Relax Gamingu Dream Drop võrgustik maksis välja viienda Mega peavõidu

Relax Gamingu Dream Drop võrgustik maksis detsembri alguses välja nüüdseks juba viienda Mega peavõidu. Peavõidu suuruseks oli €1,886,174.63.

Seekordne peavõit saadi mängus Snake Arena Dream Drop ning võidu toonud keerutus tehti Hollandi kasiinos Play North.

Mega Jackpot on üks viiest Dream Drop võrgustiku progressiivsest peaauhinnast – ning mõistagi on see neist see kõige suurem. Teised võimalikud peavõidud on Major, Maxi, Midi, ja Rapid.

Alates Dream Drop võrgustiku avamisest on lisaks viiele suurimale võimalikule peavõidule välja makstud ka 53 Major peavõitu, mille suurused on olnud 25 000 ja 50 000 euro vahel. Seda seetõttu, et Major jackpot alustab raha kogumist 25 000 eurost ja peab võidu välja maksma enne, kui selle väärtus 50 000 euroni jõuab.

Dream Drop võrgustik on alles lapsekingades

Võrreldes mitmete teiste mängutootjate jackpot võrgustikega on Dream Drop näol tegemist alles väga uue jackpot võrgustikuga, mille esimene mäng tuli välja alles 2022. aasta aprilli alguses.

Dream Drop võrgustiku mängud

Kui Dream Drop võrgustik alustas, panustas progressiivsetesse võidufondidesse vaid üks mäng. Nüüdseks on võrgustik aga korralikult kasvanud ning sinna kuulub juba üksteist erinevat mängu:

 1. Temple Tumble 2 Dream Drop
 2. Templar Tumble 2 Dream Drop
 3. Dream Drop Vault
 4. Dream Drop Diamonds
 5. Snake Arena Dream Drop
 6. Dueling Jokers Dream Drop
 7. Wild Chapo Dream Drop
 8. TNT Tumble Dream Drop
 9. Neko Nights Dream Drop
 10. Volatile Vikings 2 Dream Drop
 11. Santa’s Stack Dream Drop

Kasiinod, kus Dream Drop mänge mängida saab

Mängutootja Relax Gaming mängud on esindatud väga paljudes Eesti online kasiinodes ning enamikes neist on võimalik mängida ka nende Dream Drop võrgustiku mänge.

Näiteks leiad pea kõik Dream Drop mängud järgmistes kasiinodes:

Your casinos will be cleared

Are you sure?