Piggy Riches

Mängutootja: NetEnt

Uus Net Entertainmenti slotiautomaat, mille teevad viiel rullikul ja 15- panusereal atraktiivseks lahedad karakterid – härra ja proua Põrsake. Niisamuti…

Piggy Riches

86
86
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Piggy Riches
Välja antud
2010-09-05
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x200
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
75
Minimaalne panus
0.01

Piggy Riches ülevaade

Uus Net Entertainmenti slotiautomaat, mille teevad viiel rullikul ja 15- panusereal atraktiivseks lahedad karakterid – härra ja proua Põrsake. Niisamuti tõik, et oma panuseid saad vastavalt enda soovidele ja võimaldustele muuta laial ampluaal – alates ühest eurosendist kuni 75-euroni välja.

Piggy Riches videoslot on niisama ajaviiteks kui ka reaalse raha peale panustamiseks saadaval näiteks Marias, Unibetis ja Pafis.

Mängust rohkem

Piggy Riches on viie rulliku ja 15-panusereaga videoslot Net Entertainmentilt, mis on tõusnud kultusestaatusesse tänu mitmekülgsele mängukäigule. Sinu ülesandeks on selles mängus püüda külluses kümblevaid põrsakesi.

Mängu väljanägemise muudavad üsna ekstravagantseks selle kuldsed mänguread, dollarisümbolid ja vapiembleem. Sloti sümboliteks on stiliseeritud 10, J, Q, K, A sümbolid, raha täis kotid, kuldsed krediitkaardid, põrssa-kujulised võtmed (täiustatud Rolls Royce stiilis ‘PP’ võtmehoidjaga), rahatähti täis topitud käekott ja muidugi üleajav hoiupõrsas.

Mängus on nii asendus- kui ka hajussümbolid ja selle sloti suurim atraktsioon – tasuta keerutuste ring. Tasub meeles pidada, et tasuta keerutuste vooru pole kuigi kerge käivitada. Kui see aga juhtub, võib sind ootamatult tervitada kopsakas võidusumma.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Boonuslahendused

Härra Põrsas on mängus kordajaga asendussümbol ning asendab kõiki teisi sümboleid välja arvatud oma kaaslannat – proua Põrsakest. Kõik võidukombinatsioonid, milles on härra Põrsas, kolmekordistatakse. Hajussümbol proua Põrsake asendab aga kõiki teisi sümboleid ning kui tabad kahte või kolme neist, käivitub boonusring.

Tasuta keerutused

Selles ringis näitab sümbol sulle tasuta keerutuse ja kordaja väärtuse kombinatsioone ( maksimaalselt 28 tasuta keerutus ja 6 kordajat). Edasiminekuks tuleb sul valida soovitud kombinatsioon. Tasuta keerutuste ringis võib iga võidukombinatsioon koos härra Põrsakesega maksta sulle kuni 18 kordselt selle väärtuse. Samuti, alati, kui tasuta spinnide ajal ilmub ekraanile proua Põrsake, saad sa lisaks veel ühe tasuta keerutuse. Ja seda kasvõi kuni lõpmatuseni välja.

Kokkuvõte

Mängu Piggy Riches peaks üleüldiselt mängima tähelepanu ja hoolega – pidevad võidud pole just selle mängu teema, küll aga kopsakad summad. Soovitame sul alustada väiksematest panustest, et neid siis soovi korral suurendada. Hoiame pöidlaid, et tabad mängus oma jõukusesümboleid ja krahmad võimsa jackpoti.

Piggy Riches
86
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP