Pearls of India

Mängutootja: Play'n GO

Pearls of India on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga Play’n GO videoslot, mille tegevustik toimub mägiste vaadete, templite ja paleede…

Pearls of India

64
64
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

94.9%

RTP

Üldine info

Nimi
Pearls of India
Mängutootja

Detailne info

RTP
94.9%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
1
Minimaalne panus
0.01

Pearls of India ülevaade

Pearls of India on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga Play’n GO videoslot, mille tegevustik toimub mägiste vaadete, templite ja paleede taustal. Tegu on Aztec Idols slotika järjemänguga, kus kartmatu Rich Wilde seekord Lõuna-Ameerika aaretejahi asemel Indias pärleid püüab. Uuel slotil on hulgaliselt boonuseid, tasuta keerutused ja suurenev kordaja.

Pearls of India Mängu tutvustus

Mõni aeg tagasi lanšeeris Play’n GO mängutootja Indiana Jones’i temaatilise Aztec Idols slotika. Nüüd sai mänguautomaat endale järje, ent seekord toimub tegevus Indias ühes Ganesha, Buddha, templite ja paleedega. Pearls of India on viie rulliku ja 20 võidureaga mäng, mille panused algavad nii vähesest kui 5 münti rea kohta.

Sümbolid

Pearls of India videoslotis on nii asendus-kui ka hajussümbolid. Esimeseks neist on Rich Wilde ise, kes võib ilmuda mistahes rullil ja asendada kõiki peale boonus-ja hajussümboli. Asendussümboliks ehk scatter-iks on India pärl, mis ilmub vaid teisel, kolmandal ja neljandal rullil. Tegu on sümboliga, mis tasuta keerutused käima tõmbab. Boonussümboliks on tempel. Nende kogumisel jõuad põnevatesse minimängudesse.

Madalamaid väärtusi esindavad mängus 10, J, Q, K ning A.

Boonusfunktsioonid

Kui rullidele ilmub templi sümbol, kogutakse see. Kui oled kogunud piisavalt templi sümboleid, käivitub boonusmäng. Boonusmängus saad valida ühe kolmest templist, mis kõik sisaldavad erinevat boonusülesannet. Kui oled kogunud 25 templit, viiakse sind automaatselt minimängu, kus sul tuleb valida üks järgmistest funktsioonidest:

  • Boonusmäng Statue of Vishnu annab sulle võimaluse haarata pärleid kuju kätest. Auhinna määrab edukalt haaratud pärlite arv.
  • Boonusmäng Wheel of Brahma annab sulle võimaluse keerutada kolme rulli, et saada nendele ühesugused sümbolid. Auhinna määramiseks võrreldakse lõppkombinatsiooni ekraanil oleva maksetabeliga.
  • Boonusmäng Wall of Shiva annab sulle võimaluse kive avada. Auhinna määrab leitud aarete arv.

Tasuta keerutused

Kui rullikutele ilmuvad kolm pärlit, siis käivitub mängus tasuta keerutuste režiim. Kogu pärleid, mis annavad sulle lisa tasuta spinne ja suurendavad kordaja väärtust. Iga viie kogutud pärliga suureneb kordaja nind sa saad lisa 5 spinni.

  • 5 pärlit – kordaja väärtused on 2x, 4x, 8x, 12x, 20x koos 5 tasuta lisaspinniga
  • 10 pärlit – kordaja väärtused on 3x, 6x, 12x, 18x, 30x koos 5 tasuta lisaspinniga
  • 15 pärlit – kordaja väärtused on 4x, 8x, 16x, 24x, 40x koos 5 tasuta lisaspinniga
  • 20 pärlit – kordaja väärtused on 5x, 10x, 20x, 30x, 50x koos 5 tasuta lisaspinniga

Korraga saad käivitada kuni 30 tasuta keerutust. Pärli sümbolid ilmuvad ainult esimesele, kolmandale ja viiendale rullile ja korraga saad käivitada 30 tasuta keerutust hiigelsuure 50x kordajaga.

Riskivoor

Võid proovida oma võitu mitmekordistada valikulises riskivoorus. Selle alustamiseks vajuta vaid vastavat nuppu ning sul ei tule teha muud, kui arvata õigesti ära tagurpidi pööratud kaardi värv või mast. Kui arvad õigesti, kahekordistad kohe oma võidu. Kui arvad ära ka masti, neljakordistad võidusumma. Riskivoorus saad osaleda kuni viis korda järjest ja 2500 mündi limiidini.

Kokkuvõte

Tegu on kihvti temaatikaga mänguga, millel on hulgaliselt boonusfunktsioone. Võib öelda, et tasuta keerutusi pole just kõige lihtsam saada, ent teised põnevad boonusfunktsioonid teevad ka selle tasa.

Kui sulle meeldivad Play’n GO videoslotid, siis proovi ka Troll Hunters’it ja Gemix’it.

Pearls of India
64
Hinne

-

Võiduvõimalus

94.9%

RTP