Icy Wonders

Mängutootja: NetEnt

Kui juhtumisi on väljas krõbe talv ning sulle tundub, et võiks seda tunnet ka soojade koduseinte vahele jaguda, siis miks…

Icy Wonders

61
61
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
30 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

93.5%

RTP

Üldine info

Nimi
Icy Wonders
Mängutootja

Detailne info

RTP
93.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x400
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
30

Panused

Maksimaalne panus
60
Minimaalne panus
0.01

Icy Wonders ülevaade

Kui juhtumisi on väljas krõbe talv ning sulle tundub, et võiks seda tunnet ka soojade koduseinte vahele jaguda, siis miks mitte mängida Icy Wondersi nimelist Net Entertainmenti kahe progressiivse jackpotiga jäätemaatilist videoslotti, mis peaks sulatama ka kõige külmunumad südamed.

Asu jäätunud imesid avastama Maria, Unibeti või Pafi kasiinos, kus videoslot on saadaval nii ajaveetmiseks kui ka reaalse raha peale panustades mängimiseks.

Mängust lähemalt

Icy Wonders on 30-panusereaga ja viie rullikuga videoslott, mille mänguväli tundub, et on välja tahutud ühest suurest jääkamakast. SMängu iseloomustavad arvukad mündid, kaks pöörlevat ühist jackpoti, asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ja boonusmäng. Slotti on võimalik mängida kõigil panuseridadel kuni neljal tasemel.

Peamisteks sümboliteks on lõbusa väljanägemisega elukad – koer, morsk, kala püüdev jääkaru – ning korralik korstnaga iglu ehk jäämaja. Kolmeks boonussümboliks on vaala asendussümbol, eskimo-tüdruku hajussümbol ja punase müstiga pingviin, mis käivitab ühe erilahendustest.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Eskimo-tüdruk pole mitte lihtsalt jalustrabavalt kaunis, vaid tema võimuses on ka jagada 10, 20 või lause 30 tasuta keerutust tabades vastavalt kas 3, 4 või 5 sümbolit ükskõik, mis rullikutel. Loomulikult on 30 tasuta keerutust fantasiline tulemus, kuid tavaliselt peab leppima siiski 10ga. Siiski on kõik võidud tasuta keerutuste voorus kahekordistatud, ning lisaks on võimalik hajussümbolite abiga veelgi lisakeerutusi teenida.

Pingviinide boonusmäng

Tabades kolme või enamat pingiviini-sümbolit aktiivsel panusereal, käivitub see väike boonusmäng. Sind juhitakse lisaekraanile, kuhu on reastatud üles 12-liikmeline pingiviinide koloonia. Sinu ülesanne on teha oma valik nende välimuselt mitte erinevate lennuvõimetute lindude seast. Mäng lõppeb, kui valid rahavõidu toova kala asemel kalaluuga pingiviini.

Progressiivne Jackpot

Mängus on kaks aktiivset progressiivset jacpotiWonder Jackpot ja Mega Wonder Jackpot. Nende endale saamiseks pead tabama nelja või viite tähte aktiivsel panusereal. Need tähed ilmuvad teiste sümbolite peal ehk neil pole oma kindlat sümbolit või kohta mängus peale jackpoti arvestuse. Lisaks on nende ilmumise sagedus suurem, mida rohkem sa panustad.

Kokkuvõte

Nagu öeldud, on suurelt panustades suurem võimalus tabada paremaid võite ehk progressiivseid jackpote. Samuti tasub planeerida oma aktiivseid panuseridasid, sest boonusmäng käivitub ainult nendel olevate pingviini-sümbolitega.

Icy Wonders
61
Hinne

-

Võiduvõimalus

93.5%

RTP