Magic Mushrooms

Mängutootja: Yggdrasil

Magic Mushrooms on uus ja unikaalne viie rulli ja 20+20 mängureaga mänguautomaat Yggdrasil Gamingult. Uus slot pole mitte ainulaadne vaid…

Magic Mushrooms

67
67
Hinne
5 Ridade arv
0.4 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Üldine info

Nimi
Magic Mushrooms
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x40000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
20
Minimaalne panus
0.4

Magic Mushrooms ülevaade

Magic Mushrooms on uus ja unikaalne viie rulli ja 20+20 mängureaga mänguautomaat Yggdrasil Gamingult. Uus slot pole mitte ainulaadne vaid oma pisidetaile hoomava graafika, vaid ka innovaatilise mängukäigu poolest. See on slot, mis pakub näiteks lisafunktsioonidena kahe kuni 10-kordset kordajat või 75 tasuta keerutust.

Mänguinfo

Magic Mushrooms sloti teevad omapäraseks selle mänguread, mis ei jälgi vaid tavapäraseid sirgjooni paremalt vasakule või vastupidi ega ka diagonaale, vaid esmapilgul üsna suvalisi (näiteks teemanti-kujuline) võidukombinatsioone. Kogu mänguväli meenutab ülesehituselt teemanti, kus rullidel on siis vastavalt 3, 4, 5, 4 ja 3 sümbolit. Mängijatel, kes on harjunud traditsionaasete nelinurkse mänguväljaga, vajab see natukene sisseelamist.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Panustamiseks saavad mängijad valida erinevate müntide väärtuste vahel, alates ühest eurosendist kuni kahe euroni. See võimaldab isegi kogenumatel mängijatel oma närve kõditada.

Sümbolid

Magic Mushroom slotiautomaat tirib oma fantasiamaailma, mis on lisaks müstilisele helimaastikule loodud imeliste detailsete sümbolitega. Sümbolid näevad äärmiselt tõepärased välja, kuna need modelleeriti eelnevalt savist.

Just nii nagu Magic Mushrooms slotil pole klassikaline mänguväli, on ka selle rullid ebaühtlaselt asustatud – erinevatel rullidel on erinev arv sümboleid.

Tasuta keerutused

Mängija valib alustades müntide väärtused ning mängurajad, millele panustada. Kui esmane valik on tehtud, peab mängija valima maksimaalse panuse ja keerutuse vahel. Esimene paneb maksimaalse panuse ka igale järgnevale keerutusele.

Magic Mushrooms mänguautomaat pakub mängijatele erinevaid boonuslahendusi, nagu näiteks hajussümbolid (scatter), asendussümbolid (wild), tasuta keerutused ja kordajad.

Asendussümboliks on siin mängus loomulikult võluseened ise, mis teisel ja neljandal rajal ilmudes, mängule suvaliselt kordajaid lisavad. Seda vahemikus kaks kuni kümme. Kui asendussümbol ilmub kolmandal rullil, muutub ta laienevaks asendussümboliks, mis levib kõrvalradadele asendades kõiki sümboleid, välja arvatud tasuta keerutuste sümbolit.

Hajussümboliks on keerutav tigu. Kui tabad kolme või enamat tigu, saad tasuta keerutusi. Priide spinnide arv sõltub hajussümbolite arvust ning tabades viite sümbolit, kingitakse sulle maksimaalsed 75 tasuta keerutust. Samuti võib tasuta keerutuste ajal, tabades sümbolit kahe keerutava teoga, saada lisaks kaks tasuta keerutust.

Kokkuvõte

Magic Mushrooms slotiautomaat Yggdrasil Gaming’ult on meelierutav ja omanäoline. Tegu on ühe ilusaima slotiga, mis loodud. Selle graafika ja helilahendused pakuvad ka pikemaajalisel mängimisel meeltele kosutust ning hoiavad tähelepanu slotil.

Kokkuvõttes on tegemist põneva slotiautomaadiga, millel on omajagu pakkuda nii esmakordsetele kui kogenumatele mängijatele. Mängus on üsna palju väikseid võite (5-20 senti), kuid iga mõne keerutuse tagant ootavad sind veidi suuremad võidud (kaks kuni kuus eurot) ning ka suuremad, 20-40 eurosed sissetulekud ühe spinni pealt, pole selles mängus just harvad.

Magic Mushrooms
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP