The Wish Master

Mängutootja: NetEnt

Maailma juhtiv mänguautomaatide tootja NetEnt täidab kõik sinu metsikuimadki soovid oma üllitisega The Wish Master, mis on viie rulliku ja 20…

The Wish Master

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

38%

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
The Wish Master
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Võiduvõimalus
38%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x750
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

The Wish Master ülevaade

Maailma juhtiv mänguautomaatide tootja NetEnt täidab kõik sinu metsikuimadki soovid oma üllitisega The Wish Master, mis on viie rulliku ja 20 võiduliiniga videoslot ühes klassikaliste ja laienevate asendussümbolite, hajussümbolite, boonusfunktsiooni ja koos täiendavate kordajatega.

Mäng on saadaval mängu ja päris rahaga panustamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis.

Mängust rohkem

The Wish Master on interaktiivne viie rulliku ja 20 võiduliiniga videoslot, mis viib sind maagilisele seiklusele peidetud varanduse jälile. Mängu iseloomustavad kõrge kvaliteediga animatsioonid, põnevad erilahendused ja heliline mitmekülgsus. Selle mänguautomaadiga on hea meelelahutus garanteeritud.

Sloti sümbolid on rohekas skorpion, sinine pistrik, oranÅ kass ja roosa lõgismadu, kes on kõik kaunistatud kalliskividega. Madalama väärtusega sümboliteks on tavapärased J, Q, K ja A . Mängu ootuspäraselt araabiapäraste sümbolite hulka kuuluvad ka näiteks õlilamp ja dÅinn, mis ootab pikisilmi valla päästmist.

Vaata siit, kuidas mäng käib
 

Boonuslahendused

Boonusmäng

Boonusmänguks on sloti erilahendus, mis tabades õlilambi sümboleid igal pool üle rullide, päästab dÅinni valla, et täitsa sinu soove. Selle vooru ajal tulevad mängu kõiksugused müstilised boonuslahendused, nagu näiteks asendussümbolid, asendussümbolitega täituvad rullikud, laienevad asendussümbolid ning juhuslikud asendussümbolid. Samuti korrutatakse võidud kahe-või kolmekordse kordajaga. Rullide peal on kirjas vooru lõppemiseni allesjäänud keerutuste arv. Aktiivse vooru ajal on samuti võimalik lisada keerutusi, tabades jällegi õlilampide rida üle rullide.

Lisakeerutused

Mis tahes kohas rullikutel ilmuv hajussümbol sümbol põhjustab dÅinni väljumise lambist ning aktiveerib järgmiseks kümseks lisakeerutuseks juhuslikult ühe järgnevatest funktsioonidest:

 • Ekstra asendussümbol
  Lilla või pruun maski sümbol muutub asendussümboliks.
 • Metsik rullik
  Kogu rullik on täidetud asendussümbolitega. See rullik ilmub boonusfunktsiooni aktiveerinud hajussümbolitega samale rullikule.
 • Laienev asendussümbol
  Iga rullikule ilmuv asendussümbol muutub laienevaks sümboliks kattes automaatselt kogu rulliku.
 • Kordaja
  Panuserea võidud korrutatakse kordajaga suuruses kas x2 või x3. Kui nii x2 kui x3 kordajad on aktiivsed funktsioonid, korrutatakse kõik võidud 6-ga.
 • Juhuslik asendussümbol
  Igas keerutuses ilmub rullikutele juhuslikus kohas kaks hõljuvat asendussümbolit.

Kokkuvõte

The Wish Master on väga omapärane slotiautomaat, mis mitte lihtsalt ei toetu oma boonusmängudele ja tasuta keerutuste voorule. Selle asemel võid lahti päästa mitmeid boonuslahendusi igal mängimise hetkel, mis teeb mängimise palju huvitavamaks.

Samuti teeb seda huvitavamaks fakt, et iga lamp avab mingi boonuse, mitte ei pea lõputult ootama, kuni õnnestub saada kolm kuni viis hajussümbolit üle kõigi rullide. Halvemaks pooleks võib lugeda tavamängu väikse tasuvuse ning samuti tasuta keerutuste väikese arvu, mis teeb mängimise kokkuvõttes kallimaks.

The Wish Master
68
Hinne

38%

Võiduvõimalus

96.7%

RTP