Neon Staxx

Mängutootja: NetEnt

Neon Staxx on tuntud Rootsi mängutootja Net Entertainment’i uus mäng mitmekülgsete videoslottide nimistusse. See kujutab endast kiire tempoga mänguautomaati, mis viib…

Neon Staxx

87
87
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Neon Staxx
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.9%
Volatiilsus
Med-Low

Neon Staxx ülevaade

Neon Staxx on tuntud Rootsi mängutootja Net Entertainment’i uus mäng mitmekülgsete videoslottide nimistusse. See kujutab endast kiire tempoga mänguautomaati, mis viib Sind neoonvärvide ja vastava muusikaga tagasi 80ndatesse.

Neon Staxx on tõesti muljetavaldava graafikaga mäng ning kui peaksid olema retrohõnguliste mängude austaja, siis võib mängust saada Sinu selle suve lemmikleid. Mänguautomaati on võimalik proovida Maria Casinos, Unibetis ja Pafis niisama ajaviiteks mängides või reaalse raha eest panuseid tehes.

Mängust lähemalt

Neon Staxx on viie rulliku, nelja mängurea ja 40 erineva võidukombinatsiooniga videoslot Net Entertainment’ilt, mida iseloomustavad Supervirna asendussümbol ja Predatori sümbol, SuperStaxx boonuslahendus ja tasuta spinnid.

Mängides arvutatakse võidukombinatsioone tavalise 20-võiduliini järgi ehk mängijad saavad justkui oma raha eest topelt tagasi. Kuigi mängus pole progressiivset jackpoti, on võimalik sessioon lõpetada ikkagi suure väljamaksega, millest saad lähemalt boonuslahenduste alapealkirja alt lugeda.

Antud mängu puhul ei tähenda iseloomustav sõna “retro” mitte ühestki vaatepunktist “iganenut”, vaid vastupidi. Tegu on väga innovaatilise mänguga, mille tipptasemel graafika ja animatsioonid vaid lisavad vürtsi. Neon Staxx on tingimata suureks rõõmuks neile, kes mäletavad veel arkaadimänge, sest see videoslot tuletab meelde, kuidas kunagi videomänge mängiti.

Kõik sümbolid on osa Super Staxx erilahendusest, välja arvatud hajussümbolid, mis on seotud tasuta spinnide vooruga. Tasuta keerutuste voorus on erilahendusest osa võtmas neli Predator-sümbolit ning asendussümbol.

Boonuslahendused

Super Staxx mäng

Vaata siit, kuidas käib SuperStaxx erilahendusAntud videosloti suurimaks atraktsiooniks on kindlasti Super Staxx erilahendus, mis võib käivituda igal suvalisel momendil ning muudab terve rulli, või isegi mitmed, virnastatud rulliks. Kui sul õnnestub väljale korduvalt see Supervirna asendussümbol saada, võid tänu 40 võidukombinatsioonile mängust lahkuda kopsaka võidusummaga.

Tasuta spinnid

Selline on Neon Staxx videosloti hajussümbolLisakeerutused avanevad kui tabad kolme või enamat hajussümbolit. Nii saad:

3 hajussümboliga 10 tasuta spinni
4 hajussümboliga 15 tasuta spinni
5 hajussümboliga 20 tasuta spinni

Kokkuvõte

Net Entertainment on taaskord tõestanud, et nad ei vaja populaarset teemat, mõnd superkangelast või Hollywoodi kassahitti, et tuua mängijateni unikaalne, lõbus ja tasuv videoslot. Selle mänguga tundub küll, et neid neoonseid rullikuid võibki keerutama jääda.

Neon Staxx
87
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP