus 24.94%.

Parimad kasiinoboonused Ice and Fire slotil spinnimiseks

Ice and Fire slotil on võimalik hetkel spinnida mitmetes Eesti kasiinodes. Ühe võimalusena on seda võimalik teha Chanz kasiinos, mis pakub sulle mängimiseks ka head 100% kuni 100 euro suurust kasiinoboonust.

Pafis on samuti Ice and Fire mängu võimalik mängida ning selleks annab Paf sulle liitumisel koos sinu esimese sissemaksega ka tasuta 10 eurot. Seda lisaks vaid konto loomise eest saadavale 25-le tasuta spinnile.

Lisaks pakub Yggdrasili toodangut ka Ninja Casino.

Ice and Fire mängu tutvustus

Ice and Fire mäng

Ice and Fire mäng on kahe n-ö mänguväljaga slott – mõlemad mänguväljakud on 5×5 suurused ruudustikud. Mõlemal mänguväljal on 60 võiduliini ehk siis kokku on mängul 120 võiduliini.

Sümbolid

Mängus on 10 erinevat sümbolit, või siis tegelikult pigem 20, kuna osad sümbolid on kummalgi mänguväljal samad, lihtalt erinevat värvi (sinikad võ punakad), ja kõrgema väljamaksega sümbolid on mõlemal mängulaual erinevad.

Kõigepealt on mängus kõige tavapärasemad slottide sümbolid 9, 10, J, Q, K, A. Kõrgemaid väljamakseid andvad sümbolid vasakul mänguväljal on sõrmus, öökull, tiiger, draakon, ja jää(kuninganna). Kõrgeid väljamakseid andvad sümbolid parempoolsel mängulaual on kera, hobune, hunt, draakon, ja tule(kuninganna).

Samuti on mängus wild sümbol ja Scatter-sümbol.

Väljamaksete tabel

Ice and Fire väljamaksete tabel

Minimaalne ja maksimaalne panus ning muud funktsioonid

Ice and Fire mängu minimaalne keerutuse väärtus on kõigest 12 senti ja maksimaalne 30 eurot.

Kui sõrm spinnimise nupule vajutamisest ära väsib, siis on võimalik käivitada ka autoplay funktsioon, mille puhul teeb mäng ise sinu poolt paika pandud arvu spinne järjest.

Ice and Fire RTP, riskifaktor ehk volatiilsus, ja võidusagedus

Ice and Fire RTP on 96.64% ja riskifaktor on kõrge. See viimane tähendab seda, et mõnikord võid teha kümneid spinne ilma ühegi võiduta. Üldiselt aga on keskmine võidusageduse protsent 24.94%.

Tasuta spinnide funktsiooni käivitumise tõenäosus on keskmiselt 1/168.

Maksimaalne võit

Sloti maksimaalne võimalik võit on 19,139x sinu panus. Ehk siis maksimaalse panusega mängides võib see olla kuni 574,170€.

Mängu funktsioonid

Ice and Fire mängu sümbolid kukuvad ülevalt äärest ning võidu korral sümbolid plahvatavad ning nende asemele tulevad uued sümbolid.

Asendussümbolid

Asendussümboliks selles mängus on raamatu sümbol. Asendussümbol võib asendada mistahes teist sümbolit v.a Scatter-sümbolit. Ice and Fire mängus on Wild-sümbolid jagatud kahe mängulaua vahel. See tähendab seda, et kui Wildid kukuvad ühele mängulauale, siis kukuvad nad automaatselt ka samasse kohta teisel mängulaual. Kui asendussümbolid aitavad tuua võidu, siis nad eemaldatakse laualt. Aga kui teisel mängulaual jäävad Wildid alles, siis need asendatakse uuesti ka võitnud mängulaual.

Millised asendussümbolid välja näevad?

Ice and Fire asendussümbol

Tasuta spinnide funktsioon

Saades kahe mängulaua peale kokku 3 Scatter-sümbolit avaneb sinu jaoks tasuta spinnide funktsioon, milles sulle antakse 10 tasuta spinni. Kui peaks juhtuma, et lauale tuleb rohkem kui kolm Scatter sümbolit, saad 5 tasuta spinni lisaks iga lisandunud Scatter-sümboli eest.

Tasuta spinnide boonusmängus on lisatud rohkem asendussümboleid kui põhimängus. Lisaks on seal ka võidukordaja, mis suureneb iga võiduga.

Juhul kui tasuta spnnide jooksul satub mängulaudadele uuesti kolm Scatter-sümbolit, siis on võimalik uusi spinne saada.

Teine võimalus tasuta spinnide funktsiooni käivitamiseks

Lisaks eelnevalt mainitule on olemas ka teine võimalus tasuta spinnide saamiseks. Saades ühe spinniga neli järjestikust võitu on sul võimalik saada kas 8, 10, või 15 tasuta spinniga boonusmängu, mille puhul siis lisatakse mängu 100 või 150 asendussümbolit.

Nende tasuta spinnide puhul uusi tasuta spinne juurde saada ei ole võimalik.

Mängu disain ja heli

Mängu disain on suhteliselt lihtne, aga samas täitsa korralik. Mõjutusi on disain saanud Aasiast ja animest.

Mängutootja muud mängud

Yggdrasil on teinud ka mitmeid teisi lahedaid mänge ja ka kahe mänguvälja süsteem ei ole nende jaoks midagi uut. Ära võiks mainida näiteks nende Age of Asgard kõrge volatiilsusega videosloti.

Dreamtech Gaming on eestlase jaoks ehk pisut tundmatum mängutootja, mis tegeleb eelkõige rohkem Aasia turgudele mõeldud mängude tootmisega.

Ice and Fire: meie hinnang

Ice and Fire slotti võiks nimetada Aasia sloti Euroopas ümberbränditud slotiks. Tegemist on ülisuurte võiduvõimalustega aga samas ka ülivolatiilse slotiga, mis olenevalt päevast võib olla suhteliselt igav, või siis suurt adrenaliini tekitav lahe mäng.

Mängu maksimaalne võit on 19,139x sinu panus, mille võitmine tooks naeru näole igale mängijale. Kohati võiks mängus ehk mingeid lõbusaid lisafunktsioone veel olla, aga üldiselt on tegemist täitsa mõnusa ajaviitega, mille mängimisel on ka miinimumpanus mõnusalt väikseks jäetud.

Ice and Fire
87
Hinne

25%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP