Robin Hood: Shifting Riches

Mängutootja: NetEnt

Robin Hood: Shifting Riches on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot, mille arendas Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment.…

Robin Hood: Shifting Riches

87
87
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP

Üldine info

Nimi
Robin Hood: Shifting Riches
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.8%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Robin Hood: Shifting Riches ülevaade

Robin Hood: Shifting Riches on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot, mille arendas Rootsi päritolu mängutootja Net Entertainment. Mängul on asendus-ja hajussümbolid, kordaja, tasuta keerutused ning nihkuvate rullide funktsioon koos kuni viiekordse kasvava kordajaga.

Mängust rohkem

Videoslot põhineb samanimelisel Robin Hoodi muinasjutul, kus peakangelane rikastelt varandust vähemaks võtab, et siis aitada neid, kes hädas.Tegu on viie rulliku ja 20 võiduliiniga mänguga, mille tegevustik leiab aset keskaegse meloodia saatel keset sügiseset Sherwoodi laant.

Vaata ise siit

Peamised sümbolid on tikanditega mängukaardid, kõrgema väärtusega süsmbolid on aga seotud sloti teemaga – raudrüüs rüütel, rõõmsameelne munk Tuck, pealiku parem käsi Väike John, Robini armsaim Marion ja muidugi ka Robin ise.

Robin Hood: Sifting Riches videoslotti saad mängida kas ajaviiteks või soovi korral pärisraha peale panustades näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis. Mängu panused algavad nii vähesest kui seda on üks sent ja lõppevad saja euro juures. Kliki aga nooltele ja saada need rullikute poole teele. Sul on ka alternatiivne võimalus vajutada lihtsalt maksimaalse panuse nuppu, et suurima võimaliku summa peale valitud mündiväärtusega panustada.

Boonusmängud ja tasuta keerutused

Nihkuvad rullikud

Mängu olulisim funktsioon on just seesama, nihkuvate rullikute oma. Iga kord kui oled tabanud võidukombinatsiooni, nihkuvad rullikud ühe koha võrra paremale tehes ruumi vasakule lisanduvale uuele rullile ning võimalikule võidukombinatsioonile. Rullikute nihkumine jätkub seni kuni võidad.

Niipea, kui saad teise võidu, korrutatakse see kahega, järgmine võit korrutatakse aga juba kolmega, sellest veel järgmine maksimaalse viie kordse kordajaga. Voor kestab seni, kuni enam võite ei teki.

Pane tähele, et rahakoti sümbolid asendatakse selles voorus asendussümbolitega, siis kui nikuvate rullikute funktsioon on aktiivne. Asendussümbol asendab kõiki sümboleid peale hajussümbolite.

Tasuta keerutused

Antud videosloti traditsiooniline boonus sisaldab asendussümbolit, mis asendab peale spetsiaalsete sümbolite kõiki teisi. Põhimängus ilmub iga rulliku alla kirst.Rahakotid ilmuvad juhuslikult rullikutele ning need lisatakse vastavate rataste all asuvatesse kirstudesse. Püüa ekraanil tabada neli rahakotti ühte kirstu, sest need tasustavad sind 10 tasuta keerutustega. Iga täiendav kirst annab veel 10 lisakeerutust. Kogutud kotte rahaga hoitakse kusjuures järgmiseks mänguks alles kuni aasta.

Kokkuvõte

Robin Hood: Sifting Riches on üsna leidlikult toodetud mäng – mõistagi on see kaasahaaarav, mistõttu on keeruline mängu lõpetada. Tasuta keerutuste vooru on üsna keeruline jõuda. Tõik, et kirstude täitmine rahakottidega on aeganõudev protsess, meelitab sind ilmselt nii mõnedki korrad tagasi. Sinu tulemusi säilitatakse terve aasta.

Robin Hood: Shifting Riches
87
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP