Testament
Mängutootja : Play'n GO
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 243
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.8 / 5

Testament: apokalüptiline slotimäng Play’n Go’lt

  • Võida kuni 20 000x panus!
  • Kuula mängides taustaks päris mussi
  • Võta võite neljast erinevast boonusmängust/tasuta spinnide voorust
Testament
 
Testament on uus 2020. aastal mängutootja Play’n Go poolt välja antud slotimäng. Kui sulle meeldib metal-muusika, siis see võiks olla slot just sinu jaoks. Tegemist on thrash metal bändil baseeruva slotiga. Kuigi tegemist ei ole diskopepude jaoks just tuntud bändiga, siis tegelikult on see Kaliforniast pärit kollektiiv tegutsenud juba 80ndatest aastatest alates. Võib-olla oled kuulnud nende tuntumaid hitte nagu Souls of Black või Into the Pit. Tõenäoliselt küll ei ole – tegemist ei ole just taustamuusikaga.

Testament on 5 rulliku ja kolme mängureaga mäng, millel on nii tasuta spinnide voor kui ka n-ö mini tasuta spinnide voor. Esimene käivitub kolme Scatteri lauale saamisel. Teise jaoks on vaja lauale saada vaid 2 Scatter-sümbolit.

Vaikeseaditusena on Testament sloti RTP 96.2%, aga kuna tegemist on Play’n Go mänguga, siis tasub seda kontrollida erinevatest kasiinodes eraldi. Seda seetõttu, et Play’n Go annab reeglina kasiinodele iga sloti puhul võimaluse valida mitme erineva RTP vahel.

Testament sloti riskifaktor või volatiilsus on brutaalselt kõrge, mis samas sobib väga hästi kokku mängu apokalüptilise temaatikaga.

Mängu nimi:

Testament

Mängutootja:

Play'n Go

Riskifaktor:

Väga kõrge (10/10)

RTP:

96.20% (võib varieeruda)

Featuurid:

Tasuta spinnide
Asendussümbolid
Boonusmängud

Võiduliine:

243 (põhimäng) – kuni 2,400 (tasuta spinnid ja Throne of Thorns boonusmäng)

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.10

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

20 000x sinu panus

Vali parim kasiinoboonus Testamendi slotil spinnimiseks

Play’n Go slotte pakuvad Eestis päris paljud kasiinod ning enamikes on neist võimalus mängida ka sellel kultusbändi slotil. Ei saa ka mainimata jätta, et neis mitmetes on võimalik liitumisel saada ka erinevaid boonuseid, mida on võimalik kasutada ka Testamendi slotil mängimiseks. Parimaid liitumisboonuseid annavad neist sulle hetkel Betsafe kasiino ja Optibet.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 1 000 boonus.

 

Testament sloti sümbolid, väljamaksed, ja muud tunnusjooned

Testament on oma baasmängus klassikaline 5x3 slotimäng, mis on aga oma temaatikalt üsna tume.

Mängu sümbolid

Testament sloti sümbolid on J kuni A. Mõnusa lisana on kasutatud nende madalaid väljamakseid andvate sümbolite disainis bändi enda logo fonti. Viis kõrgemaid väljamakseid tegevat sümbolit on mõõgad, kilbid, rokkar kuninglikul troonil, libahunt, vampiir, sarvedega kolju. Ehk siis ka sümbolid on mängus üsna tumedad. Kõige kõrgemaid väljamakseid annab kolju sümbol, mis võib muutuda ka asendussümboliks. Boonusmängus muutub ta asendussümboliks aga igal spinnil.

Mängu Scatter-sümbol on bändi „Dark Roots of Earth” albumi kujundus.

Sümbolite väljamaksed

Testament sümbolite väljamaksed

Võiduliinid

Selleks, et mängust võite korjata, on vaja saada sama sümbol vähemalt esimesele kolmele järjestikusele rullikule.

Testament sloti võiduliin

Minimaalne ja maksimaalne panus ning autoplay funktsioon

Sloti minimaalne panus on vaid 10 senti ning maksimaalne panus 100 eurot. Soovi korral on loomulikult võimalik mängimisel ka näputööd vähendada ning kasutada automaatmängu funktsiooni,

RTP ja riskifaktor

Testament sloti RTP on 96.2% ning tegemist on übervolatiilse slotiga. RTP puhul tuleks muidugi meelde j'tta see, et Play'n Go mängude puhul võib see RTP ka pisut erineda olenevalt kasiinost. 

Maksimaalne võit

Maksimaalne võit on antud slotis 20 000x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Testmendi slotis on olemas nii 9 spinniga tasuta spinnide voor kui ka kolm erinevat 3 spinniga tasuta spinnide vooru.

Asendussümbol

Mängus on olemas asendussümbol, mis võib asendada kõiki sümboleid välja arvatud Scatter-sümbol.

Tasuta spinnid

Testament viis Scatter-sümbolit

Kui rullikutele jääb kolm või rohkem Scatter-sümbolit, käivitub tasuta spinnide voor, milles sulle antakse 9 tasuta spinni. Tasuta spinnide voor algab laiendatud rullikutega, ehk siis igal rullikul on rohkem sümbolite kohti kui tavamängu laual, vastavalt siis 4-5-6-5-4. Mäng algab küll nii, et kõik 9 lisa-sümboli kohta on kaetud. Kui rullikule maandub Scatter-sümbol, siis antud rullikul asuv kate eemaldatakse ühelt kastilt. Kui sul õnnestub tasuta spinnide jooksul saada piisavalt Scatter-sümboleid ja eemaldada kõik 9 katet, seega suurendades ka mängulauda ja võiduliinide arvu, käivitatakse lisaks võimendatud Testament tasuta spinnid.

Testament tasuta spinnid

See tähendab seda, et sulle antakse kolm tasuta spinni lisaks ning neil kõigil on ka kolm erinevat Song Feature boonusmängu aktiveeritud. Nendest boonusmängudest räägime juba järgnevalt.

Enne aga ütleme ära selle, et rullikutele on võimalik baasmängus saada ka rohkem kui kolm Scatter-sümbolit. Küll aga ei anna lisa-scatterid sulle tasuta spinne lisaks. Saades näiteks 20-sendise panusega rullikutle kolme asemel viis scatterit antakse sulle tasuta spinnide vooru jõudmisel lihtsalt 20x panuse väärtus lisaauhinnaks.

Kahe scatter-sümboli boonus – Song Feature

Testament Song Feature algus

Saades rullikutele mitte kolm Scatter-sümbolit vaid kaks, käivitatakse mängu n-ö Song Feature, mis annab sulle kolm tasuta spinni. Song Feature boonusmänge on tegelikult kolm. Korraga käivitub neist küll vaid üks – milline, see sõltub täiesti juhusest.

Dark Roots of Earth boonusmäng

Iga rullikutele jääv asendussümbol muudab asendussümboliks ka tema all või peal oleva sümboli.

Cold Embrace boonusmäng

Testament Cold Embrace boonusmängu suur võit

Kui rullikutele jääb asendussümbol, külmutatakse see rullikutele kuni tasuta spinnide lõpuni.

Throne of Thorns boonusmäng

Mängulaud suureneb. Kui tavapärane mängulaua suurus on viis kolme reaga rullikut, siis selles boonusmängus on viie rulliku ridade arv järgnev – 4-5-6-5-4. See omakorda suurendab võiduliinide arvu 2400ni.

Testamendi sound ja disain

Mängu soundtrackiks on Testamendi „Dark Roots of Earth” album. Kui sulle meeldib metal, siis on kõik hästi. Kui see ei ole aga päris sinu maitse, siis soovid võib-olla mängu vahekaardi vaigistada. Samas võrreldes paljude teiste mängudega on selles mängus „päris muusika”.

Samuti kasutatakse slotis bändi enda kujundust andes mängule mõnusa apokalüptilise tooni.

Kui sulle meeldib Testament, siis mängi ka teisi sarnaseid mänge

Kui sulle meeldivad mõne bändi muusikaga slotid, siis selles osas on teiste sarnaste mängude seas näiteks NetEnti poolt loodud Guns and Roses slot ja ka Motorhead slotimäng. Lisaks on Play’n Go poolt välja antud ka Black Mamba, Sabaton, House of Doom ning Demon.

Mängi neid mänge nendes kasiinodes:


€ 300 boonus.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kokkuvõte

Testament on äge thrash metal bändi apokalüptiline slotimäng, mis samas oma olemuselt ei ole midagi erilist – tegemist on suhteliselt lihtsa 5x3 mängulauaga videoslotiga. Küll aga annab talle palju juurde tema hardcore soundtrack ning suured potentsiaalsed võidud.

Võrreldes enamike teiste Play’n Go mängudega on Testament sloti maksimaalne võit tunduvalt suurem. Kui tavaliselt on suurimaks võiduks umbkaudu 5000x panus, siis Testment annab sulle võimaluse koju viia lausa kuni 20 000x võidu.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...