Koi Princess

Mängutootja: NetEnt

Tavapäraselt ootame Net Entertainment’i mängudelt väga head teostust, ent mitmekülgsed boonuslahendused ei ole just nende teema. Uus idamaine Koi Princess…

Koi Princess

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.2%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Koi Princess
Välja antud
2015-11-23
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.2%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

Koi Princess ülevaade

Tavapäraselt ootame Net Entertainment’i mängudelt väga head teostust, ent mitmekülgsed boonuslahendused ei ole just nende teema. Uus idamaine Koi Princess rabab mängijat oma põnevate lisafunktsioonidega. Proovi seda tasuta demoversioonis või tee soovi korral pärisraha panuseid näiteks Maria Casinos, Unibetis või Pafis.

Mängust lähemalt

Koi Princess on viie rulliku ja 20 fikseeritud võidukombinatsiooniga videoslot Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment sulest. Seda iseloomustavad baasmängus käivituv 5-hit, asendussümbolid, asendussümbolite rullikud ja boonusmäng. Temaatika on mangalikult idamaine ning rullide taga taustal ilutseb templi kohal laskuv kosk.

Neli kõrgemat sümbolit on viimasepeal disainiga Koi Princess’i logo, stiliseeritud draakon, kilpkonn ja Hiina rahatähed. Madalamate sümbolite jada moodustab klassikaline kaardirida 10, J, Q, K ja A. Asendussümboliks on murduv laine ning boonussümboliks on ‘bonus’ märgistusega kuldne draakonipea.

Boonuslahendused

Boonuspanus

Boonuspaus on vabatahtlik lisapanus, mis maksab kahekordse panustatud summa. Selle eesmärgiks on anda võimalus käivitada üht mitmest lisafunktsioonist ning suurendada boonusmängus makstavate rahaliste auhindade suurust.

Lisaks sellele on aktiivese boonuspanuse puhul tavapärase tasuvusprotsendi asemel võidvõimalus 96,26%.

Lisafunktsioonid

Need võivad käivituda iga baasmängu keerutuse ajal ning sul tuleb valida üks kolmest Koi kalast, millega vaad ühe alloleva lisafunktisooni.

  • 5-hit lisafunktsiooniga on sulle garanteeritud üks tasuta spinn viie sümbolise võiduga.
  • Juhuslike asendussümbolite ehk Random Wild funktsiooniga ootab sind üks tasuta keerutust nelja kuni üheksa lisatud asendussümboliga rullikutel.
  • Asendussümbolite rullikute ehk Wild Reel funktsioon annab sulle ühe keerutuse, kus kaks kuni viis juhuslikku rullikut on kaetud üleni asendussümbolitega.
  • Boonusmäng ehk Bonus Activation on erimäng, mis annab kolme boonussümboliga ühe keerutuse.

Boonusmäng

Kui tabad kuldse draakonipea boonussümbolit esimesel, kolmandal või viiendal rullikul, avaneb sulle üks baasmängu lisafunktsioonidest, aktiveerub boonusmäng. Selleks, et teada saada, milline neljast boonusmängust aktiveerub, peab mängija keerutama rullikute all olevat ratast.

  • Kindla võidu tasuta keerutused – mängijale kingitakse 10 tasuta keerutust, mille iga järgnev võit on vähemalt sama suur, kui kõige kõrgem eelnev.
  • Asenedussümbolite rullikute tasuta keerutused – mängijale kingitakse 10 tasuta keerutust, mille igal keerutusel on esimene kuni viies rullik asendussümbolitega täidetud.
  • Boonusratas – see on õnneratta moodi mäng, kus sul on võimalik võita mündiauhindu või üks kahest eelnevalt kirjeldatud boonusmängust.
  • Mündivõit – võiduks on mündiauhind.

Kokkuvõte

Graafiliselt ei ole tegemist just liiga originaalse NetEnt’i mängiga. Küll aga ühildub selle manga koomiksi disain mängukäiguga hästi ning pea lõputu valik lisafunktsioone hoiab põnevuse laes.

Koi Princess
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.2%

RTP