Who Wants To Be A Millionaire Megaways

Who Wants to be a Millionaire Megaways on mängutootja Big Time Gaming poolt 2018. aastal välja antud megaways slot. Nagu…

Who Wants To Be A Millionaire Megaways

93
93
Hinne
7 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
117649 Võiduliinide arv
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.2%

RTP

Üldine info

Nimi
Who Wants To Be A Millionaire Megaways
Välja antud
2018-11-13
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.2%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x50000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
117649

Panused

Maksimaalne panus
20
Minimaalne panus
0.2

Who Wants To Be A Millionaire Megaways ülevaade

Who Wants to be a Millionaire Megaways on mängutootja Big Time Gaming poolt 2018. aastal välja antud megaways slot. Nagu nimest juba eeldada võib, on tegemist mänguga, mis baseerub telesaatel Kes Tahab Saada Miljonäriks. Mida see mäng endast täpselt kujutab ja kui palju on sarnasusi ja erinevusi telemänguga võrreldes?

Kuidas me Who Wants to Be a Millionaire slotti testisime

Who Wants to Be a Millionaire Megaways on nüüdseks kasiinodes olnud juba üsna pikka aega. Seetõttu oleme seda mängu mänginud ka üsna palju ja seda nii demoversioonis tasuta rahaga, kasiinode poolt pakutud boonusrahaga kui ka enda rahaga. Ja selleks oleme kasutanud väga erineva suurusega panuseid.

Mängi Who Want to Be a Millionaire slotil boonusrahaga

Paljud kasiinod annavad sulle liitumisel boonusraha. Nii et kui soovid, võid mängu mängida kasiinolt saadud boonusrahaga. Selleks on hea võimalus olemas näiteks Optibetis, Unibetis ja ka Chanz kasiinos.

Who Wants to Be a Millionaire sümbolid ja nende väärtused

Who Wants to Be a Millionaire sloti sümbolid on erineva kuju ja väärtusega.

Sümbolid

Madalaima väärtusega sümbolid on 9, 10, J, Q, K ja A. Kõrgeima väärtusega sümbol on aga lillakas kalliskivi. Madalamate ja kõige kõrgema väärtusega sümboli vahele jäävad veel sinised, rohelised ja punased kalliskivid.

Tasuta spinnide vooru viib sind aga Who Wants to Be a Millionaire logo. Vooru käivititamiseks on vaja rullikutele saada vähemalt kolm sellist scatter-sümbolit.

Ning loomulikult ei puudu mängust ka Wild- ehk asendussümbol.

Sümbolite väärtused

Sümbolite väärtused

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmäng

Who Wants to Be a Millionaire Megaways sloti minimaalseks spinni väärtuseks on 0.20 eurot ning maksimaalseks 20 eurot. Samas võib mõnes kasiinos maksimaalne panuse suurus ka pisut suurem olla, kuni 50 eurot.

Soovi korral on võimalik kasutada ka automaatrežiimi, mille kasutamisel on võimalik mängul endal lasta järjest ära teha kuni 100 spinni.

RTP

Who Wants to Be a Millionaire RTP on 96.24%.

Volatiilsus/riskifaktor

Tegemist on keskmise riskifaktoriga slotiga. See tähendab seda, et mäng on oma väljamaksete tiheduselt suhteliselt stabiilne. Samas võib sellegipoolest ette tulla vabalt ka kümne spinniseid perioode, mil ühtegi võitu ei tule.

Võidusagedus

Mängu keskmine võidusagedus, ehk kui tihti vähemalt mingigi võit tuleb, on umbkaudu 28% ning tõenäosus boonusvooru käivitamiseks umbkaudu 1/381 spinnist.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt võib ühe spinniga võita kuni 50 000x panuse.

Who Wants to Be a Millionaire on võimsa potentsiaaliga slot

Who Wants to be a Millionaire annab võimaluse võita kuni 50 000x panuse ja see teeb mängu mängijate jaoks väga atraktiivseks. Aga võrreldes paljude teiste mängudega on boonusmängu saamise tõenäosus ehk pisut väiksem.

Mängu funktsioonid

Who Wants to be a Millionaire mängu iseloomustavad eelkõige megaways mehaanika ning võite toonud purunevad sümbolid, mille asemele langevad juba järgmisi potentsiaalseid võite toovad sümbolid.

Lisaks on loomulikult olemas ka boonusvoor, mis on oma olemuselt segu slotimängust ja miljonärimängust.

Tasuta spinnide voor

Tasuta spinnide vooru saamine

Saades rullikutele 3 scatter-sümbolit, algab boonusmäng, milles sul on 8 tasuta spinni. Aga sel hetkel on need tasuta spinnid veel teoreetilised, kuna sul on võimalik neist ka ilma jääda.

Järgmiseks on sul vaja vastata „küsimustele”, just nagu Kes Tahab Saada Miljonäriks telemängus, millele õigesti vastatates on sul nüüd võimalik spinne kahekaupa juurde saada. Aga küsimusele valesti vastates võid sa nendest kaheksast spinnist ka ilma jääda.

Nii nagu telemängus on olemas ka n-ö verstapostid, milleni jõudes sa mingi hulga tasuta spinne saad niikui nii. Isegi kui sa järgmise küsimuse valesti vastatd. Nendeks on 10, 20 ja 50 tasuta spinni. Ehk siis kui sa 8 spinni juures valesti vastates jääd ilma kõigist spinnidest, siis 10 spinni juurde jõudmisel on sulle vähemalt 10 spinni kindlustatud isegi järgmise vale vastuse puhul.

Kui sa boonusmängu saamisel rullikutele aga mitte kolm vaid neli skätterit saad, siis on sul 10 spinni kindustatud kohe. Ja ära võiks mainida ka selle, et 8 spinni juures ei ole sa kohustatud vastust ära arvama, vaid sa võid koheselt vastu võtta ka 8 spinni ja otsustada nendega mitte riskida.

Miljonimäng

Ja võrreldes miljonimänguga sulle päriselt küsimusi siin siiski ei anta. Pigem sulle antakse n-ö erinevate vastusevariantide tõenäosus. Nii nagu telesaateski. Näiteks kui stuudiopublik vastab, siis antakse sulle erinevad protsendid, mida iga vastusevariant sai, ja sina pead siis otsustama, kas sa usaldad publikut või siis mitte.

Üldiselt peab ütlema, et meie kogemusest lähtuvalt enam kui 14 spinni on üsna keeruline saada, kuna isegi kui mõne vastusevariandi protsent on 70%, siis see vastus võib suure tõenäosusega valeks osutuda. Või kui sul on 50-50 variant, siis on sul 50% tõenäosus õige vastusevariant valida. Ja saades 50/50 variandi juba 8 spinni peal, on mõistlikum nende spinnidega mitte riskida ja kohe tasuta spinnide vooru suunduda.

Nagu öeldud, õnneks on sul alati võimalus vastamata jätta, ja kohe antud hetkeks võidetud spinnid kätte saada.

Tasuta spinnide voorus suureneb võidukordaja iga võiduga, nii et vooru lõpuks võib võidukordaja olla jõudnud vabalt ka näiteks 15-ni.

Võidukordaja

Lisaks on tasuta spinnide voorus võimalik spinne ka juurde saada. Kui sul õnnestub rullikute all olevale reale saada kolm mängu logo/scatter-sümbolit, saad juurde 4 tasuta spinni. Kui sa saad aga neli scatter-sümbolit, antakse sulle juurde 8 tasuta spinni.

Who Wants to Be a Millionaire pakub piisavalt põnevust

Purunevad sümbolid, mille asemele tulevad uued. Suureneva võidukordajaga boonusmäng, kus saab enne vooru algust riskida spinnidest ilma jäämisega või veel kordades spinnide arvu suurendada. Tegemist on väga põneva slotiga.

Who Wants to Be a Millionaire sloti disain ja taustaheli

Disain3D
Optimiseeritud mobiili jaoks👍
HeliSloti taustaks mängib juba meile kõigile tuntud Kes Tahab Saada Miljonäriks taustamuusika, mis paneb sind tundma nagu oleksid ise stuudios.

Who Wants to be a Millionaire helid viivad sind stuudiosse

Enamikes slottides on hea taustaheli või taustamuss lihtsalt hea lisafaktor. Aga selles slotis annab ehe telemängust pärit taust mängu ehedust vaid juurde.

Kui mänguga probleeme peaks olema…

  • Kui mäng (või sinu arvuti, internetilehitseja) peaks aktiivse spinni ajal hanguma, siis saad reeglina sama spinni mängu uuesti laadimisel soovi korral korrata.
  • Juhul, kui mängimise ajal peaks tekkima tarkvara häire, siis sinu panus tagastatakse ja võimalikud võidud nullitakse.

Kokkuvõte

Who Wants to Be a Millionaire Megaways pakub väga ehedat mängukogemust. Kuigi tegemist ei ole live kasiino mänguga, annab Miljonimängust tuntud taustaheli mängule korralikult ehedust juurde. Samuti on mängu potentsiaal oma maksimaalse 50 000x võiduga võimas.

Kui sulle meeldib Who Wants to be a Millionaire…

Kui sulle see slot meeldib, siis soovitame proovida ka teisi megaways mänge. Näiteks on telesaatel põhinev ka Survivor Megaways ning lihtsalt väga äge megaways mäng on White Rabbit.

Who Wants To Be A Millionaire Megaways
93
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.2%

RTP