Üldine info

Nimi
The Wild Hatter
Mängutootja

Detailne info

RTP
94.8%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x3333
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
30

Panused

Maksimaalne panus
20
Minimaalne panus
0.1

The Wild Hatter ülevaade

  • Alice Imedemaal temaatiline slot
  • Kübarsepa rullikutele maandumisel lukustatakse sümbolid rullikutele ja võiduseeria võib alata!
  • Võida kuni 3333x enda panus

The Wild Hatter on mängutootja Red Tiger poolt välja antud uus mäng, milles puudub küll tasuta spinnide funktsioon, aga kübarsepa poolt käivitatavad kordusspinnid kompenseerivad selle puudujäägi enam kui piisavalt.

The Wild Hatter maksimumvõit on 3333x sinu panus ning kuigi mõnikord tuleb mängus ette ka perioode kui kübarsepp kuidagi välja ilmuda ei taha, siis teinekord jõuab ta ekraanile jällegi väga tihti. Kübarsepa rullikule ilmumisel valib ta laualt välja ühe sümboli ja lukustab need sinna. Seejärel algavad kordusspinnid, mis toimuvad seni kaua kuni samu sümboleid veel lauale sajab. Iga kordusspinniga tõuseb ka võidukordaja. Lisaks on võimalik kübarsepa poolt väla valitud sümbolit ka muuta – seda teeb järgmine rullikutele saabuv kübarsepp, kes siis sümbolid ühe võrra kõrgemaks muudab.

The Wild Hatter RTP in 95.79% ja tegemist on kõrge volatiilsusega slotiga.

Mängus on 5 rullikut, 3 rida ning 30 võiduliini.

Kus The Wild Hatter mängu mängida saab?

The Wild Hatter on olemas juba nii mõneski Eesti online kasiinos. The Wild Hatter mängimiseks pakub boonusraha näiteks Paf kasiino, mis annab sulle koos sinu esimese sissemaksega 10 eurot läbimängimise nõudeta pärisraha lisaks.

Lisaks saab The Wild Hatteri slotil spinnida Kiirkasiinos.

The Wild Hatter sümbolid ja nende väljamaksed

The Wild Hatter sümbolid küll pikemat tutvustust ei vaja, arvestades et need on kõik seotud Lewis Carrolli raamatuga Alice Imedemaal, aga vaatame neid korra lähemalt sellest hoolimata.

Sümbolid

Mängu sümboliteks on tuntud raamatust Alice Imedemaal juba teada-tuntud tegelased nagu kell, teepott, kübarsepa kübar, ratsu malenupp, ning must kass (Cheshire cat). Lisaks on ka madalamaid väljamakseid andvad kaardipaki sümbolid 10 kuni A. Ning loomulikult on olemas ka kübarsepa sümbol, mis aitab alustada korduskeerutusi, mis võivad väga kõrgeid võite tuua.

Sümbolite Väljamaksed

Preemium sümbolite väljamaksed on järgmised:

The WIld Hatter sümbolite väljamaksed

Madalama taseme sümbolite väljamaksed on sellised:

The WIld Hatter madalamate sümbolite väljamaksed

Võiduliinid

The Wild Hatter võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

The Wild Hatter sloti minimaalne panus on vaid 10 senti, aga maksimaale panus koguni 150 eurot.

RTP ja riskifaktor

The Wild Hatter sloti RTP on 95.79% ja tegemist on volatiilse slotiga

Maksimaalne võit

The Wild Hatter maksimaalne võit on 3333x sinu panus.

Mängu funktsioonid

The Wild Hatter mängus ei ole tasuta spinnide funktsiooni, küll aga on olemas äge kübarsepa kordusspinnide funktsioon.

Kübarsepa kordusspinnid

The Wild Hatter kordusspinn

Kui rullikutele peaks lisaks muudele sümbolitele tulema ka kübarsepp ise, siis ta valib laual olevate sümbolite seast välja ühe sümboli ning lukustab need rullikutele. Seejärel toimub kordusspinn. Kui lauale tuleb veel mõni sama sümbol, kasvab võidukordaja ühe võrra ning toimub järgmine kordusspinn. Ja nii seni kuni laud on täitunud antud sümboliga või siis sama sümbolit enam lauale ei tule. Lisaks samadele sümbolitele võib lauale saabuda ka uus kübarsepp, kes toob esmalt endaga kaasa mingi arvu samu sümboleid ning samuti ülendatakse laual olevat sümbolit ühe võrra. Näiteks kui eelnevalt olid laual kümned, siis nüüd muutuvad nad kõik soldatiteks.

Kui lauale enam samu sümboleid ei tule või siis on kõik rullikud täielikult sümbolitega täitunud toimub väljamakse, mis siis seejärel korrutatakse ka saavutatud võidukordajaga.

Maksimaalselt on võimalik nii ühe spinniga võita kuni 3333x enda panus.

The Wild Hatter väljanägemine ja heli

Mäng näeb välja lihtne, aga samas selline mõnus, ja taustahelid on lõõgastavad, andes lisa mängu psühhedeelilistele vibratioonidele.

Kui sulle meeldib The Wild Hatter, proovi ka teisi Red Tiger mänge

Red Tiger ei ole küll kõige tuntum mängutootja, aga temalt on välja tulnud ka mitu teist kõrge potentsiaaliga mängu. Neist võiks ära nimetada näiteks mängu Mystic Wheel ning samuti mängud Vault of Anubis, Golden Cryptex, ja Zeus Lightning Power Reels.

Kokkuvõte

The Wild Hatter ei ole täiesti tavapärane slot – puudub nii tasuta spinnide voor kui ka erinevad teised lisafunktsioonid. Samas kübarsepa poolt lauale toodavad lukustatavad sümbolid ning kordusspinnid, mis ka võidukordajat iga võiduga suurendavad on vähemalt antud mängu puhul rohkem kui piisavalt. Kui sa tavaliselt otsid mänge, milles kindlasti oleks olemas ka tasuta spinnide voor, siis soovitame sellegipoolest järele proovida ka The Wild Hatter sloti, kuna mäng on üsnagi nauditav.

The Wild Hatter RTP oma 95.79% juures ei ole küll kõige kõrgemate seas, kuid selles hoolimata on võiduvõimalused mängus väga head.

The Wild Hatter
90
Hinne

x3333

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

94.8%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?