Temple Stacks

Mängutootja: Yggdrasil

Uut Splitz-tüüpi slotimäng Võida kuni 25 000x panus Mängus on kuni 248,832 võiduliini Valida on võimalik kuni nelja erinevat tüüpi…

Temple Stacks

86
86
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
243 Võiduliinide arv
5 Rullikud

22%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Temple Stacks
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Võiduvõimalus
22
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x25000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
243

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Temple Stacks ülevaade

  • Uut Splitz-tüüpi slotimäng
  • Võida kuni 25 000x panus
  • Mängus on kuni 248,832 võiduliini
  • Valida on võimalik kuni nelja erinevat tüüpi tasuta spinnide vahel

Yggdrasil on varemgi tõestanud, et nad ei karda proovida midagi uut. Temple Stacks slotimäng on selle järjekordne tõestus.

Võib-olla oled sa kuulnud Splitz mängudest ka varem, aga kui ei ole, siis tegemist on Yggdrasili ideega, mis on kohati sarnane megaways slottidega. See tähendab seda, et mängus võib olla mitte vaid mõned kuni mõnekümned vaid kuni sajad tuhanded võiduliinid. Seega põhimõtteliselt annab Splitz slotimäng sulle rohkem võimalusi võita, pikemad võiduliinid ja paremad boonusmängud. Seega lisab see mängukogemusele mõnikord kindlasti elevust juurde.

Splitz-tüüpi sloti kontseptsioon põhineb põhimõtteliselt saladuslooriga kaetud sümbolitel. Mida splitz aga teeb on see, et ta võtab need sümbolid, mille väärtust sa hetkel veel ei tea, ning poolitab need. See mitu korda ühte sümbolit poolitatakse on juhuslik. Sümbolite poolitamisega tekitatakse aga juurde võiduridu ja seega ka võiduvõimalusi.

Temple Stacks slotis on 243 kuni 248,832 võiduliini, ületades selle maksimaalse võiduliinide arvuga ka enamikke Megaways slotte.

Temple Stacks sloti RTP on 96.1% ning tegemist on keskmise kuni kõrge riskitasemega slotiga.

Mängi Temple Stacks slotil kasiino boonusrahaga

Temple Stacks slotil on võimalik mängida hetkel mitmetes Eesti kasiinodes. Neist mitmes on uutel liitujatel võimalik saada ka korralikke tervitusboonuseid – selle kohta võid lisa uurida näiteks meie Pafi, Chanz kasiino, Betsafe’i, ja Unibeti arvustusest.

Temple Stacks sümbolid ja väljamaksed

Temple Stacks mäng on võrreldes paljude teiste mängudega pisut teistsugune, seda just rääkides sümbolitest. Näiteks ei ole olemas kaardipakil põhinevaid sümboleid.

Sümbolid

Temple Stacks slotimängu sümbolid on kõik väga sarnased – tegemist on lihtsalt erinevat värvi ja võib-olla pisut erineva disainiga ristkülikutega. Mõndade sümbolite peal on ka mingid Maiade kujundid. Värvideks on oranž, lilla, roheline, sinine ning punane.

Võitmiseks ei pea sümbolid üksteisega külgnema, vaid samad sümbolid peavad lihtsalt olema vähemalt kolmel järjestikusel rullilkul.

Sümbolite väljamaksete tabel

Temple Stacks sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmängu funktsioon

Temple Stacks sloti minimaalne panus ühe keerutuse kohta on kõigest 10 senti ning maksimaalne panus 100 eurot. Soovi korral on mängimisel võimalik sisse lülitada ka automaatmängu reziim, mis teeb mingi kindla arvu keerutusi ise sinu eest ära.

RTP, volatiilsus

Temple Stacks sloti RTP on 96.1% ning tegemist on keskmise kuni kõrge volatiilsusega mänguga.

Maksimaalne võit ühe spinniga

Temple Stacks sloti maksimaalne võit, mida ühe spinniga saada võib, on kõrge, koguni 25 000x panus.

Temple Stacks sloti funktsioonid

Temple Stacks mängus on olemas neli erinevat tasuta spinnide mängu ning samuti juhuslikult aktiveeruv Splitz boonusmäng. Ei puudu ka kordusspinn, mis annab sulle lisavõimaluse tasuta spinnide vooru pääsemiseks.

Splitz, ja Splitz boonusmäng

Splitz boonusmäng

Splitz müstilised sümbolid ehk siis rullikutele jõudes kinnikaetud sümbolid satuvad lauale üsna tihti. Need võivad maanduda mistahes rullikul ja ka mistahes suuruses. Kõige tihedamini satuvad nad rullikutele aga terve rulliku kõrgusena. Baasmängus võib terve rulliku kõrgune Splitz tekitada 3 kuni 9 sümbolit. Boonusmängus aga 3 kuni 12 sümbolit. Kõik avanevad sümbolid, olenemata sellest mitu rullikut on kinni kaetud, on täpselt samad sümbolid.

Mõnikord, siis kui vähemalt kaks või kolm rullikut on kaetud Splitz saladuselooriga, võib aktiveeruda n-ö minimäng, mis garanteerib sulle korraliku võidu. Sellisel juhul näidatakse rullikutel üleval otsas kolme võimalikku värvi, milleks Splitz sümbolid muutuda võiva. Samuti näidatakse nende võimalikku väljamakset.

Kordusspinnid

Temple Stacks kordusspinn

Tasuta spinnide vooru käivitamiseks on vaja saada kolm Scatter ehk tasuta spinnide sümbolit. Kui rullikutele tuleb aga vaid kaks tasuta spinnide sümbolit toimub kordusspinn. Korduskeerutuse ajal muutuvad tasuta spinnide sümbolid samaaegselt ka asendussümboliteks.

Temple Stacks korduspinni asendussümbol

Ja juhul kui rullikutele peaks tulema hea õnne korral vähemalt ka kolmas tasuta spinnide sümbol, käivitub boonusvoor.

Tasuta spinnide boonusvoor

Saades rullikutele kolm tasuta spinnide sümbolit saad ka tavamängu võidu 1x võidukordajaga. Saades aga rullikutele näiteks neli tasuta spinnide sümbolit on sinu selle spinni võidukordajaks 10, viie tasuta spinni sümboli puhul aga koguni 100x.

Temple Stacks tasuta spinnide mängud

Tasuta spinnidel on neli erinevat taset – teras, pronks, hõbe ja kuld. Esmakordsel boonusvooru jõudmisel on sul võimalik valida vaid terase spinnid. Saades aga tasuta spinnide vooru mitmeid kordi on sul võimalik varsti juba valida kõikide tasuta spinnide tasemete hulgast.

Mitu tasuta spinni on võimalik saada oleneb kahest muutujast – esiteks tasuta spinnide sümbolite arvust ning teiseks tasuta spinnide tasemest.

  • 3 tasuta spinnide sümbolit – 15 teras, 9 pronks, 6 hõbe, või 3 kuld taseme tasuta spinni.
  • 4 tasuta spinnide sümbolit – 20 teras, 12 pronks, 8 hõbe, või 4 kuld taseme tasuta spinni.
  • 5 tasuta spinnide sümbolit – 35 teras, 21 pronks, 14 hõbe, või 7 kuld taseme tasuta spinni.

Mis vahe on erinevatel tasuta spinnide tasemetel?

Ainuke vahe on see, ja see on muidugi suur vahe, et erinevatel tasemetel võib terve rulliku katnud Splitz jaguneda erineva arvu sümbolite vahel. Ehk siis terase puhul 3-9 sümbolit, pronksi puhul 4-10, hõbeda puhul 5-11, ja kulla puhul 6-12 sümbolit. Ja splitzide arvust oleneb muidugi ka keerutuse maksimaalne võiduliinide arv ja maksimaalse võidu suurus.

Tasuta spinnide voorus on võimalik saada ka uusi tasuta spinne sama moodi nagu põhimängus.

Temple Stacks disain ja heli

Disaini poolest ei ole mäng just väga ahvatlev – reeglina on Yggdrasili mängud ehk pisut parema väljanägemisega. Samas ei näe Temple Stacks mäng ka üldsegi halb välja. Lihtsalt kohati oleks võinud lähtuvalt suhteliselt igavatest ristkülikulistest sümbolitest need näiteks 3d sümboliteks teha. Mängu helide kohta võiks lihtsalt öelda, et need on suhteliselt neutraalsed.

Kui sulle meeldib Temple Stacks, siis proovi ka neid mänge

Yggdrasil on välja tulnud ka teise sarnase mänguga nimega Neon Rush: Splitz. Kuna tegemist on üsna uut tüüpi mehaanikaga, siis hetkel palju teisi selliseid Splitz mänge veel ei ole. Küll aga võib oodata uusi tulijaid juba üsna pea.

Kokkuvõte

Temple Stacks on üsna mõnus slotimäng. Kuigi kohati võib tähele panna sarnasusi Big Time Gamingu poolt patenteeritud Megaways mängudega, siis Splitz on siiski pisut teistmoodi loom.

Võrreldes paljude teiste Yggdrasili mängudega ei ole tegemist ehk liiga ägeda disainiga mänguga ning samuti on sümbolid ise suhteliselt igavad. Küll aga on antud slotil mängijale pakkuda palju. Eriti veel siis kui me vaatame sloti maksimaalset 25 000x võitu.

Temple Stacks
86
Hinne

22%

Võiduvõimalus

96.1%

RTP