Wild North

Mängutootja: Play'n GO

Wild North on kaugetest ja ürgsetest põhjamaa metsadest pärit videomänguautomaat, mille loojaks on Rootsi päritolu Play’n Go mängutootja. See imeilusa graafikaga…

Wild North

67
67
Hinne
4 Ridade arv
0.4 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Wild North
Välja antud
2015-08-27
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2500
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.4

Wild North ülevaade

Wild North on kaugetest ja ürgsetest põhjamaa metsadest pärit videomänguautomaat, mille loojaks on Rootsi päritolu Play’n Go mängutootja. See imeilusa graafikaga mäng viib sind põnevale seiklusele, mida saadavad tasuta spinnid ja asendussümbolite funktsioonid. Kui oled julge hunt, siis võib su rind olla tänu gamble-lahendusele tõeliselt rasvane ja võidud mitmekordsed. Videoslotil on ka uudne virmaliste boonusmäng, millel on omakorda seitse minimängu.

Asu huvitavasse võitlusesse kargete ilmastikutingimuste vastu Maria Casinos, Unibetis või Pafis. Kõigis nimetatud veebikasiinodes saad videoslotti ajaviiteks mängida ja soovi korral oma õnne ka päris raha peale proovile panna. Pane tähele, et saadaval on ka Wild North touch mobiiliversioon.

Mängust lähemalt

Wild North on viie rulliku, nelja mängurea ja 40 fikseeritud võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad suisa seitse erinevat boonuslahenduse mini-mängu, tasuta keerutused ja kordaja.

Mängu kõrgemateks sümboliteks on neli looma -looma – põhjapõder, karu, hunt ja öökull. Asendussümboliks on rohesilmne ilves ning virmaliste hajussümbol avab tee boonusmängudesse. Madalamaid väärtusi esindavad selles videoslotis klassikalised kaardisümbolid 9, 10, J, Q, K ja A kõrval.

Boonuslahendused

Virmaliste boonusmäng

Tabades kolme või enamat virmaliste hajussümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel, käivitub üks seitsmest boonuslahendusest. Õnneratas valib mängija eest ühe järgnevatest minimängudest, mis algab silmapilkselt ning milleks on:

  • Metsik Loodus: mängija saab kolm tasuta spinni 4×4 sümboli suuruste mega-sümbolitega teisel ja viiendal rullikul
  • Metsik Ilves: mängija saab kolm tasuta spinni virnastatud asendussümbolitega esimesel ja teisel rullikul
  • Jooksev Põhjapõder: mängija saab ühe tasuta spinni virnastatud põhjapõdra sümbolitega teisel, kolmandal ja neljandal rullikul, samuti võimaluse teenida lisakeerutusi
  • Kuri Karu: mängija saab ühe tasuta spinni koos kuni 30-kordse kordajaga
  • Hundikari: mängija saab ühe tasuta spinni 2×2 suuruses hundi sümboliga, mis on rullikutele kleepunnud, samuti võimaluse teenida lisakeerutusi
  • Öökulli Silmad: mängija saab tasuta spinne 2×2 suuruses öökulli sümboliga, mis on rullikutele kleepunud, kuni esimese võiduni.
  • Metsiku Põhjala Avastaja: mängija viiakse uuele ekraanile suuruses 4×5 sümbolit, mille valides paljastub selllel olev ikoon – kas võidusumma, looma sümbol või punane rist, mis lõpetab vooru. Metsiku looduse ja Ilvese minimängud lõppevad käesoleva boonuslahendusega.

Kokkuvõte

Wild North on kõrgetasemeline videoslot, mis on kenaks lisaks senisele Play’n Go videomänguautomaatide valikule. Mäng on omamoodi aeglase käiguga, ent selle muudavad põnevaks regulaarselt käivituvad minimängud, millega võid julge mängu korral kuni 30-kordseid summasid võita.

Kui sulle meeldib Wild North videoslot, siis usume, et sulle meeldiksid ka Tower Quest ja Enchanted Crystals mängud.

Wild North
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP