Pacific Attack

Mängutootja: NetEnt

Pacific Attack on mängutootja NetEnt’i videoslot, mille ainestik on inspireeritud Teise Maailmasõja suurtest lahingutest Vaiksel ookeanil ja maailmasõja-eelsest paberi ja pliiatsi mängust…

Pacific Attack

65
65
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

95.5%

RTP

Üldine info

Nimi
Pacific Attack
Mängutootja

Detailne info

RTP
95.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x833
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
60
Minimaalne panus
0.01

Pacific Attack ülevaade

Pacific Attack on mängutootja NetEnt’i videoslot, mille ainestik on inspireeritud Teise Maailmasõja suurtest lahingutest Vaiksel ookeanil ja maailmasõja-eelsest paberi ja pliiatsi mängust “Laevade pommitamine”. Mängus on viis rullikut ja 15 panuserida. Seda iseloomustavad asendus– ja hajussümbolid, lisakeerutused ja boonusmäng.

Sõjamänguga saad liituda nii Maria Casinos, Unibetis kui ka näiteks Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes on võimalik videomänguautomaati nii ajaviiteks kui ka reaalse raha peale panustades mängida. 

Mängust lähemalt

Pacific Attack on Net Entertainment’i viie rulliku ja 15-panusereaga videoslot, mida iseloomustavad asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ja boonusmäng. Mäng annab sulle võimaluse võita põhimängus kuni 300 000 münti ja boonusmängus kuni 250 000 münti.

Igal mängukorral on sul võimalik kasutada erineva väärtusega münte. Saad panustada kuni 15-panuserea kohta ühe kuni 20 münti. Minimaalne panus saab olla üks münt ühel panusereal ning maksimaalne panus on 20 münti kõigil 15-l panusereal, kokku 300 münti. Võidukombinatsioonid tekivad järjestuses vasakult paremale, välja arvatud hajussümbolid. Sümbolite võidukombinatsioonid leiad ekraani all vasakus nurgas olevast võitude tabelist.

Sümbolid

Pacific Attack videosloti sümbolAsendussümbol, mis võib võidurea moodustamiseks asendada ükskõik millist muud sümbolit peale scatter-sümbolite ja boonusvõitude.

Pacific Attack videosloti hajussümbol Hajussümboli võitude puhul on võidud järgnevad: kordaja (kuvatakse võidutabeli alas) korrutatuna kogupanusega. Lisaks aktiveerivad kolm või enam hajussümbolit tasuta keerutused.

Pacific Attack videosloti boonussümbol Kolm ja enam boonussümbolit aktiveerivad boonusmängu.

Mäng näeb tavapäraselt NetEnt’i loomingule visuaalselt hea välja. Tähelepanu on pööratud rullikute igale detailile ning ka sümbolid on teemakohased. Madalamateks sümboliteks on neli kampaania-medalit, kõrgemateks on ohvitseri müts, pommid, põlevast lennukist välja hüppav langevarjur ning meremiin.

Boonuslahendused

Sõjalaeva boonusmäng

Selle tuttavliku ‘Laevade pommitamise’ ning ühtlasi väga meeleoluka boonusmängu avamiseks tuleb tabada kolme või enamat boonussümbolit aktiivsel võiduliinil, vajutada ‘Bombs Away nuppu, et pommirünnak vaenlase laevade uputamiseks saaks alata. Mängulauaks on 10×10 ruudustik ning loodetavasti tabab õhurünnak rohkem kui üht peidus olevat laeva.

Seejärel pakutakse 3 jätkulahendust, milleks on:

  1. Pommitaja ( Bomber) – 8 pommi, mille iga tabamus 3-20 mündilise võidusummaga
  2. Rünnak (Attack) – 4 pommi, mille iga tabamus 5-50 mündilise võidusummaga
  3. Võitleja (Fighter) – 2 pommi, mille iga tabamus 10-100 mündilise võidusummaga

Järgmiseks tuleb valida järelrünnaku sihtmärgid ning loota, et mõni laev ka päriselt upub, mis omakorda suurendab võidufondi suuresti.

Tasuta keerutused

Tabades ükskõik, kuskohas rullikutel kolm või enamat hajussümbolit, ootavad sind vastavalt 10, 20 või 30 tasuta keerutust. Selle erilahenduse ajal on kõik võidud kolmekordistatud ning võimalus tasuta keerutusi juurde teenida.

Kokkuvõte

Kaks boonusmängu, detailsed graafikalahendused ja helieffektid – Pacific Attack on juba niigi meelelahutuslik ja silmarõõmu pakkuv. Kuigi ‘Laevade pommitamist’ on lõbus mängida rohkemate pommidega, on pommide arvu võimalik vähendada strateegiliselt mõttekama ühe kuni nelja sihtmärgini. Nii on iga tabamus on palju väärtuslikum.

Pacific Attack
65
Hinne

-

Võiduvõimalus

95.5%

RTP