Treasure Island

Mängutootja: Quickspin

Tuliuus mäng Microgamingu tütarfirmalt Quickspin viib meid kuulsa kirjaniku Robert Louis Stevenson’i esimese lõpuni kirjutatud romaani sündmustiku keskmesse – kemplema…

Treasure Island

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.5 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

97.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Treasure Island
Mängutootja

Detailne info

RTP
97.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1785
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.5

Treasure Island ülevaade

Tuliuus mäng Microgamingu tütarfirmalt Quickspin viib meid kuulsa kirjaniku Robert Louis Stevenson’i esimese lõpuni kirjutatud romaani sündmustiku keskmesse – kemplema piraatide ja nende saladuslike meremehekastidega, kus peitub õhkkonda ärevaks muutev aare. Tegevustik leiab aset Vaikse ookeani saarestikus.

Kui soovid liituda karmi piraadimäruliga selles selgelt hierarhilises meestemaailmas, siis mine Paf, Unibeti või Optibeti veebikasiinodesse. Kõigis nimetatud kasiinodes saad mängu nii ajaviiteks proovida kui ka soovi korral reaalse raha peale panustades mängida.

Treasure Island mängust lähemalt

Treasure Island on viie rulliku, nelja mängurea ja 40 võidukombinatsiooniga videomänguautomaat, mis kannab sind oma multifilmiliku graafikaga otse armastatud piraadiloo kestmesse. Mängu taustal laiub troopiline saar ja sinine taevas ning taustamuusikaks kasutatakse piraadilaevalikke lorilaure.

Mängu peamised sümbolid on erinevad karakterid raamatust, kelleks on näiteb Jim Hawkins, Ben Gunn, Long John Silver. Madalamad sümbolid on mängukaardid, mille tagataustal on aardekaart. Boonussümboliteks on aardekirstu asendussümbol, ujuv dünamiiditünni asendussümbol ja slotika peamise erilahenduse käivitav kompassi boonussümbol.

Boonuslahendused

Piraadirünnak

Tundub, et Piraadirünnak on üks enimesinevaid erilahendusi ning selle käivitamiseks tuleb sul tabada ükskõik kuskohas rullikutel vähemalt kahte ujuvat dünamiiditünni-sümbolit. Seejärel muutuvad rullikud läbipaistvaks, välja arvatud tabatud asendussümbolid, ning tagataustale ilmub piraadilaev.

Laev tulistab rullikute pihta kahurikuule ning muudab iga tabatud sümboli asendussümboliks. Tabades juba paigas olevat dünamiiditünni asendussümbolit, lendab sellest laiali veelgi enam asendussümboleid. Seejärel keerlevad rullikud veel korra ning eeldatavalt ootab sind koos kõigi asendussümbolitega üsna korralik võidusumma.

Aarete saare boonusmäng

Kompassi sümbolid on võti peamise boonusmängu juurde ning selle käivitamiseks tuleb sul tabada neist kolme esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul. Seejärel antakse sulle valikusse kompass, mis avab sinu jaoks ühe järgmistest boonustest:

Tasuta keerutused

Esmalt tuleb sul määrata mänguga lisakeerutuste arv või kohesed võidud. Selleks, et lõpetada antud mäng, vali “Start Free Spins” ning sellega lõppevad valikud ning algavad tasuta keerutused.

Aardejaht

Sind viiakse üksikule saarele, kus sul tuleb valida kaks viiest kaardil leiduvast X-st, mis märgistavad äärete matmispaiku. Üks neist viiest märgistusest aga sisaldab kolme aardekirstu ning ekstrasuurt võidusummat.

Kiirvõit

Kingib õnnelikule täpselt selle, mis ta kinkima peab – kiire ja kohese võidu.

Kokkuvõte

Treasure Island on väljanägemiselt ja tunnetuselt üks meie lemmikutest kõikidest värsketest mängudest – selle boonusmängudest pakitud ja tuttavliku temaatikaga mängukäik sujub eriti hästi tänu muusika autentsusele ning ühele suurimale mängija tasuvusprotsendile, mida näinud oleme (tervelt 97.07%).

Kahjuks pole mängus väga palju midagi strateegiliselt teha, kui vaid vahetada panuse suurust, mis ulatub 50 eurosendist kuni 200 euroni.

Treasure Island
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

97.1%

RTP