Mega Fortune Dreams

Mängutootja: NetEnt

Mega Fortune Dream on väga populaarne progressiivse peavõiduga slot Suurim välja antud võit siiani oli €5,505,845 Keskmiselt võidab keegi peavõidu…

Mega Fortune Dreams

92
92
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

34%

Võiduvõimalus

95.9%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Mega Fortune Dreams
Välja antud
2014-05-14
Mängutootja

Detailne info

RTP
95.9%
Võiduvõimalus
34%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x8400
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
80
Minimaalne panus
0.2

Mega Fortune Dreams ülevaade

  • Mega Fortune Dream on väga populaarne progressiivse peavõiduga slot
  • Suurim välja antud võit siiani oli €5,505,845
  • Keskmiselt võidab keegi peavõidu iga 12 nädala tagant

Unistad muretust muinasjutuelust? Siis proovi võrratut jackpoti mängu Mega Fortune Dreams ja saa järgmiseks miljonäriks! See on järg mängurite seas ülipopulaarsele ja kokku sadu miljoneid eurosi välja maksnud slotile Mega Fortune.

Seejuures maailma kõige vingema veebis võidetud jackpoti sai endale sellesama mänguga Soome päritolu keskealine mees 2013. aasta jaanuaris – pannes taskusse 17,8 miljonit eurot ja saades ühtlasi oma tulemuse kirja ka Guinessi maailmarekordite raamatusse. Kaks aastat varem sai suuruselt teise võidu Norra tudeng, kelle õpingutele lisas hoogu 11,7 miljonit eurot.

Nüüdseks on ka Mega Fortune sloti väike vend Mega Fortune Dreams peavõitudena välja maksnud enam kui 100 miljonit eurot. Kokku on jackpotte selle mänguga võidetud juba 28 korda. Keskmiseks jackpoti suuruseks on €3,744,729 ja keskmiselt on selle mänguautomaadiga võidetud peavõite umbkaudu iga 12 nädala tagant. 

Mega Fortune Dreams slotil on 5 rullikut ja 20 võiduliini ning pakub lisaks (kolme erineva) progresseeruva peavõidu võitmise võimalusele ka muid põnevaid funktsioone nagu näiteks tasuta keerutused, asendussümbolid ning võidukordajad.

Mängu temaatika on mõistagi rikkus ja luksus – see kõik peegeldub ka uhkete autode, kellade, šampanja ja sõrmuste sümbolites. See on see, millest unistused tehtud on.

Mega Fortune Dreams laadimisaken

Mega Fortune Dreams sloti RTP on 95.9%.

Mängu nimi:

Mega Fortune Dreams

Mängutootja:

NetEnt

Riskifaktor:

Keskmine

RTP:

95.9%

Featuurid:

Asendussümbol
Võidukordaja
Tasuta spinnid
Progressiivne jackpot

Võiduliine:

20

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.20

Max panus:

€80

Maksimalne võit:

8400x või Progressiivne jackpot

Võta Mega Fortune Dreams mängimiseks parim boonus

Mega Fortune Dreams slotil on võimalik spinnide väga paljudes Eesti kasiinodes, millest võiks ära mainida näiteks Chanzi’i, Optibeti ja Betsafe kasiino.

Samuti saab endale korraliku peavõidu võitmiseks võimaluse anda Unibetis.

Mega Fortune Dream sümbolid ja nende väärtused

Mega Fortune Dreams sloti sümbolid on arusaadavatel põhjustel seotud sellega, millest unistused tehtud on. Margaritad, palmid ja kallid aksessuaarid.

Sümbolid

Madalama väärtusega sümboliteks on tavapärased kaardipaki sümbolid kümnest ässani. Kõrgema väärtusega sümboliteks on kokteil, külmas ämbris olev šampanja pudel, kallis naiste käekott, käekell ning teemant sõrmus.

Mängu asendussümboliks on palmipuud ning scatter-sümboliks ülisuur teemant.

Sümbolite väärtused

Mega Fortune Dreams sümbolite väärtused

Minimaalne ja maksimaalne panus, automaatmäng

Mega Fortune Dreams minimaalseks panuse väärtuseks on 0.20 ja maksimaalseks väärtuseks 80 eurot. Samuti on soovi korral võimalik käivitada automaatmängu võimalus ja lasta mängul endal järjest nii palju spinne teha kui sa ise soovid. Tõenäosus võitmiseks sellest ei muutu. Lihtsalt spinnimise nupule pole siis vaja pidevalt vajutada.

RTP ja volatiilsus

Mega Fortune Dreams sloti RTP on 95.9% ning volatiilsus keskmine.

Maksimaalne võit

Mega Fortune Dreams võit

Maksimaalselt võib Mega Fortune Dreams slotiga võita kuni 8400x võidu. Või siis ülihea õnne korral võib sul õnnestuda boonusmängus progressiivse peavõidu võitmine, mis võib ulatuda miljonite eurodeni.

Mängu funktsioonid

Mega Fortune Dreams on korduskeerutus, tasuta spinnide funktsioon, kus on lisaks olemas ka võidukordaja ning samuti on mängus kolm erinevat progressiivset peavõitu – Mega, Major ja Rapid.

Asendussümbol ja korduskeerutus

Mega Fortune Dreams Wild-sümboliks on palmipuud, mis asendavad kõiki teisi sümboleid peale scatter-sümbolite ja boonusmängu sümbolite, aitamaks suurendada sinu võiduvõimalusi. Wild-sümbolid võivad ilmuda ükskõik millisel rullil nii põhimängus kui ka tasuta keerutuste ringis või taaskeerutuste ajal.

Korduskeerutus

Kui mängus ilmub 3 või enam wild-sümbolit, siis saad ühe taaskeerutuse. Selle keerutuse ajal seisavad wild-sümbolid oma positsioonil. Taaskeerutused võivad käivituda nii tasuta keerutuse ringis kui ka boonusmängus.

Tasuta spinnid

Tasuta keerutusi saad siis, kui ekraanile ilmuvad kolm või enam scatter-sümbolit, ja nende asukoht rullikutel ei ole oluline. 

  • 3 scatter-sümboliga saad 10 tasuta keerutust
  • 4 scatter-sümboliga saad 15 tasuta keerutust
  • 5 scatter-sümboliga saad 20 tasuta keerutust

Tasuta keerutuste ringi võidud korrutatakse kõige pealt kordajaga 3. Samas võid sa saada veelgi enam tasuta keerutusi ja kõrgema kordaja, kui tabad 2 või enam scatter-sümbolit tasuta keerutuste boonusringis. Samuti on sul tasuta keerutuste ajal võimalik avada ka Mega Fortune Dreams boonusring.

Iga scatter-sümbol, mis tasuta keerutuste ringis ilmub, suurendab võidukordat ühe või kahe võrra, või annab sulle kuni 3 tasuta keerutust. Võidukordaja võib tõusta maksimaalselt kuni 10ni. 

Progressiivne jackpot ja boonusmäng

Mega Fortune Dreams boonusmäng

Mega Fortune Dreams boonusring on mängu peamine tõmbenumber ning seal on võimalik vallandada elumuutev progresiivne jackpot. Et boonusringi jõuda, pead tabama 3 või enam boonussümbolit üksteisele järgnevatel rullikutel (näiteks ridadel 1 kuni 3 või 3 kuni 5). Kui boonusratas peatub noolel, liigud edasi järgmise ratta juurde. Samuti liigud edasi järgmisse ringi võites jackpoti. Esimene ratas annab väiksemaid võite, kuid mida edasi sa liigud, seda suuremaks võidud lähevad. Teise ratta juures võid võita rahalise auhinna, tabada kiire progressiivse jackpoti või liikuda edasi kolmanda ja viimase ratta juurde. Kolmandal õnnerattal võid näha Major-nimelist sümbolit, mida tabades kingib mäng sulle suure progresiivse jackpoti. Suurim peavõit on aga Mega Jackpot ning see on see, millest unistused tehtud on.

  • Rapid jackpot – Rapid peavõid makstakse välja kasiino enda poolt ning keskmine Rapid jackpoti väärtus on umbes 800 eurot. Rapid jackpoti saamise võimalus boonusringis on umbkaudu 9.28% ning selle oleme ühel korral võitnud ka ise. Meie võidusumma käi küll sinna kolmesaja euro juurde.
  • Major jackpot – Major jackpot makstakse välja NetEnti poolt ning oodatav võidusumma on seal 75 000 euro juures. Tõenäosus boonusmängus just see peavõit võita on 0.0928%.
  • Mega jackpot – see jackpot makstakse taaskord välja NetEnti enda poolt ning oodatav jackpoti väärtus on €3,750,000. Tõenäosus boonusmängus just see jackpot võita on 0.0102%.

Need peavõitude võitmise tõenäosused kehtivad suurima võimaliku panuse juures.

Mega Fortune Dreams disain ja heli

Mega Fortune Dreams sloti disain

Mega Fortune Dreams näeb välja üsna sarnane oma eelkäijale Mega Fortune, aga tegemist on samas pisut lahedama disainiga mänguga. Rullikud asuvad kallil jahil ning mulje on üritatud jätta kui väga luksuslikust olukorrast. Mängu helid on väga loungilikud ja meenutavad Cafe Del Mar muusika albumeid.

Kui sulle meeldib Mega Fortune Dreams, proovi ka teisi mänge

Kui sulle progressiivse peavõiduga slotid meeldivad, siis soovitame sul üle vaadata ka NetEnti mäng Mega Fortune ja miks mitte ka Hall of Gods.

Kokkuvõte

Mega Fortune Dreams on teine Mega Fortune mäng, mille Net Entertainment välja on lasknud koos megasuurte jackpoti võimalustega. Mängu graafika ja animatsioonid on vingemad kui selle eelkäijal, mistõttu tasub uskuda, et mänguhuvilistes kütab see slot veelgi enam kirgi. Rääkimata jackpoti numbritest, mis on kirjeldamatult suured. Need on summad, mis võivad tõepoolest muuta su elu totaalselt. Arusaadavalt on tõenäosus ebamaiste võitude saamiseks samuti suhteliselt ebamaine, aga samas kindlasti mitte võimatu.

Võitsid 15 tasuta spinni

Meie hinnang mängule on 4.9/5. Võrreldes oma eelkäijaga on tehtud korralik samm edasi ja Mega Fortune Dreams mängus on võrreldes väikse vennaga olemas parem helilahendus ning ka asendussümbolite poolt käivitatav kordusspinn. Samuti võidukordaja ja võimalus tasuta spinnide voorus spinne veelgi juurde saada.

Mega Fortune Dreams
92
Hinne

34%

Võiduvõimalus

95.9%

RTP