Miner Donkey Trouble

Mängutootja: Play'n GO

Kaevuril on eesliga häda Miner Donkey Trouble on Play’n Go uus kobaratest lähtuvalt võite jagav slotimäng, mis jõuab kasiinodesse 14.…

Miner Donkey Trouble

86
86
Hinne
7 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
7 Rullikud

44%

Võiduvõimalus

96.3%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Miner Donkey Trouble
Välja antud
2021-01-13
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.3%
Võiduvõimalus
44
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
High

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Miner Donkey Trouble ülevaade

Kaevuril on eesliga häda

Miner Donkey Trouble on Play’n Go uus kobaratest lähtuvalt võite jagav slotimäng, mis jõuab kasiinodesse 14. jaanuaril 2021. Mäng pakub kuni 10 000x maksimaalset võitu ja hulgaliselt boonusfunktsioone.

Järgnevalt vaatame, millega täpsemalt tegemist on.

Kuidas ma Miner Donkey Trouble slotti testisin?

Sloti testimine ei ole keeruline – sellel tuleb lihtsalt mängida. Küll aga tegime me seda nii väikeste kui ka suurte panustega. Seda lihtsalt selleks, et aru saada, kas panuse suuruses võiks ka mingit vahet olla. Ütleme kohe ära – vahe puudub. Mängukogemuse ei sõltu sinu panuse suurusest.

Kokku tegime me umbkaudu 1500 spinni, mille jooksul jõudsime 6 korda ka tasuta spinnide vooru. Kuidas läks ja mida me sellest kõigest arvame, sellest räägime juba õige pea.

Mängi Miner Donkey Trouble slotil parima boonusega

Miner Donkey Trouble on alles uus ja see alles hakkab kasiinodesse jõudma – kõigi eelduste kohaselt 14. jaanuaril 2020. Seega juba lähiajal võib seda näha pea kõikides Eesti online kasiinodes.

Soovitame mängu proovida just boonusrahaga, mängides seda näiteks Betsafe’is, Optibetis või Pafis.

Neist esimesed kaks annavad sulle väga korraliku kasiinoboonuse koos sinu sissemaksega, viimasest saad aga tasuta spinne vaid konto loomise eest ja koos oma esimese sissemaksega ka 10 eurot pärisraha.

Miner Donkey Trouble sloti sümbolid ja nende väärtused

Miner Donkey Trouble slot on seotud kaevandamisega ja sellele ideele vastavad ka mängu sümbolid. Sümboliteks on kivid ja kalliskivid. Lisaks on olemas ka kirka sümbol, mis on üheks asendussümboliks.

Sümbolid

Madalama väärtusega sümbolid on tavalised kivid. Kõrgema väärtusega sümbolid on aga erinevad kalliskivid.

Sümbolite väärtused

Sümbolite väärtused

Miner Donkey Trouble detailid

Kui suur on mängu maksimaalne võit, milline on võimalike panuste vahemik? Räägime lähemalt ka mängu RTP-st ja kõigest muust.

Minimaalne ja maksimaalne panus; automaatmäng

Minimaalseks panuse suuruseks on 0.10 ja maksimaalselt saab ühele spinnile panustada kuni 100 eurot. Soovi korral on võimalik kasutada ka sloti automaatmängu režiimi, mis teeb sinu eest ära näiteks kuni 100 järjestikust spinni.

RTP

Miner Donkey Trouble RTP-ks on 96.27%. Küll aga saavad kasiinod tegelikult ise valida enda jaoks just selle RTP konfiguratsiooni, mis neile sobib. Erinevad võimalikud RTP konfiguratsioonid on 96.27%, 94.26%, 91.25%, 87.25% ja 84.24%.

Siinkohal tuleks küll aga mainida, et kaks madalaimat RTP võimalust on pigem mõeldud maapealsete kasiinode jaoks ja enamike riikide hasartmänguseadused online kasiinodele nii madalaid RTP variante isegi ei luba.

Ning enamik Eesti online kasiinosi valib just selle kõige kõrgema variandi, mõni üksik sellest järgmise.

Volatiilsus

Kuigi Play’n Go ise on mängu volatiilsuseks märkinud 8/10 ehk pigem suhteliselt kõrge volatiisuse, siis lähtuvalt meie mängukogemusest on tegemist VÄGA volatiilse mänguga. Millest lähtuvalt me seda ütleme, sellest räägime juba kohe-kohe.

Võidusagedus

Kui tihti vähemalt mingigi võit tuleb? Ametlikke andmeid meil selle kohta ei ole. Aga meie mängukogemusest lähtuvalt julgeks välja öelda arvu 25%.

Mis puutub aga tasuta spinnide vooru jõudmise tõenäosusse, siis meie kogemusest lähtuvalt on see umbkaudu 1/250.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on võimalik võita kuni 10 000x võit.

Miner Donkey Trouble numbrid on Play’n Go’le omased

Miner Donkey Trouble minimaalne ja maksimaalne panus on üsna tavapärased võrreldes enamike teiste mängutootja mängudega. Samuti on tegemist Play’n GO’le omaselt pigem volatiilse mänguga.

Featuurid ja Boonusmängud

Miner Donkey Trouble slotis on väga mitmeid erinevaid boonusfunktsioone, mis mängimist lõbusamaks teevad. Olemas on nii tavapärane tasuta spinnide voor kui ka mitu erinevat lisaboonuse funktsiooni.

Golden Nugget Multipliers

Üks võimalikest sümbolitest on kullakang. Kullakangid sulle eraldi võite ei anna. Aga alati kui üks neist kõige madalamale reale jõuab, tõestatakse võidukordajat ühe võrra.

Random Mega Symbol

Mega Symbol

Igal spinnil võib käivituda boonusfunktsioon, mis valib mänguväljal välja ühe kuni mitu kohta ja asetab sinna suure sümboli, mille suurus võib olla 2×2, 3×3 või 4×4 tavasümbolit.

Donkey Destruction

Donkey Destruction

Iga võidu eest toidetakse eeslit ja iga toidukorra lõpetamisel käivitub võitude lõppemisel eesel Donkey Destruction funktsiooni. Sellel funktsioonil on kolm erinevat taset:

  • DONKEY DESTRUCTION 1 – nimetame seda eesli hommikusöögiks. Hommikusöögi lõpetamiseks on ühe spinniga kokku vaja laualt eemaldada ehk siis võite saada 18 sümboliga. Kui sul see õnnestub, eemaldatakse laualt kõik madalamaid väljamakseid andvad kivide sümbolid.  
  • DONKEY DESTRUCTION 2 – nimetame seda eesli lõunaks. Et lisaks eelnevale ka see funktsioon käivitada, on vaja ühe spinni jooksul kokku võita 40 sümboliga. Kui see õnnestub, siis käivitatakse pärast eelnevat funktsiooni ka see funktsioon ja selle käigus eemaldatakse mängulaualt kõik kivide ja kalliskivide sümbolid. Alles jäävad vaid kullakangid, dünamiidid ja asendussümbolid.  
  • DONKEY DESTRUCTION 3 – Aeg on õhtusöögiks ja selleks on vaja võita kokku 50 sümboliga. Kui sul see õnnestub, siis hävitatakse laualt kõik sümbolid ja see funktsioon garanteerib sulle ka kuni 5 lisakullakangi esimesele reale, ehk siis tõstab sellega järgmise langemise võidukordajat.

Pickaxe Wilds

Pickaxe Wilds

Juhul kui mängualaule langeb kirka sümbol, siis käivitub lisafuntktsioon, mis asendab laual 4 kuni 10 tavasümbolit kirka asendussümboliga.

Dynamite Explosion

Dünamiidi plahvatusel on kolm erinevat funktsiooni. Kui dünamiit mängulauale satub, siis esiteks ta plahvatab, eemaldades enda ümbert kõik kivide ja kalliskivide sümbolid, andes sulle sellega veel ühe võimaluse võitmiseks. Teiseks jätab see plahvatus lauale kaks asendussümbolit.

Kolmandaks, dünamiit on ka mängu scatter-sümboliks. Kui sul õnnestub ühe spinni jooksul rullikutele saada kolm dünamiit, siis algab tasuta spinnide voor. Dünamiidid ei pea rullikutele kõik samaaegselt jõudma, vaid lihtsalt sama spinni jooksul.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnid

Pärast kolme dünamiidiplahvatust algab tasuta spinnide voor, kus sul on viis tasuta spinni. Kui sul enne tasuta spinnide käivitamist õnnestus sama spinniga ka mingi võidukordaja saada, siis ka see tuleb tasuta spinnide vooru kaasa. Ning tasuta spinnide voorus võidukordajat spinnide vahel ei nullita.

Tasuta spinnde voorus on võimalik tavapärasel viisil neid ka juurde saada – selleks on vaja lihtsalt kolm dünamiidiplahvatust taas korraldad. Erinevus põhimänguga on vaid see, see et kolme dünamiidi plahvatust ei tule ka tingimata saada ühe spinni laviinide jooksul kokku, vaid lihtsalt tasuta spinnide jooksul.

Kokku on võimalik saada maksimaalselt kuni 20 tasuta spinni.

Miner Donkey Trouble potentsiaal on suur, aga selle realiseerumine problemaatiline

Antud slotis on piisav hulk erinevaid boonusfunktsioone, seda siis lisaks juba eelpool mainitud suurele maksimaalselt 10 000x võidusummale. Aga kahjuks lähtuvalt meie kogemusest need funktsioonid sulle palju võiduraha ei jaga. Kuidas meil mängus läks, sellest räägime juba kokkuvõte all.

Miner Donkey Trouble graafika ja heli

Graafika3D
Optimiseeritud mobiilis mängimiseks👍
HelidMängu helid on lihtsad, aga mõnusad.
AnimatsioonidPlahvatused, laviinid, eesli kabjahoobid, kaevur ja tema kirka

Miner Donkey Trouble on tasemel disainiga mäng

Miner Donkey Trouble on oma välimuse poolest enamikest teistest slotimängudest peajagu üle. Disainerid on siinkohal väga head tööd teinud ja selles osas võib mängutootjale vaid kiidusõnu öelda. Alguses mängiv vesternitest tuntud muusika ja mängus kasutatavad kaevandushelid on väga sobilikud.

Kui mänguga mängides probleeme peaks olema…

  • Kui spinni ajal mingi probleem peaks tekkima, siis on võimalik alati oma internetilehitseja aken värskendada ja sama spinni näidatakse sulle uuesti.
  • Tarkvara häirete korral tühistatakse kõik panused ja võidud.

Meie hinnang

Alustame positiivsest. Miner Donkey Trouble sloti disain ja boonusfunktioonid on kõik väga heal tasemel ja selle poolest on tegemist väga paljudest teistest sarnastest mängudest pea jagu üle oleva mänguga.

Suur võit

Selle Play’n Go kobaratest lähtuvalt võite andva sloti maksimaalne võimalik võidusumma on väga korrallik – sinu 10 000x panus ning panuse suuruse valik on ka piisav – vaid 10-senti kuni 100 eurot.

Nüüd aga sellest ebameeldivamas poolest. Tegemist on väga volatiilse slotiga ja vähemalt meie testi tulemus oli sellest lähtuvalt kõike muud kui muljetavaldav.

Oma umbkaudu 1500 spinni vältel õnnestus meil tasuta spinnide voor käivitada kuuel korral. See osa ei ole üldsegi halb.

Aga kõigi nende spinnide vältel, k.a. tasuta spinnid, jäi meie suurimaks ühe spinni võiduks umbkaudu 30x võit.

Mis puutub nendesse kuute tasuta spinnide vooru, siis neist saime me 2x kuni 30x võite. Selle „suurema” võidu puhul ei andnud tasuta spinnid aga just palju, suurem osa sellest võidust tuli tasuta spinnide vooru viinud spinnist.

Meie arvates on Miner Donkey Trouble slotil väga palju potentsiaali, aga kahjuks meie kogemusest lähtuvalt see ei taha kohe üldse realiseeruda.

Meie hinnang sellele slotile, lähtuvalt meie kogemusest aga samas ka potentsiaalist, on 76/100.

Kui sulle meeldib Miner Donkey Trouble, siis proovi ka neid mänge

Selliseid kobaratest lähtuvalt võite andvaid slotte on üsna palju. Siinkohal võiks ära mainida näiteks Play’n Go enda mängud Reactoonz ja Reactoonz 2 – mõlemad on oma mängudünaamikalt Miner Donkey Trouble slotiga väga sarnased. Küll aga on meie kogemus nendega pisut parem olnud.

Miner Donkey Trouble
86
Hinne

44%

Võiduvõimalus

96.3%

RTP