Muse

Mängutootja: NetEnt

Muse: Wild Inspiraton Rootsi mängutootja Net Entertainmenti videoslot, mis põhineb Kreeka mütoloogiast pärit muusadel, kes olid kunsti, kirjanduse ja teaduse…

Muse

68
68
Hinne
9 Ridade arv
0.25 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

97%

RTP

Üldine info

Nimi
Muse
Mängutootja

Detailne info

RTP
97%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x295000
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
125
Minimaalne panus
0.25

Muse ülevaade

Muse: Wild Inspiraton Rootsi mängutootja Net Entertainmenti videoslot, mis põhineb Kreeka mütoloogiast pärit muusadel, kes olid kunsti, kirjanduse ja teaduse arenguid inspireerivad jumalannad. Enamik teadjaid väidab, et mütoloogias oli üheksa jumalannat, teised aga usuvad, et neid oli kolm. Ilmselgelt on käesoleva mängu arendajad vastuvaidlejate poolel või ei tahtnud nad mängu erinevate tegelastega üle kuhjata.

Ammuta muusadest inspiratsiooni Maria, Unibeti või Pafi veebikasiinodes, kus saad videoslotti nii reaalse raha peale panustades kui ka niisama ajaviiteks mängides proovida.

Mängust lähemalt

Muse: Wild Inspiration on viie rulliku, kolme mängurea ja 25 fikseeritud võiduliiniga videoslot, mida mängitakse kuni kümnel panuseastmel. Mängus on Wild Inspirationi sümbol, mis muutub juhuslikult, kas laienevaks, kleepuvaks või kahekordseks asendussümboliks. Tasuta Keerutuste erilahenduse käivitudes kombineeritakse erinevad asendussümbolid, andes nii veelgi rohkem võimalusi suurteks võitudeks.

Mängu taustal ilutseb Kreeka merekallas ja sealne maastik, rullid on kaunistatud peenete ornamentidega. Madalamateks sümboliteks on tuttavad 10, J, Q, K ja A, kõrgemate hulka kuuluvad karikas, viinamarjakobar, kunstniku palett, ürik ja harf. Hajussümboliks mängus on tiivuline sandaal, mida seostatakse jumalate käskjala Hermesega. Mängus on samuti kolm erinevat asendussümbolit, milleks on peategelastest muusad.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Hajussümboliga seostatav tasuta keerutuste voor on mängu põhiatraktsioon ning tabades kolme, nelja või viite neist, ootavad sind vastavalt 10, 20 või 30 priid spinni. Tasuta keerutusi on võimalik vooru ajal juurde võita, samuti on aktiivsed seal ka erinevad asendussümbolid.

  • Kolm hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
  • Neli hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
  • Viis hajussümbolit = 30 tasuta keerutust

Asendussümbolid

Kuigi asendussümbolitega ei kaasne otseselt boonusmängu, on mängus kolme erinevat tüüpi asendussümboleid, mis väärivad pisut tähelepanu.

  • Laienev asendussümbol ehk pruunijuukseline muusa, laieneb üle kogu rulli, suurendades võidukombinatsioonide moodustamise võimalusi.
  • Kleepuv asendussümbol ehk helepruunide juustega muusa jääb järgmiseks tasuta uuestikeerutuseks rullidel paigale. Kui tabada enamat kui ühe kleepuvat asendussümbolit, jäävad kõik paigale, kuid uuestikeerutusi kingitakse ainult üks.
  • Kahekordistav asendussümbol ehk blond muusa kahekordistab kõik võidud, milles on osalev käesolev asendussümbol. Iga kahekordistav asendussümbol, mis võidukombinatsioonis osaleb, korrutab võidu kahega, andes kokku kuni kaheksakordse kordaja.

Kokkuvõte

Tegemist on fikseeritud võiduliinidega videoslotiga. Seega mängid sa kogu mängu vältel 25 aktiivse võiduliiniga. Minimaalseks panuse suuruseks on 25 eurosenti ning maksimaalseks 125-eurot. Kogenud mängijatel peaks seesugune panus küll antud mängud adrenaliini…suisa Kreekasse lennutama.

Muse
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

97%

RTP