Eesti Kasiino lisas Slot Trackeri mooduli

Slot Trackeri Vidin on nüüd näha meie parimates sloti arvustustes. See näitab sulle reaalajas infot ning meie kogukonnapõhist mängutulemuste statistikat nagu näiteks RTP, SRP, suurim võidusumma, volatiilsus ja palju muud.

Täna lisasime me oma veebilehele Slot Trackeri vidina, mis annab statistilist reaalsetel mängutulemutel põhinevat infot iga vähegi populaarsema sloti kohta. Mida see tähendab aga sinu jaoks ja kuidas see sind aitab?

Mida Slot Trackeri statistikamoodul endast kujutab?

Slot Trackeri moodul pakub sulle ülevaadet online mänguautomaadi võtmeandmetest, mida jälgivad enam kui kümned tuhanded kogukonnaliikmed (inimesed, kes jälgivad enda online mänguautomaatide tulemusi). Möödunud aasta mais ületas tööriista liikmeskond 10 000 inimesi piiri, mistõttu on meil ideaalne aeg nende poolt kogutavad andmed oma veebisaidile lisada.

Slot Tracker aitab sul näha iga konkreetse slotimängu reaalseid tulemusi ja näha, kui palju üks või teine mäng päriselt välja maksab. Kui palju see mäng suuri võite annab ning kui lihtne või keeruline on keskmiselt boonusmängu saada. , ütles Eesti Kasiino sisuhaldur Natalia.

Slot Trackeri mooduli leiad pea kõigist meie mänguautomaatide arvustustest, kohe pärast sloti olulisemaid detaile.

Slot Trackeri kogukonnapõhine statistika annab sulle võimaluse võrrelda mängutootja (olgu selleks siis NetEnt, Yggdrasil või mõni teine mängutootja) poolt jagatavat infot reaalse mängimisel põhineva infoga.

Millist reaalajas infot ma näen?

Slot Trackeri vidin näitab sulle statistikat seitsme peamise aspekti kohta. Ning kogu info põhineb Slot Trackeri kogukonna poolt tehtud spinnidel.

  • RTP: Keskmine tagasimakse protsent lähtuvalt reaalsetest andmetest, mitte teoreetilistest spinnidest.
  • SRP: Statistiline keskmine tagasimakse protsent, mis arvutab mängu pandud ja sealt välja võetud raha lähtuvalt spinnide arvust, ning ei lähtu panuse suurusest.
  • Suurim võit: Siiani suurim võit, mis meie kogukonna liikmed on saanud.
  • Volatiilsus: Kui kõrge on sloti riskitase, seitsme punkti skaalal.
  • Boonusmängu sagedus: See näitab sulle seda, kui palju on keskmiselt vaja teha spinne selleks, et boonusmängu saada.
  • Võidusagedus: Kui suure tõenäosusega järgmise spinniga vähemalt mingigi võit tuleb.
  • Keskmine boonusmängu võit: See on keskmine boonusmängus saadud võidu suurus võrreldes sinu panuse suurusega.

5 parimat Slot Tracker vidinaga slotti

Millistes Eesti Kasiino slotiarvustuses Slot Trackeri vidin olemas on? Slot Trackeri moodulit võib leida tegelikult peaaegu kõigis meie arvustustes, aga siinkohal toome välja 5 mängu, milles Slot Trackeri kogukond on teinud kokku enam kui 100 000 spinni.

1. Starburst

Slot Tracker - Starburst

Starburst on NetEnti üks kõige populaarsematest mängudest. Tegemist on lihtsa, kuid adrenaliini tekitava mänguga, mis olenemata oma ligemale kümne aastasest vanusest tõmbab mängijate seas tähelepanu siiani. See on ka üks põhjus, miks ka Slot Trackeri kogukond on selles mängus teinud enam kui miljon spinni.

2. Iron Bank

Iron Bank Slot Trackeri statistika

Iron Bank on Relax Gamingu mäng, mis küll liigselt suurt populaarsust ei ole kogunud. Aga sellegipoolest on Slot Trackeri kogukond mängus kokku enam kui 100 000 spinni teinud. Mängus on võimalik võita kuni 49 999x panus.

3. Great Rhino Megaways

Great Rhino megaways mängu Slot Trackeri statistika

Great Rhino Megaways slot on lahe megaways mäng mängutootjalt Pragmatic Play. Lähtuvalt Slot Trackeri kogukonna spinnidest on tegemist hea mänguga kasiinoboonuse läbimängimise tingimuste täitmiseks.

4. Release The Kraken

Release The Kraken sloti statitilised näitajad

Release the Kraken on samuti Pragmatic Play mäng, mille boonuse läbimängimise potentsiaali näitaja on üsna hea. Tegemist on mitme erineva boonusmänguga slotiga.

5. Guns’n Roses

Guns n’ Roses on legendaarse Rock bändi tegevusest inspireeritud slotikas, milles on mitu erinevat boonusmängu. Slot Trackeri kogukonna spinnidel põhinev SRP on selles mängus hetkel 100.39%.

Kas Slot Trackeri vidin mõjutab meie kasiino arvustusi?

Slot Trackeri vidina statistika ei mõjuta meie arvamusi ei uutest ega ka juba vanematest slottidest. Meie sügavuti minevad arvustused on alati ausad ja lähtuvad meie enda arvamusest.

Aga nüüdsest saad sa lisaks meie ülevaadetele täpsemalt näha ka seda, kuidas mõni konkreetne mäng on reaalselt võite välja andnud ja milline on mängu statistika lähtuvalt meie kogukonna mänguringidest.

Meie kasiino arvustused on alati olnud ja jäävad ka edaspidi lähtuvaks meie arvustuse kirjutaja personaalsest arvamusest lähtuvalt etteantud kriteeriumitest. Aga nüüdsest on meie lugejal võimalik lisaks ka kogukonna statistilist infot näha” , ütles Anders, Kasiino Sisuoperatsioonide juht.

Mis on Slot Tracker

Slot Tracker on tasuta tööriist, mis jälgib ja uuendab online mänguautomaatide olulisi statistilisi andmeid reaalajas, ja ta teeb seda samal ajal kui sina mängid mõnes oma lemmikkasiinos nagu näiteks Betsafe või Winnerz.

Selleks, et ka ise kogukonnale panus anda, loo omale tasuta Slot Trackeri konto. Slot Trackeri vidin on saadaval näiteks Chrome’i Store’is.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?