Treasure Skyland

Treasure Skyland

proovi mängu ja mängi demo tasuta või leia online kasiino.

Mängi raha eest
21+ | Mängi vastutustundlikult| 15410.ee| Ainult uutele mängijatele. Min sissemakse €20. Boonusraha vabaneb 40x läbimängimise nõude täitmisel. Boonus kehtib 3 päeva.| Kehtivad reeglid ja tingimused

Mängi Treasure Skyland slotil siin

HappySlots

HappySlots

Mängi kohe - HappySlots Arvustus
Kehtivad tingimused Reeglid ja tingimused kehtivad info ikoon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonus kehtib vaid uutele mängijatele.
Slotbox

Slotbox

Mängi kohe - Slotbox Arvustus
Kehtivad tingimused Reeglid ja tingimused kehtivad info ikoon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Minimaalne sissemakse tervitusboonuse saamiseks on 20 €. Boonus + sissemakse ja tasuta spinnidega saadud võidud tuleb läbi mängida 35x ning selleks on aega 7 päeva.

Üldine info

Nimi
Treasure Skyland
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.2%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1000
Volatiilsus
Kõrge
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Treasure Skyland ülevaade

  • Uus kuum mäng mängutootjatelt Microgaming ja Just For the Win
  • Slotimäng, milles leiab nii mõnegi ebatavalise boonusmängu
  • Mängida saab päris mitmetes Eesti kasiinodes

Hüppa ahvide piraadilaevale ja otsi koos nendega kaugel mere taga asuvat peidetud aaret. Peidetud aardeks on kolm kullakollast banaani – mida ahvid muud ikka tahta võiks! Ja kui me räägime merest, siis pigem pilvemerest, kus on hõljuvad saared ja ägedad vaated. Mängus on ere graafika ja nii mõnigi ebatavaline boonusfunktsioon.

Tegemist on mänguloojate Microgaming ja Just For the Win koostöös valminud mänguga, kus valitsevad ahvid. Treasure Skyland näeb välja huvitav ja ka tema erinevad funktsioonid ja võiduvõimalused on üsna hasarti tekitavad. Küll aga peab ütlema, et hoolimata väga heast esmamuljest võib mäng kahjuks väikse pettumuse valmistada.

Treasure Skyland RTP on 96.18% ning tegemist on kõrge riskifaktoriga slotiga. Mäng anti välja 2020. aastal 24. märtsil.

Leia parimad boonused Treasure Skylandi mängimiseks

Kuna tegemist on väga volatiilse slotiga, siis on hea idee selle järele proovimiseks kasutada näiteks kasiino poolt sulle pakutavat boonusraha. Eesti kasiinod, mis annavad sulle esmalt tervitusboonusena ka boonusraha ning kus on võimalik mängida ka Treasure Skyland slotil, leiad selle arvustuse algusest.

Mängu tutvustus

Treasure Skyland on oma väljanägemiselt üsna lahe. Kuigi teoreetiliselt on tegemist üsna tavalise viie rulliku ja kolme reaga mänguga, siis oma mulje poolest on tegemist aga millegi tunduvalt huvitavamaga.

Lisaks hüppab iga spinni alguses erinevasse kohta laeva roolirattas, mis juhul kui ta sulle võidu aitab tuua, avab ta ka boonusfunktsioonide rulliku.

Sümbolid

Mängus on kaardipaki sümbolid J, Q, K ning A. Need on need kõige väiksemaid väljamakseid andvad sümbolid. Lisaks on olemas ka kõrgemalt maksvad sümbolid nagu ahvipreili, ahvipoiss ning ei puudu ka üks suur sõjard-piraat-ahv. Kõige kõrgemaid võite toob aga Treasure Skyland logo sümbol. Loomulikult ei puudu mängust ka Wild ehk asendussümbol.

Sümbolite väljamaksed

Treasure Skyland sümbolite väljamaksed

Võiduliinid

Treasure Skyland võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Treasure Skyland mängu minimaalne panus ühe keerutuse kohta on 10 senti ja maksimaalne panus 100 eurot.

Treasure Skyland sloti RTP, volatiilsus, võidusagedus

Treasure Skyland RTP on 96.18% ning tegemist on kõrge volatiilsusega slotiga. Samas keskmiselt saab vähemalt mingeid väikseid võite umbkaudu iga neljanda spinniga, arvestades et Treasure Skyland sloti võidusageduseks on välja arvutatud 24.24%.

Maksimaalne võit

Mängu maksimaalne võit, mida ühe spinniga saada saab, on 1,000x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Tasuta spinnide vooru selles Just For the Win poolt loodud slotimängus ei ole. Küll aga on selle kompenseerimiseks mängus olemas mitmed erinevad lisafunktsioonid, mille hulka käib näiteks boonusfunktsiooni rullik. Viimase abiga toimub sümbolite metsikuks muutumine, võiduseeria pikendamine, kordusspinn ning ka „Vali oma boonus” mängu aktiveerimine.

Boonusfunktsioonide rullik

Treasure Skyland boonusrullik

Juhul kui rullikutel ringi hüppav laeva rooliratas sulle võidu aitab tuua, siis avaneb mängu vasakpoolses ääres lisarullik. Rullik pannakse liikuma ja sealt on sul võimalik saada mitmeid erinevaid boonuseid.

Võidukordaja

Ühe võimalusena on sul lisarullikult võimalik saada oma äsja saadud võidule näiteks 2-4x võidukordaja.

Sümboli edutamine

Teise võimalusena on võimalik sulle võidu toonud sümboleid kõrgemalt maksvaks muuta. See funktsioon võib sulle võidu toonud sümboleid kuni kolme võrra parandada. Näiteks kui võidu tõid sulle J-sümbolid, siis võid sa saada läbi sümboli edutamise võite hoopis näiteks A’lt.

Ekstra asendussümbol

Kolmanda võimalusena on võimalik saada oma võidureale pikendust. Juhul, kui sa said võidu kolme sümbolilise reaga, siis lisatakse kaks asendussümbolit. Kui nelja sümboliga, siis lisatakse üks asendussümbol.

Sümboli muutmine asendussümboliks

Neljanda võimalusena muudetakse aga kõik sulle võidu toonud sümbolid asendussümboliteks.

Viimase variandina võib boonusfunktsiooni rullik valla päästa ka Treasure Skyland „Pick bonus” boonusmängu.

Boonusmäng

Treasure Skyland boonusmäng

Kui sul õnnestub saada boonusmängu, siis mänguväli nihutatakse uuele ekraanile, kus on 15 hõljuvat saart. Saartest paremal on n-ö aardekaart, millel on 15 astet. Siia jõudes tuleb mängijal esmalt valida 5 saart. Igaühest võid sa leida kas 0.5x, 1x, 2x või 5x võidukordaja suurenemise. Lisaks võidukordaja suurenemisele võib mõni valik sulle algselt saadud viiele valikule veel lisa anda. Ehk siis viie saare asemel saad valida rohkem.

Iga saare valikuga liigud sa edasi ka saartest paremal asuval aardekaardil. Viimased 7 sammu annavad sulle vastavalt lisaks 10x, 20x, 30x, 50x, 100x, 250x ja 1000x võidukordaja.

Mängu disain

Mängu disain on lihtne, aga samal ajal tegelikult põnev ja mõnusalt värviküllane, ning selle kohta midagi halba öelda ei saa.

Teised Just for the Win slotid

Microgaming on teinud väga palju mänge. Aga Just For the Win mängustuudio loomingust võiks ära mainida näiteks Tiki Vikings ja Deco Diamonds Neid kahte slotimängu on samuti võimalik Eesti kasiinodes mängida.

Kokkuvõte

Treasure Skyland mängu kohta on öeldud, et tegemist on tõenäoliselt Just For the Win mängustuudio ühe parema mänguga, millel on lahe disain, huvitavad boonusfunktsioonid ning seda on ka lõbus mängida.

Negatiivse poole pealt tuleks samas ära märkida see, et kuigi tegemist on väga volatiilse slotiga, on sellel võrreldes väga paljude teiste slottidega suhteliselt väike võidupotentsiaal. Seda siis lähtuvalt tema 1000x (kuni 1094x) maksimaalsest võidust.

Treasure Skyland
86
Hinne

x1000

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

96.2%

RTP

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?