Jewel Blast

Mängutootja: Quickspin

Jewel Blast on uus plahvatuslike võitudega Quickspini videoslot, mille keskmes on kalliskivid ning nende õhkimine. Nii nagu see eelkäijatest nagu Starburst ja Gemix tuttav on. Küll aga erineb Jewel…

Jewel Blast

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.25 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

31%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Üldine info

Nimi
Jewel Blast
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Võiduvõimalus
31%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1266
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.25

Jewel Blast ülevaade

Jewel Blast on uus plahvatuslike võitudega Quickspini videoslot, mille keskmes on kalliskivid ning nende õhkimine. Nii nagu see eelkäijatest nagu Starburst ja Gemix tuttav on. Küll aga erineb Jewel Blast neist kahest oma uuenduslike erilahenduste poolest. 

Mäng on saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Optibetis. Saad seda mängida nii ajaviiteks kui ka soovi korral reaalse raha peale panustades. Jewel Blast on saadaval ka mobiilsena.

Jewel Blast mängust lähemalt

Jewel Blast on viie rulliku, kolme mängurea ja 25 võidukombinatsiooniga videoslot Rootsi värskeimailt mängutootjalt Quickspin. Seda iseloomustavad kahte tüüpi asendussümbolid, Blast boonusmäng, Blast Wave erilahendus ning väga kõrge mängija tasuvuse protsent – 96,52%

Jewel Blast videosloti graafika ja disain on tõeliseks silmakommiks, nagu öeldakse. Sügaval sinisel ja lillakal taustal asetsevad sümbolid tunduvad õrnalt kosmoses hõljuvat, kuna rullikud ise on läbipaistvad. Sümbolid ise on segu värviküllastest kalliskividest ja tihti esinevatest kaardisümboliteks A, Q, J, K. Samuti on mängus kahte tüüpi asendussümboleid, millest üks on võti avamaks slotika peamise boonusrakenduse. 

Mobiilne Jewel Blast näeb samuti täiesti vaimustav välja. Isegi selle navigatsiooni ja menüü nupud on disainitud lähtudes kasutajamugavusest ja intuitiivsusest, et mängimine Sinu jaoks võimalikult mugavaks muuta. 

Boonusmängud

Blast boonusmäng

Kaks või enam asendussümbolit avavad peamise erilahenduse, milleks on Blast boonusmäng. Selle rakenduse ajal tekib kõigi asendussümbolite kõrvale Blast Wave laine, mis pühib minema kõik kõrval asetsevad sümbolid, kukutades nende asemele uued sümbolid ning tekitades juurde võimalusi aina rohkemateks võitudeks.

Kõik võidusummad makstakse erinevate lainete vahel välja, et ei tekiks olukorda, kus eelmine võit pühitakse lihtsalt minema. Erilahendus lõppeb, kui viimane boonuse asendussümbol on oma koha teistele sümbolitele loovutanud.

Kokkuvõte

Soovitame proovida mõlemat – video mänguautomaati oma arvutist ja ka selle mobiilset versiooni. Tuleb tõdeda, et Quickspin on maha saanud tõeliselt mõnusa ja meelelahutusliku mänguga, mille kõrge tasuvusprotent teeb ka reaalse raha peale panustamise igati mõistlikuks. 

Jewel Blast
68
Hinne

31%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP