Nirvana

Mängutootja: Yggdrasil

Kuigi esimesel lugemisel kangastub Nirvana sõnaga silme ette üks kuulsamaid rokkareid ja 27­-klubi liikmeid Kurt Cobain ning grunge­stseen, ei ole…

Nirvana

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
2 Võiduliinide arv
5 Rullikud

29%

Võiduvõimalus

96.2%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Nirvana
Välja antud
2015-10-31
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.2%
Võiduvõimalus
29
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
2

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Nirvana ülevaade

Kuigi esimesel lugemisel kangastub Nirvana sõnaga silme ette üks kuulsamaid rokkareid ja 27­-klubi liikmeid Kurt Cobain ning grunge­stseen, ei ole käesoleval mängul Nirvana nendega suurt midagi pistmist. Pigem leiab selle sõna päritolu budistliku mõtteviisi keskmest, mille meeleolu püüab Yggrasil Gaming oma fantaasiarikka platvormiga koju kätte tuua.

Nirvana on pärisraha panustega kui ka niisama ajaviiteks mängimiseks saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Optibetis.

Mängust lähemalt

Nirvana on uus videoslot Yggdrasil Gaming’ult, mille viie rulliku ja 20 võiduliiniga mänguvälja iseloomustavad mitmevärvilised kalliskivid, müstilised tegelased ja jumalannad ning mitmekülgne boonuslahendus. Idee, mis käesoleva mängu tuumaks on, ühtib üsna täpselt sõna ‘nirvana’ tegeliku tähendusega, milleks on rahu. Seda toetab isegi taustamuusika koos teise helieffektidega ning visuaalidega, mis kõik on kaetud õhkõrna müstitsismi looriga.

Rullikute välimus on Nirvana mängus kergelt öeldes sürreaalne ­ lisaks värviliste kalliskivisümblolite nelikule, peab silmad lahti hoidma erinevate tegelaste suhtes, kelleks on linnumaskiga kass, sarvedega jänes, kullast tilkuv lohe ja fööniksilaadne lind. Neile kõigile lisandub veel asendussümbol, mis võib ilmuda ükskõik millisel rullikul ning asendada kõiki sümboleid. Pealegi, kui tabad kahte neist, saad ühe tasuta keerutusi, kolme sümboli korral saad aga suisa 10 priid spinni.

Avades aga boonuslahenduse 4 või 5 sümboli tabamisega, kingitakse rahasumma vastavalt 1000 või 5000 mündi väärtuses. Mängida saad Nirvanat alates 40 sendisest panusest kuni 100 eurose panuseni.

Boonuslahendused

Mäng saab alles tõelise hoo sisse boonuslahenduse juurde jõudes. Mängu alguses on mängijal võimalus valida kolme jumalanna vahel, kellest igaüks esindab erinevat lisahüve.

Valikus on boonuslahendused:

  • Asendussümbolite seemned, mis kingivad 2­4 lisa asendussümbolit (see lisahüve suurendab võitvate kombinatsioonide moodustamist)
  • Megarullikud, mis teevad keskmisest rullikust ainult ühtmoodi sümbolite rulli (see küllvähendab lisakeerutuste võitmise võimalust, kuid suurendab võitude võimalust)
  • Liikuvad rullikud, mis liigutavad rulle ühe koha võrra, et saada maksimaalselt hea kombinatsioon (see suurendab uute tasuta keerutuste võitmise võimalust)

Kui sul õnnestub taaskäivitada boonuslahendus, saab valida juba olemasolevale lisahüvele veel teine, kui ka siis õnnestub taaskäivitada boonusmäng, käib mäng kõikide hüvedega korraga andes sulle suurepärased võiduvõimalused.

Kokkuvõte

Nagu tüüpiline Yggdrasili mängudele, on mängu disain ja väljanägemine supertasemel selle mängukäik sujuv. Nirvana mängus muutub kõik väga põnevaks ja võiduvõimalused eriti suureks, kui jõuad boonusmängu.

Nirvana
67
Hinne

29%

Võiduvõimalus

96.2%

RTP