Wild Water

Mängutootja: NetEnt

Wild Water mänguautomaat viib sind otsejoones 1970ndatesse. Aega, mil sortsid, vanakooli rulad, valged nahast rulluisud ja otseloomulikult surfamine täiel laineharjal…

Wild Water

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Üldine info

Nimi
Wild Water
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x500
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Wild Water ülevaade

Wild Water mänguautomaat viib sind otsejoones 1970ndatesse. Aega, mil sortsid, vanakooli rulad, valged nahast rulluisud ja otseloomulikult surfamine täiel laineharjal ilma tegid. Parimad surfarid saavad mängus tasuvaid nõuandeid, seejuures on suured võiduvõimalused ja tasuta spinnid. Hüppa lainele ja hakka surfama!

Wild Water on videoslot, mille arendas Net Entertainment’i meeskond. Mäng on saadaval enamikes suurtes online-kasiinodes nagu Maria Casino, Triobet, Paf ja Unibet.

Mängust lähemalt

Surfist inspireeritud Wild Water on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võidukombinatsiooniga videoslot, mida iseloomustavad asendussümbolid, virnastatud sümbolid, tasuta spinnid ja erilahendused Surf Team ning Surf’s Up boonusvõidud.

Enne mängima asumist saad ise määrata oma panusetaseme ja mündiväärtuse. Ühe keerutuse kohta võib see varieeruda alates 0,20 € kuni 100 €-ni. Kui soovitud sissemakse on määratud, ei jää muud üle, kui hakata ratast keerutama. 

Wild Water sloti RTP on 96.36%.

Wild Water mänguga on eriti äge võita. Lihtsalt veendu, et su arvutis pole hääl maas, sest siis saad osa mitmetest lahedadest heliüllatustest – alates paduvihmast kuni kommentaarideni, mida surfarid teevad. Kuula ise, siis saad aru, millest jutt!

See mäng erineb teistest mänguautomaatidest omajagu. Wild Water mängus kuvatakse virnastatud sümbolid täielikult või osaliselt sõltuvalt sellest, kuidas rullik peatub.

See tähendab omakorda, et mäng on visuaalselt kenam ning et võidukombinatsioonid on selgemad. Äkki see saabki olema Net Entertainment mängude puhul edaspidi tavaline? Lootust igatahes on. Kuidas ka poleks, mängu staarkarakterid – surfarid – ilmnevad kui virnastatud sümbolitena. Tasuta spinnide puhul suureneb ka asendussümbol, mistõttu laienevad automaatselt sinu võiduvõimalused.

See tähendab nii seda, et mäng näeb parem välja ja võitnud kombinatsioonid muutuvad selgemaks. Kas me näeme seda rohkem Net Ent mängud tulevikus ehk? Loodame nii. Igatahes, see on peategelaste, surfajad, kui regulaarsel mäng reÅiimis kuvatakse laieneb sümboleid. In tasuta keerutab reÅiimis suurendab Wild ka kergem võita suurem.

Haara oma ujumispüksid või bikiinid ja pane end valmis sellesuviseks rannalõbuks, hüppa lainele ja hakka aga surfama!

Boonuslahendused

Wild Water tasuta spinnid

Mängu hajussümboliks on vinget lainet võttev surfar. Kui põhimängus ilmub rullikule kolm või enam seesugust surfarit, siis saad tasuta spinne.

  • 3 sümbolit = 15 tasuta spinni
  • 4 sümbolit = 30 tasuta spinni
  • 5 sümbolit = 60 tasuta spinni

Lisaks aktiveeritakse tasuta spinnidega mängus kui ka põhimängus SurfTeam ja Surf’s Up boonusvõidud.

Surf Team boonusvõit

Kõik 5 erinevat surfaja sümbolit, mis ilmuvad virnastatud sümbolina kõigile 5-le rullikule maksavad 20-kordselt sinu panuse.

Surf’s Up boonusvõit

Iga kombinatsioon 5-st surfaja sümbolist, mis ilmub 3 virnastatud sümbolina kõigile 5-le rullikule maksavad 200-kordselt sinu panuse.

Kokkuvõte

See mänguautomaat on küll meie maitse järgi tehtud. Stiilne, hea huumoriga, suurepäraste võiduvõimalustega ja tasuta spinnidega.Muidugi kui veel mainida muusikat ja eriefekte, mis lisavad mängule omajagu vürtsi – siis mida veel tahta?

Ehk seda, et võiksid võita viie sümboliga? Kui tihti see juhtub, et saad mänguautomaadiga 200-kordselt oma panuse võiduks, kui ekraanile ilmuvad viis erinevat sümbolit?

Wild Water
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP