Lucky 8 Line

Mängutootja: NetEnt

Traditsioonid on reeglina head, nad tekitavad äratundmist ja turvalisust. Mõlemad need tõed käivad ka Net Entertainmenti retrohõngulise Lucky 8 videosloti…

Lucky 8 Line

-
-
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

-

RTP

Üldine info

Nimi
Lucky 8 Line
Mängutootja

Lucky 8 Line ülevaade

Traditsioonid on reeglina head, nad tekitavad äratundmist ja turvalisust. Mõlemad need tõed käivad ka Net Entertainmenti retrohõngulise Lucky 8 videosloti kohta. Antud mänguautomaadis pole mitte midagi liigselt innovaatilist ega uuendusmeelset, mis teebki sellest ühe klassikaliselt hea mängu.

Lucky 8 Line on saadaval näiteks Marias, Pafis ja OlyBetis. Kõigis neis veebikasiinodes on videoslot saadaval nii reaalse raha peale panustamiseks kui ka ajaviiteks mängimiseks.

Mängust lähemalt

Lucky 8 Line on klassikaline üheksa rullikuga ja kaheksa võiduliiniga NetEnti videoslot, mis on oma lihtsuses ideaalne just alustavatele mängijatele.

Selles pole boonusmänge, tasuta keerutusi, duubeldamisvõimalusi ega mitte midagi keerulist või segadusseajavat. Kaheksa võiduliini tähendavad aga, et mängus on pisut rohkem kui esmapilgul tundub – võidukombinatsioone moodustatakse nii horisontaalselt kui vertikaalselt ja isegi diagonaalselt.

Mäng on disainitud välja nägema, nagu 70ndate või varajaste 80ndate slotimasinad, digitaalse mündilugemine ning autentsete “Space Invader'”i-laadsete helieffektidega. Kõik nupud on meeldivalt suured ja arusaadavate funktsioonidega, nii et saad panuseid lihtsalt tühistada, panustada võiduliinidel ühe- või mitmekaupa. Panustetabeli nägemiseks pead vajutama vastavatt nuppu, mis toob muidu segava tabeli ekraanile, et end nendega kurssi viia. Taustaks on elegantne baar, mis meenutab kasiinot või stiilset hotelli.

Nagu ikka traditsionaalsed mängud, jääb seegi sümbolite juurde, mida me kõik teame ja tunneme – nendeks on apelsinid, melonid, viinamarjad, bar’id, kellukesed ja kirsid. Nad ei lõhke, värise ega sädele, vaid lihtsalt keerlevad, jäävad seisma ja moodustavad võidukombinatsioone. Hajussümboliks on Lucky 7 ning tabades neid 9 tükki võiduliinil, oled võitnud jackpoti, milleks on 1,000 korda panustatud summa. Selles pole ju midagi igavat! Iga esinemiskorraga maksab Lucky 7 välja võidusumma, kui neid on 2 või enam tükki rullidel.

Lisaks Autoplay-nupule, mis keerutab järjest rullikuid ilma, et peaksid muutma panuseid või muudkui klõpsama keerutamise- nuppu, on rullikuid võimalik peatada ka enne, kui automaat seda sinu eest teeks tollesama nupuga. See annab tunde, justkui kontrolliksid midagi mängus enamat, kuigi rullikud keerlevad silmipimestaval kiirusel ning see on pigem lihtsalt illusioon.

Minimaalne panus mängus on 10 eurosenti, mis peaks ka väiksemate panustajate meeli köitma. Seda saab suurendada kaheksa kordselt võiduliinide arvu järgi ning samuti kaheksakordse kordaja järgi. Mündiväärtuseid on kaks erinevat ehk, et kui kõik eelnevad parameetrid on aktiveeritud, tuleb keerutuse maksimaalseks väärtuseks 12.80 eurot.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused, asendussümbolid ja boonusmängud, mida tavaliselt NetEnti mängudes ohtralt teiste innovaatiliste erilahenduste kõrval kohtab, pole selle mängu rida. Lucky 8 Line on mäng, millel puuduvad boonuslahendused.

Ainus nii-öelda erilahendus on sloti kordaja. Mängu tuumaks ja selle peamiseks tõmbenumbriks on 65 erinevat panustamisvõimalust, mistõttu soovitame selle traditsioonilise videosloti puhul oma õnn võimaluse korral tõepoolest kopsakate panustega proovile panna. Mida suuremad on panused ja võidud, seda võimsam on ka kordaja.

Samuti soovitame mängida kõigi kaheksa aktiivse panusereaga, sest vaid nii võid osa saada erilistest väljamaksetest. Neis väljamaksetes mängib olulist rolli õnnesümbol 7. Kui viimane ilmub kahel või enamal rullil, ootavad sind võidusummad, mis küündivad suisa 1000-kordselt panustatud summani. Põhimängu jackpotiks on sul aga tarvis tabada üheksat õnnesümbolit. Kui mänguvälja kõik rullikud on mattunud puuvilja-sümbolite alla, aktiveerub 15-kordne kordaja.

Kokkuvõte

Lucky 8 Line on sarnane Net Entertainment’i mängule Crazy Sports – sümbolid on küll teised, aga disain jääb samaks. Tegu on niisama lihtsa, ent samas kaasahaarava slotiga. Antud mängu tegevus viib sind ajas rändama kuldaega, kus panustamisstrateegijad mängisid võitmisel olulist rolli.

Lucky 8 Line
-
Hinne

-

Võiduvõimalus

-

RTP