Paf pühendub Net-Zero heitmeteni jõudmisele aastaks 2040


Pafi eesmärk on kinnitatud Teaduspõhiste Sihttulemite (SBTi) poolt ning kooskõlas Pariisi kokkuleppe eesmärgiga piirata globaalset soojenemist 1,5 °C-ni.

Net-Zero saavutamine tähendab, et Paf kasiino töötab aktiivselt selle nimel, et vähendada kasvuhoonegaaside heitmeid 90% võrra võrreldes 2019 aasta tasemega. Ülejäänud 10% heitmetest käsitletakse neutraliseerimise ja süsiniku kompenseerimise kaudu.

“Oleme uhked, et oleme üks vähestest meie tööstusharus, kes seab ambitsioonikad Net-Zero eesmärgid,” ütleb Pafi tegevjuhi asetäitja Daniela Johansson, “Loodame innustada teisi ettevõtteid võtma vastutust oma heitmete eest ja panustama jätkusuutlikumasse tulevikku.”

Kliimaeesmärkide saavutamise tagamiseks tuleb kliimatöö integreerida igasse äritegevuse aspekti. Online kasiinona tuntud Paf pakub Eesti mängijatele laia valikut slotte ning põnevaid live kasiino mänge.


Pafi kliimaeesmärk esindab tugevat ja selget ambitsiooni võtta vastutus oma keskkonnamõju eest. “Net-Zero saavutamine pole miski, mida saab teha üksi ja see nõuab laiaulatuslikku koostööd. Töötame tihedalt koos oma tarnijate ja partneritega selle eesmärgi saavutamiseks,” selgitab Anna Ingman, Pafi keskkonnaekspert.

Varasemalt on Paf kasiino silma paistnud ka vastutustundliku mängimise eestvedajana.


Your casinos will be cleared

Are you sure?