Survivor

Mängutootja: Big Time Gaming

Robinsonide (Survivor) tõsielusarjast ideid saanud videoslot Kuni 100,842 võiduliini Suurenev asendussümboli võidukordja, mis kandub üle ka tasuta spinnide vooru Tõenäoliselt…

Survivor

67
67
Hinne
5 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Üldine info

Nimi
Survivor
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x44000
Volatiilsus
Med-High

Panused

Maksimaalne panus
50
Minimaalne panus
0.2

Survivor ülevaade

  • Robinsonide (Survivor) tõsielusarjast ideid saanud videoslot
  • Kuni 100,842 võiduliini
  • Suurenev asendussümboli võidukordja, mis kandub üle ka tasuta spinnide vooru

Tõenäoliselt olid sa alles äsja Megaways slottidega ära harjunud ja need hakkasid juba pisut tavapärased tunduma. Big Time Gaming on asja ära jaganud ning seetõttu anti 15. aprillil 2020 välja uut tüüpi Megaways slotimäng. Tegemist on võidu korral purunevate sümbolitega mänguga, mille asemele langevad kohe uued, andes sulle vaid ühe spinniga mitmeid järjestikuseid võite. Võrreldes aga tavapärase purunevate sümbolitega megaways slotiga, on mäng pisut veel huvitavamaks tehtud.

Survivor on samanimelise tõsielusarja temaatikaga slotimäng. Antud sarjast tehti kunagi ka Eesti enda versioon, mille saatejuhiks oli Emil Rutiku ja pealkirjaks Robinsonid.

Survivor Megaways RTP on 96.47% ning tegemist on keskmise kuni kõrge riskitasemega slotiga, mille maksimaalseks väljamakseks on kuni 44 000x sinu panus.

Selles uut tüüpi megaways slotis on 6 rullikut. Esimesel rullikul võib olla maksimaalselt 6 sümbolit ja teistel rullikutel maksimaalselt 7 sümbolit. Samas ridade lahendus on antud mängus pisut teistsugune kui teistes megaways slottides. Nimelt on olemas ülemised read, kus ühel rullikul võib olla kuni kolm sümbolit ja alumised read, kus samuti võib rullikul olla kuni kolm sümbolit. Ning lisaks on olemas ka keskmine rida, kus reeglina on üks sümbol. Mille poolest need erinevad read üksteisest eristuvad, kui üldse?

Aga veel enne kui me sellest räägime, teeme Survivor Megaways kiirülevaate ja vaatame üle mängu põhiinfo.

Parimad boonused Survivor Megaways slotil spinnimiseks

Kuna Survivor Megaways on üsna uus mäng, siis liiga paljudes kasiinodes seda hetkel veel mängida ei ole võimalik. Küll aga oleme mängu juba leidnud neljast Eesti kasiinost.

Optibet annab sulle liitumisel sinu esimeste sissemaksetega kuni 1000 eurot boonusraha, mida sul on soovi korral võimalik kasutada ka miks mitte just Survivor slotil spinnimiseks.

Kiirkasiino on aga üks lihtne ja korralik Eesti kasiino, mis on juba eos üle ehitatud boonusevabalt. Boonuste puudumine tähendab samas aga ka seda, et puudub vajadus tutvuda erinevate pikkade boonuste tingimustega ja soovi korral võid Survivor Megaways koheselt mängu kasvõi tasuta proovida.

Survivor Megaways on leidnud juba tee ka Unibetti ja Maria Casinosse, millest mõlemad annavad sulle liitumisel ja kuni 100 eurot sissemakse boonust ja tasuta spinne.

Survivor Megaways sümbolid ja väljamaksed

Survivor sloti sümbolid on üritatud kõik disainida nii, et asi temaatikaga korralikult kokku läheks.

Sümbolid

Survivor Megaways sloti sümboliteks on erinevad maskid ja samuti kahe telemängu osalise pildid. Viimased kaks on ühtlasi ka asendussümboliteks. Lisaks on olemas vaasi või urni sümbol, mis siis suurendab ühe või teise asendussümboli võidukordajat. Samuti on olemas tavapärased kaardipaki sümbolid 9 kuni A. Ning loomulikult on olemas ka Survivor logo, mis on selle mängu Scatter-sümbol.

Maksetabel

Survivroe Megaways väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Survivor Megaways minimaalne panus ühe spinni kohta on 20 senti. Maksimaalne panus on aga täpselt 200x suurem, ehk 40 eurot.

RTP ja volatiilsus

Survivor Megaways RTP on 96.47% ja tegemist on üsna volatiilse slotimänguga. Küll aga on mängu n-ö ametlikuks riskitasemeks määratud keskmine kuni kõrge.

Maksimaalne võit

Survivor Megaways maksimaalseks võiduks on kuni 44 000x sinu panus, ületades sellega suurema osa teiste uuemate mängude maksimaalset võitu kordades.

Mängu funktsioonid

Survivor Megaways on teiste megaways slottidega mingil määral piisavalt sarnane. Samas on asja huvitavamaks tegemiseks mänguloojad üritanud mängu pisut uudseid funktsioone lisada. Küll aga ei puudu õnneks suurenevad võidukordajad, mis selles mängus on olemas ka juba põhimängus.

Asendussümbolid ja nende võidukordajad

Survivor Megaways

Survivor Megaways mängus on asendussümbolitega seotud kolm erinevat sümbolit. Eelnevalt juba mainisime, et mängus on ülemised read, alumised read, ning keskmine rida. Ülemine rida on Punase hõimu rida. Kui urni sümbol esineb ülemistel ridadel, siis suurendatakse Punase hõimu asendussümboli võidukordajat ühe kuni kolme võrra. Kui aga urni sümbol esineb alumistel ridadel, siis suurendatakse Sinise hõimu asendussümbolit.

Lisaks urni sümbolile on siis loomulikult olemas need kaks asendussübolit, mille võidukordajat urn suurendab. Asendussümbolid võivad ilmuda ainult keskmisele rullikule.

Tähele tuleks panna muidugi seda, et näha asendussümboli võidukordajat suurenemas on alati lahe, aga selles on kasu ainult siis, kui keskmisele reale ka päriselt mõni asendussümbol langeb ja ka siis peaks kordaja olema kasvanud just sellel asendussümbolil, mis ka lauale saabus. Ning lauale tulnud asendussümbol peaks kindlasti aitama ka võitu tuua.

Tasuta spinnide voor

Saades ruliikutele kolm Survivor-sümbolit ehk Scatter-sümbolit, algab tasuta spinnide voor, milles sul on algselt 15 tasuta spinni. Juhul kui tasuta spinnide jooksul tuleb rullikutele veel kolm scatter-sümbolit, antakse sulle juurde 5 spinni. Kui kogemata peaks aga maha prantsatama rohkem kui 3 scatter-sümbolit, siis saad iga lisa-scatteri eest veel 5 tasuta spinni.

Kui tavamängus nullitakse asendussümboli kordaja iga spinni alguses, siis tasuta spinnide vooru ajal neid ei nullita. Lisaks võiks veel ära mainida selle, et kui sa tasuta spinnide vooru jõudmise keerutusega said juba tavamängus asendussümbolitele mingi kordaja, siis tasuta spinnide voor algab justnimelt selle võidukordajaga, mitte ühest.

Survivor Megaways graafika ja helid

Survivor Megaways baseerub Survivor tõsielusarjal ning mängu disainimisel on selgelt mõeldud ka antud saatele. Mängus on ka mõnusad helid, mis mänguelamust vaid paremaks muudavad.

Kui sulle meeldib Survivor Megaways, proovi ka neid mänge

Megaways slotid on lahedad. Kui sulle meeldib Survivor Megaways, siis sa tahad võib-olla ära proovida ka näiteks Return of Kong Megaways sloti, White Rabbit Megaways sloti või miks ka mitte Who Wants to Be a Millionaire Megaways sloti.

Survivor Megaways: meie hinnang

Survivor Megaways on järjekordne hea mäng mängutootjalt Big Time Gaming. Kui tavaliselt teised mängutootjad kasutavad Big Time Gamingu megaways litsentsi, siis seekord on Big Time Gaming ka ise pidanud Survivor tõsielusarja litsentsi kasutamise eest maksma. See aga ei ole tegelikult üldse oluline – nimetame seda lihtsalt suvaliseks infokilluks, mida jagada võiks.

Kuigi Survivor Megaways mängu võiduliinide arv 100,842 juures ei ole just kõige suurem megaways slottide seas, siis see on sellegipoolest piisavalt suur. Ning kuigi tegemist on üsna suure volatiilsusega slotiga, ei ole see siiski samas liiga kõrge.

Kuigi ka kõigi oma uute funktsioonidega ei ole Survivor Megaways just kõige innivatiivsem mäng, on tegemist siiski väga mõnusa slotiga, mis võib hea õnne korral ka väga, väga suuri võite tuua. Mängu maksimaalseks võiduks on siiski 44 000x sinu panus.

Survivor
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP