The Wish Master
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit The Wish Master videosloti tutvustust

The Wish Master - täidab su salasoovid

Maailma juhtiv mänguautomaatide tootja NetEnt täidab kõik sinu metsikuimadki soovid oma üllitisega The Wish Master, mis on viie rulliku ja 20 võiduliiniga videoslot ühes klassikaliste ja laienevate asendussümbolite, hajussümbolite, boonusfunktsiooni ja koos täiendavate kordajatega.

Mäng on saadaval mängu ja päris rahaga panustamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust rohkem

The Wish Master on interaktiivne viie rulliku ja 20 võiduliiniga videoslot, mis viib sind maagilisele seiklusele peidetud varanduse jälile. Mängu iseloomustavad kõrge kvaliteediga animatsioonid, põnevad erilahendused ja heliline mitmekülgsus. Selle mänguautomaadiga on hea meelelahutus garanteeritud.

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Võidukombinatsioonid: 20
Boonusmäng: Jah
Progressiivne: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Automaatmäng: Jah
Jackpot: 750 münti
Müntide väärtused: 0.01- 0.5
Lisakeerutused: Jah
Kordaja: Jah
Mängija tasuvus: 96.6%

Sloti sümbolid on rohekas skorpion, sinine pistrik, oranÅ kass ja roosa lõgismadu, kes on kõik kaunistatud kalliskividega. Madalama väärtusega sümboliteks on tavapärased J, Q, K ja A . Mängu ootuspäraselt araabiapäraste sümbolite hulka kuuluvad ka näiteks õlilamp ja dÅinn, mis ootab pikisilmi valla päästmist.

Vaata siit, kuidas mäng käib
 

The Wish Master™ - Net Entertainment
 

Boonuslahendused

Boonusmäng

Boonusmänguks on sloti erilahendus, mis tabades õlilambi sümboleid igal pool üle rullide, päästab dÅinni valla, et täitsa sinu soove. Selle vooru ajal tulevad mängu kõiksugused müstilised boonuslahendused, nagu näiteks asendussümbolid, asendussümbolitega täituvad rullikud, laienevad asendussümbolid ning juhuslikud asendussümbolid. Samuti korrutatakse võidud kahe-või kolmekordse kordajaga. Rullide peal on kirjas vooru lõppemiseni allesjäänud keerutuste arv. Aktiivse vooru ajal on samuti võimalik lisada keerutusi, tabades jällegi õlilampide rida üle rullide.

Lisakeerutused

Mis tahes kohas rullikutel ilmuv hajussümbol sümbol põhjustab dÅinni väljumise lambist ning aktiveerib järgmiseks kümseks lisakeerutuseks juhuslikult ühe järgnevatest funktsioonidest:

 • Ekstra asendussümbol
  Lilla või pruun maski sümbol muutub asendussümboliks.
 • Metsik rullik
  Kogu rullik on täidetud asendussümbolitega. See rullik ilmub boonusfunktsiooni aktiveerinud hajussümbolitega samale rullikule.
 • Laienev asendussümbol
  Iga rullikule ilmuv asendussümbol muutub laienevaks sümboliks kattes automaatselt kogu rulliku.
 • Kordaja
  Panuserea võidud korrutatakse kordajaga suuruses kas x2 või x3. Kui nii x2 kui x3 kordajad on aktiivsed funktsioonid, korrutatakse kõik võidud 6-ga.
 • Juhuslik asendussümbol
  Igas keerutuses ilmub rullikutele juhuslikus kohas kaks hõljuvat asendussümbolit.

Kokkuvõte

The Wish Master on väga omapärane slotiautomaat, mis mitte lihtsalt ei toetu oma boonusmängudele ja tasuta keerutuste voorule. Selle asemel võid lahti päästa mitmeid boonuslahendusi igal mängimise hetkel, mis teeb mängimise palju huvitavamaks.

Samuti teeb seda huvitavamaks fakt, et iga lamp avab mingi boonuse, mitte ei pea lõputult ootama, kuni õnnestub saada kolm kuni viis hajussümbolit üle kõigi rullide. Halvemaks pooleks võib lugeda tavamängu väikse tasuvuse ning samuti tasuta keerutuste väikese arvu, mis teeb mängimise kokkuvõttes kallimaks.

PROOVI MÄNGU


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...