Üldine info

Nimi
The Vault
Mängutootja
SnowbornSnowborn

Detailne info

RTP
96%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x5000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

The Vault ülevaade

  • Murra sisse seifi ja vaata mis sul sealt leida õnnestub
  • Ülihea õnne korral võida kuni 5000x panus
  • Modernse välimusega Snowborn Games mängutootja slot

The Vault pakub mängijale perioodilist põnevust, kuid kõrge volatiilsus ja suhteliselt tasakaalustamata mängukogemus ei tee just lihtsaks selle sloti mängijale müümist.

The Vault on välja antud Microgamingu poolt, aga loodud on see Stockholmis ja Helsingis asuva mängutootja Snowborn Gaming poolt. Tegemist on mängude maailmas suhteliselt uue tegijaga, kelle eelmisi mänge võib tikutulega taga ajada. Järgnevate kuude jooksul on ettevõttel aga plaanis veel paar mängu välja anda.

The Vault baseerub seifivargal nimega Jewel, kes plaanib röövida kõrgtehnoloogilist seifi. Ära peaks mainima ka selle, et teoreetilisel on Jewel põhinev Steig Larsoni „Milleeniumi” seerias oleval Lisbeth Salanderi tegelasel.

Rööv leiab aset Pariisi kunstigaleriis, kus asub maailma kõige suurem teemant – The Pink Dawn (Roosa Koit).

Kui slot loost rohkem ainest oleks saanud, siis võiks tegemist olla üliägeda mänguga. Kuidas aga tegelikult lugu on? Sellel 5×3 mängulauaga slotil on tume taust, tahtes sellega väljendada „Paris Noir” ideed, ja sloti välimus peaks aimu andma varaste vastaste laseritega täidetud toast, millest läbi saamiseks on sul vaja koguda viis võtmekaarti, üks igale rullikule. 

The Vault sloti RTP on 96% ning keskmine võidusagedus 19.97%.

Mängi The Vault mängu nendes Eesti kasiinodes

Eesti kasiinodest on The Vault mäng hetkel olemas mitmete kasiinode slotirubriikides. Nii mõnigi neist kasiinodest annab sulle liitumisel ka boonust. Viimaste seas on näiteks Chanz, Paf ning Optibet, mis annavad sulle kõik liitumisel erineva suurusega boonusraha.

Chanz annab sulle kuni 100 eurot ja kuni 300 tasuta spinni.

Paf kasiino annab sulle aga esimese sissemaksega läbimängimise nõudeta 10 eurot, ja seda lisaks vaid konto loomise eest jagatavale 25-le tasuta spinnile.

Optibet annab sulle aga kokku kuni 1000 eurot boonusraha.

The Vault sloti sümbolid ja väljamaksed

Millised on The Vault sloti sümbolid, on seal midagi erilist või on tegemist järjekordselt millegi suhteliselt tavapärasega?

Sümbolid

The Vault slotis on kahte tüüpi sümboleid – ühed on kõige tavalisemad kaardipakisümbolid 10 kuni A. Preemium ehk kõrgemaid väljamakseid andvad sümbolid on aga temaatikale vastavad. Nendeks on kullakangid, teemandikarp, juveel ning roosa teemant. Roosa teemant on neist kõige kõrgema väljamaksega, makstes viie sümboli eest välja 100x summa.

Samuti on olemas loomulikult asendussümbol ja scatter-sümbolid, milleks on 3d võtmekaart. See sümbol näeb tõesti hea välja. Kui seda vaid tihedamini näeks.

Sümbolite väljamaksete tabel

The Vault sümbolite väljamaksed

Ning väiksema väärtusega sümbolite väljamaksed on sellised:

The Vault madalamate sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

The Vault maksimaalseks panuseks on sedakorda 44 eurot ja minimaalne panuse summa 20 senti.

RTP, riskitase, võidusagedus

The Vault RTP on 96%, riskitasemelt ehk volatiilsuselt on mäng seal kõige kõrgemate hulgas ning keskmine võidusagedus, ehk kui tihti vähemalt mingigi võit tuleb, on 19.97%.

Maksimaalne võit

The Vault sloti maksimaalne võimalik võit ühe keerutusega on 5000x sinu panus.

Mängu funktsioonid

The Vault slotimäng ei pakata suurest arvust lisafunktsioonidest. Tegelikult võiks lausa öelda, et peale tasuta spinnide vooru saamise kordusspinnide ja tasuta spinnide vooru enda midagi muud erilist The Vault mängijale isegi ei paku.

Tasuta spinnid

The Vault tasuta spinnid

Tasuta spinnide käivitamiseks on vaja saada scatter-sümbol ehk võtmekaart igale rullikule – seega on vaja korraga lauale saada viis võtmekaarti. Et seda lihtsam teha oleks, antakse sulle kordusspinne. Seda siis juhul kui sa lauale esmalt vähemalt kaks võtmekaarti saad. Seejärel antakse sulle kordusspinne seni kuni järgmise spinniga vähemalt üks võtmekaart lauale juurde ilmub. Kui sa viis kaarti kokku saad, algab tasuta spinnide voor.

Tasuta spinnide voorus on sul alguses kümme tasuta spinni. Mängulaua keskmine ehk kolmas rullik on täidetud ühe suure terve rulliku kõrguse asendussümboliga. Lisaks suurele asendussümbolile on tasuta spinnide voorus veel kaks lisa-sümbolit – „x1” ning „+1”

Tasuta spinnid algavad võidukordajaga 3x ning kui saad rullikutele “x1” sümboli, kasvab sellega võidukordaja. Saades rullikutele sümboli ”+1” saad sa aga juurde ühe spinni. Teoreetiliselt on nii võimalik saada lõpmatu arv uusi spinne. Teoreetiliselt. Meil endal tasuta spinnide voorus just palju lisa ei õnnestunud saada. Eelviimase spinniga leidsime vaid ühe kordaja sümboli.

The Vault sloti välimus ja heli

The Vault sloti välimus on modernne, üritatud on kujutada midagi väga kõrgtehnoloogilist. Kas see tingimata ka välja tuli nii nagu plaanitud laseme kõigil endal otsustada. The Vault sloti soundtrack on tempokas ja täis energiat.

Kui sulle meeldib The Vault, proovi ka neid mänge

Kui sulle meeldib mõte mängida rahvusvahelist varast või midagi muud sellist kujutaval slotil, siis võiksid järgi proovida ka näiteks mängutootja NextGen poolt välja antud Cat Burglar mängu või näiteks Red Rake Gaming mängustuudio poolt välja antud 777 Heist mängu.

Kokkuvõte

Vaadates The Vault mängu on näha, et asi on korralikult läbi mõeldud. Taustalugu on äge, disain ei ole üldsegi halb, helid ei ole häirivad, pigem on tegemist sellise tempoka taustaga. The Vault on suhteliselt originaalse ideega ja selle eest võib mängutootjale plusspunkte anda. Küll aga on kahjuks baasmäng suhteliselt ebahuvitav. Boonusmängu jõudes ei ole aga olukord nii hull, 3x algne võidukordaja ja võimalus saada lisaks veel palju tasuta spinne ja anda võimsust juurde ka võidukordajale on mõlemad päris head lisad. Ning 5000x maksimaalne võit ühe spinniga ei ole üldsegi halb.

Mäng on visuaalselt suhteliselt modernne, mängu RTP on keskmine. Kohati oleks võinud baasmängu lisada mingeid üllatusi, lisafunktsioone, kuna need oleksid mängukogemuse pisut huvitavamaks teinud ka boonusmängu võtmekaarte oodates.

The Vault
85
Hinne

x5000

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

96%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?